Béčko: Sezóna 2013/2014 (podzim)

Hunčice Blatnice 6:2 Reportage So 31.8. 17:00
H. Huť B Blatnice 0:1 Reportage Ne 8.9. 15:00
Blatnice Pňovany 5:1 Reportage So 14.9. 14:00
Kunějovice Blatnice 3:2 Reportage Ne 22.9. 16:30
VOLNO
Sulkov B Blatnice 1:0 Ne 6.10. 16:00
Blatnice Přehýšov 7:0 Reportage So 12.10. 13:00
Pernarec Blatnice 4:0 Reportage Ne 20.10. 15:00
Blatnice Všeruby B 2:2 (PK 6:5) Reportage So 26.10. 11:30
Zbůh B Blatnice 4:0 Reportage So 2.11. 11:00
Blatnice Kozolupy B 6:3 Reportage So 9.11. 11:00

Tabulka po skončení podzimní části ke stažení na tomto odkazu.
Sokol Hunčice (A) - Slovan Blatnice (B) 6:2 (3:0)

Prohra v údolí kravských lejn

Sobota 31.8.2013 První zápas nové sezony nás čekal na hřišti Hunčic, jejichž elitní tým sestoupil do pralesní ligy. Nejprve se zkoušeli přihlásit do druhé pralesní skupiny A pod názvem FC Jetel, pak byla slibně rozjednaná fúze s Blšany, ale nakonec zůstala jediná možnost, tj. podívat se pravdě do očí a oba týmy postavit do stejné skupiny ... takovou odvahu ale hunčičtí neměli a béčko vůbec nepřihlásili.

Hrací plocha vypadala ze státovky perfektně, zblízka to ale bylo slabší ... Donald Lusk zřejmě namíchal příliš silnou koncentraci kravských lejn a tráva rostla doslova před očima. Domácí správce se dušoval, že sekal těsně před zápasem, přesto tráva dosahovala výšky až deset centimetrů a Peníz nabádal spoluhráče, aby na přihrávky pořádně přitlačili.

Hunčice se chystaly k prvnímu krůčku k návratu do Trojky ... Ochozy praskaly ve švech - podélné lajny obsadili krávy a voli zvířecí, prostory za bránou jejich lidské klony. Charismatický sudí Bofuň mocným hvizdem zahájil prestižní utkání...

Prvních deset minut jsme začali slušně, pak nás domácí dostali pod tlak. Hlavním problémem byla výška trávy - přihrávku po zemi na 5 metrů bylo nutné dávat s menším rozběhem - druhý problém byl domácí útočník, který byl z jiné pralesní planety ... Pečoval o něj Comín, jenž jednoznačně zabránil dvojcifernému přídělu.

Nepřesnosti nás stály strašně sil a udržet balon bylo čím dál těžší. Peníz se bil jako lev, ale neměl si to s kým dát, v útoku fatálně chyběl Mildánek ...

V krátkém sledu nás domácí dvakrát vyškolili, třetí branka byla s velkou dávkou štěstí, protože prudký trestňák zleva Dan vyrazil a dobíhajícímu tísněnému hráči se míč odrazil do makovice a nechtěně vymetl šibenici. Po třetí brance a nastřeleném břevnu jsme byli zralí na ručník ... Navzdory vedení 3:0 nebyli někteří hráči s IQ na úrovni láčkovců krotit své pudy ... exceloval vyhlášený dement Hajzlíček, který si po ztrátě míče v souboji s Mishou počkal až se Bofuň otočí (ten se otáčel rychle, protože tušil co přijde) a skopnul ho zezadu ... no co, welcome in Hunčice :-)

Pokles adrenalinu po cestě do kabin nenastal, spíše naopak. Při průchodu kolem hunčického "kotle" (dva shnilý stoly za bránou) málem došlo k bitce.

Po přestávce nastoupil Káva, Stehýnko a brzy i Bony. Kluci z dorostu se měli šetřit na nedělní zápas krajského přeboru, proto se nedostali do výběru proti Kožlanům, ale s pomocí v Hunčicích neváhali ani vteřinu - díky! Po jejich příchodu na hřiště jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem a postupně jsme získávali převahu. Bohužel přišel další úder - elitní útočník z Jitky stáje přešel přes čtyři hráče na rohu vápna a křížnou střelou nedal Danovi šanci. Znovu jsme se přesunuli na polovinu domácích, ale po chybném rozehrávce přišel bleskový protiútok - hráč šel sám na bránu - 5:0. Zrnko naděje konečně zasel Kobreti, když zatáhl míč po pravé straně až k lajně a zpětně přihrál Maovi, který lišáckým nadskočením přenechal míč Penízovi, a ten přesně k tyči vsítil - 5:1. Vstřelená branka nám nalila krev do žil a po pár minutách se po přihrávce Bonyho dostal do 100% šance Mao. Mao však z malého vápna přestřelil nejvyšší topol za bránou a zaznamenal rekordní homerun v dějinách WunderTeamu :-)

Nedáš dostaneš platí i v Hunčicích - 6:1 :-( Smutné bylo, že v tu dobu už jsme byli lepším týmem, dařilo se držet míč a přihrávat si! Kromě Peníze, Comína a Stehýnka s Bonym obdržel vysokou známku od časopisu Kicker i Káva na postu halfa! Na 6:2 zaslouženě korigoval Stehýnko, když hbitě dorazil Maovu střelu po samostatném nájezdu. Pak už se víceméně jen dohrávalo a přiostřovalo se v soubojích i slovních komentářích. Sudí Bofuň naštěstí vyslyšel Penízovu prosbu TAK UŽ PÍSKNI KONEC VOLE a zápas ukončil. Ze hřiště jsme nakonec odcházeli se zdviženou hlavou ...

Příští zápas: neděle 8.9. od 15 hodin v Blbákově - sraz ve dvě na Základně.

Sudí: Bofuň

Branky: 62’ Peníz, 78’ Stehýnko
Žlutky:
Offsides: 0:99 (Bofuň: ty vaše vopravdu byly a ty domácích vopravdu nebyly)
Sestava: Dan - Ťafík, Barosh, Misha, Comín – Mao, Kobreti (C), Peníz, Piraro (46’ Káva) – Naná (46’ Stehýnko), Krtek (60’ Bony)

Author: Tomek inspirován Baroshem


Zpět na přehled
Sklo Union Heřmanova Huť (B) - Slovan Blatnice (B) 0:1 (0:0)

Zasloužené body

Neděle 8.9.2013 Ve druhém kole nás čekala psychologicky náročná Heřmanka. Odjížděli jsme s nabitou sestavou. Kromě hráčů, kteří se ukázali v přípravě nebo v prvním zápase, dorazil i Francesco a Pajlák, zdravotně se dal dohromady Černoch. Chyběl pouze stavitel Mildánek (mytí oken před kolaudací :-)). Ještě kolem poledne ale nebylo jasné, kolik nás vlastně bude, proto byl povolám i George junior a nažhavený Bony se Stehýnkem, kteří ještě nevychladli z dopoledního mače dorostu.

Naše početná výprava byla v Heřmance terčem poznámek. Heřmanské áčko totiž hrálo venku a chvíli to vypadalo, že budou hrát o desíti. Mário Kempes vtrhl do areálu minutu před hvizdem (Šinkanzen měl 90 vteřin zpoždění) - rovnou v dresu!

Od začátku jsme měli územní převahu. Vzadu jsme nepřipouštěli žádné komplikace a dařilo se předávat míče záložníkům (po zemi!). Právě záložní řadou jsme převyšovali soupeře, který měl sice rychlé okraje, ale ve středu měli díru 30 metrů. My měli na okrajích nejen rychlost, ale i techniku a ve středu dva motory - stabilizátora Kobretiho, který dokázal zklidňovat hru a nebál se soubojů 1 na 1 a Mishu, který měl dokonalý přehled a s horváthovskou přesností a elegancí zakládal naše útočné akce. Územní převahu se nám ale nedařilo přetavit v branku. George si na post útočníka rychle přivykl, ale Jarda se trápil ... Míče mu odskakovaly a kličky na zkušeného Kamešáka nezabíraly ... nulová účast v přípravě a trénincích byla znát. Oživení přinesl Bony, který heřmanské zadáky tak rozhodil, že už se nezkonsolidovali do konce zápasu.

Střelecky se nám ale stále nedařilo ... Buď jsme nedokázali trefit zařízení ((R) Josef Hnátek) nebo stál v cestě čaroděj Kozina v brance domácích. Střely ze střední vzdálenosti flegmaticky likvidoval, při Kobretiho střele do šibenice předvedl ligový zákrok. Poradil si i s Kobretiho střelou z úrovně penalty (levá-pravá). Peníz s čerstvě operovaným kolenem na lavičce zažíval tradiční muka ... zápas zvládl jen díky tišícím účinkům Rourovy medicíny :-)

Hosté těžili pouze z brejků. Největší nebezpečí hrozilo při závaru ve vápně, kde jsme natřikrát nedokázali vykopnout míč z vápna. Situaci vyřešil razantním zákrokem na hranici pravidel Dan ... Černou tečku za prvním poločasem mále zajistil Tomek, když si u lajny troufl zasekávačku a pak těsně před vápnem zachraňoval skluzem ... Po vypíchnutí míče trefil druhou nohou útočníka a Mário nesmyslně nařídil trestňák, který domácí naštěstí nevyužili.

Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a zaslouženě jsme se dočkali vedoucí branky! Bony obešel dva hráče, namířil si to přímo do kuchyně a na hranici šestnáctky se chystal ke střele ... Jenže domácí bek ho narumploval z boku a Bonyho zakončení bylo spíš zakopnutí. Mário zavzpomínal na poslední školení rozhodčích ve Štrasburku a po menším impulsu z naší lavičky (díky Penízku!) a nařídil volný přímý kop. K exekuci se postavil Kobreti (na pravačku) a George (na levačku) ... Kozina si postavil zeď k pravé tyči a když viděl, jak si George ronhaldinhovsky odkrokoval od míče, neměl pochyb o střelci ... ono to tak asi i mělo být, jenže kapitán Kobreti nedokázal odolat odkryté brance za zdí a po Máriově hvizdu chladnokrevně umístil míč přes zeď k pravé tyči - konečně jsme se dočkali vedení!

Po vstřelené brance ovládly hřiště emoce a v dalších minutách se více mluvilo, faulovalo, filmovalo. My jsme se snažili dál hrát fotbal, nebránili jsme jednobrankové vedení a dál jsme útočili. Fotbalové laskominy předváděl střídající Stehýnko, který s Bonym roztočil doslova kolotoč, na který domácí nedokázali reagovat. Branku jsme sice nevstřelili, ale ani domácí nás kromě jednoho neškodného rohu prakticky neohrozili.

Na naší straně vzrůstala nervozita a na straně soupeře vzrůstala frustrace ... Vyvrcholení nastalo po nenápadné záplatce Baroshe s heřmanským útočníkem se silnými divadelními sklony ... situaci se pokoušel uklidnit Tomek a finále obstaral Kobreti, po jehož odstrčení a důraznému "poď hrát ty vole" předvedl útočník wrestlingový pád a svíjení jako v posledním stádiu eboly. Vedení jsme si ale pohlídali a na Základnu dovezli cenné 3 body - džin, džin!!!

Příští zápas: sobota 14.9. od 14 hodin doma proti Pňovanům, které ještě nevyhrály. Snad po deseti letech hrajeme předzápas Áčku, očekávají se plné ochozy! Sraz 13:15 na Základně. Helmy s sebou :-)

Sudí: Kempes

Branky: 59’ Kobreti
Žlutky:
Sestava: Dan - Comín, Barosh, Ťafík (72’ Vločka), Tomek – Mao, Kobreti (C), Misha, Pibaro (46’ Černoch) – Francesco (25’ Bony), Georginhu (65’ Stehýnko)

Author: Lišejník


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - Sokol Pňovany 5:1 (1:1)

Kobreti otočil kormidlem k vítěznému cíli

Sobota 14.9.2013 Pňovany na podzim ještě nebodovali, ale těsná prohra v Hunčicích naznačovala, že úplně jaloví nejsou. Nás se sešlo po delší době akorát, chyběl bohužel Dan a Pibaro. Po pár textovkách se ukázalo, že Pibaro počítá s výkopem ve tři a Dan byl na rambingu v lese :-( Pibaro proto poslední řízek spolkl vcelku, bramborovej salát dojedl na závorách v Nejřanech ... Dan zlikvidoval nepřátelské komando a oba nakonec dorazili včas. V naší sestavě chyběl rekonvalescent Peníz, toho času navíc v RT-podmínce :-) Na lavičku se nominoval Kobreti s moribundusem a Tomek s lišejem v integrálce :-) Vzhledem k absenci Mildánka nastoupil v útoku George a ve středu zálohy se na Nečtiny rozbouchával Karby! Hosté přijeli s vylepšenou sestavou (na stoperu Mezut Özil), ale původními registračkami (včetně Jamese Earl Jonese). O kontumaci jsme ale vůbec neuvažovali, chtěli jsme je porazit na hřišti! Dvojzápas přilákal do ochozů solidní návštěvu, přímo na střídačce nás podporovaly vyhlášené kapacity.

Prvních 15 minut se oba mančafty oťukávaly ... Šindus se dožadoval střídání už v desáté minutě, kdy došlo k prvnímu zavzdušnění. Ve své kůži nebyl ani Karby, proto musel ve středu zálohy pomoci Misha. Hosté toho moc nepředvedli, vyčníval pouze kapitán a stoper ...

Skóre jsme nezvykle otevřeli hned při první šanci, kdy po pravé straně unikl Francesco a zpětnou přihrávku na vápno s přehledem proměnil placírem Mao - 1:0! V dalších deseti minutách jsme mohli dvakrát pojistit vedení ... centr Maa zakončoval na zadní tyči Vločka - jeho tvrdá beraní hlava skončila na tyči! Tutovku poté spálil i Mao, když se parádně položil do centru zprava, ale z malého vápna netrefil zívající zařízení. Hosté využili naší slabší chvilky a po nenápadné ztrátě u jejich rohového praporku založili bleskový brejk ... v záloze šli "tři na nikoho", v obraně "tři na tři" a po zatažení na levém křídle a přesném centru na přední tyč pohodlně vyrovnali. Inkasovaná branka nás psychicky rozhodila ... Šindus se navíc dožadoval střídání a Karby nevypadal vůbec dobře. Pohroma přišla pět minut před koncem 1. půle, kdy nám hosté koňarem odrovnali Mishu. V tu chvíli jsme byli v takovém rozkladu, že ve výhru věřil málokdo ... Na střídačce byl jediný hráč, který mohl nepříznivý vývoj zápasu zvrátit - Kobreti! Hra se ihned zklidnila a do přestávky se skóre neměnilo.

O poločasu šel ze hry Vločka (náročný odpolední program) a Karby (šoufl). Šindus rychle svlékl dres a ukryl se v hospodě ... Na takovou vlnu jsme nebyli připraveni ... Nastoupil Ťafík a Pibarou a podařilo se ukecat Mildánka (lepší srážet teplotu na hřišti než práškama).

Od začátku druhého dějství jsme měli navrch. Záloha se stabilizovala a Mao se mohl více věnovat hře dopředu. Pibaro zařadil rovnou trojku a pňovanští hráči si ho předávali jenom slovně (vem si ho - vem si ho - vem si ho). Obrana dirigovaná Baroshem znovu začala věřit ve vítězství ... Barosh bezchybně zametal, přes Kávu neprošlo nic, Komín příkladně spolupracoval se zálohou. Problémy dělal pouze pňovanský středopolař s lambádovou technikou, který vždycky udělal hlavně sám sebe :-)

V 55. minutě vymyslel Kobreti profesorskou kolmici pro Pibaru, ten se směle pustil do vápna a stoper musel zatáhnout za ruční brzdu - ukázková penalta. K exekuci se postavil Kobreti a za stavu 1:1 ho čekal přetěžký úkol, protože v pňovanské svatyni nebyl klasický brankář, ale hráč z pole, jehož chování bylo zcela nepředvídatelné ... Už když se Kobreti rozbíhal, vydal se gólman pěšky(!) k levé tyči a Kobreti věděl, že je zle, protože to k levé tyči prostě musel dát. Střela byla naštěstí přesná, gólman ji nohou tečoval, ale skončila v brance - 2:1 uff!

Kobretiho branka nám vrátila sebevědomí a začali jsme soupeře přehrávat po všech stránkách. V útoku už se tou dobou proháněl Mildánek, Maův tachometr ukazoval 18 kilometrů! Šindus se definitivně zbavil letní dávky obilného prachu a nikotinu, hrál čím dál líp, ale stále se domáhal střídání a jeho osobní manažer Naná už nevěděl, co si na něj vymyslet ... spolu s Torresem ho ale na hřišti udrželi! Pojišťovací branku měl na hlavě George, ale pňovanský gólman jeho šibenici zázračně kryl. Mildánek to zkoušel z trestňáku, ale čapák uplatnil své letité znalosti severního pralesa a na vyhlášenou šajtli si počkal u vzdálenější tyče. Radovali jsme se až v 65. minutě, kdy Mao dokonale vysunul Georgeho číhajícího na půlící čáře ... hostující pomezní nesmyslně signalizoval offside, ale s přehledem pískající Lapka hru nezastavil, George šel z půlky sám a zkušeně zavěsil - 3:1!

Třetí branka hosty zlomila a zbytek zápasu se hrálo na jednu branku. Šindus mohl konečně střídat a na post krajního záložníka nastoupil lišejník Tomek. V útoku řádil Mildánek ... jednu šanci ležérně zahodil, ale po Pibarově přihrávce do vápna se už nemýlil a zvýšil na 4:1. Hosté úplně odpadli a my jsme útočili v sedmi lidech. Do střeleckých statistik se po dvaceti letech málem zapsal Tomek, když si naběhl na Mildánkovu narážečku ... šajtle skončila metr vedle :-( Do útočení se pustil i Ťafík, který střílel z hranice šestnáctky po přihrávce Rajtorala :-) Poslední branku utkání připravil neúnavný Kenenisa Bekele (Mao), který to navzdory probíhající 90. minutě urval po pravém křídle a nádherně nacentroval do vápna na Georgeho, který elegantní rybičkou uzavřel skóre zápasu - 5:1.

Příští zápas: neděle 22.9. od 16:30 v Kuntějovicích. Sraz v 15:15 na Základně.

Sudí: Lapka

Branky: 18’ Mao, 55’ Kobreti (PK), 65’ George, 72’ Mildánek, 90’ George
Žlutky:
Sestava: Dan - Comín, Barosh, Misha (C) (41’ Kobreti), Káva – Vločka (46’ Pibaro), Mao, Karby (46’ Ťafík), Šindus (70’ Tomek) – Francesco (55’ Mildánek), George

Author: Tomek, photo: Piškoot.


Zpět na přehled
FC Kuntějovice - Slovan Blatnice (B) 3:2 (2:1)

Prales na konci světa

Neděle 22.9.2013 Kuntějovice hrající na hřišti Nekmíře jsou nováčkem pralesní skupiny A a v minulém kole poprvé podezřele prohrály 3:0 v Heřmance. Hlavním tahounem kuntějovického zázraku byl podle klubových informátorů kapitán Tonda, dříve hrající krajskou soutěž ... My měli letos poprvé velké problémy se složením týmu. K rehabilitujícímu Penízovi (koleno) a Tomkovi (lišej), přibyl Misha (koňar), Ťafík (moribundus), Káva (moribundus) a Šindus (poslední letní brázda). Vločka a Kobreti ještě nebyli zcela ok, ale museli ... Na sraz dorazil Černoch i Pajlák, ale bylo nás pořád jen dvanáct. V dodatečném draftu se proto objevil George junior, Motormausse a hrdina z Dolní Bělé Jimmy Hendrix, který neodolal nabídce hry v poli.

Cesta byla brutální ... věděli jsme o objížďce na Nové hospodě, ale Mao, který vyrazil omylem s předstihem 3x volal, že Nekmíř je autem nedostupná ... Proč si Kuntějovice vybraly právě Nekmíř bylo nad slunce jasné ... většina soupeřů prostě nedorazí, protože Nekmíř vůbec nenajdou, kdo ji najde, ztratí se v totálně (!) rozkopaných ulicích. Spoléhat se v těchto končinách nedá ani na techniku, protože telefonní signál končí 500 metrů za Touškovem a GPS navigace donekonečna hlásí "jste na konci světa, otočte se u nejbližší hromady hnoje". Díky týmové spolupráci jsme na místo zázračně dorazili! Situaci nejlépe vystihoval Maův komentář: "Tak tohle je opravdu top blbákov ... Hunčice jsou vlastně moderní městečko". Při pohledu na ochozy byl znát zjevný nedostatek genetického materiálu ...

Domácí šli do vedení už ve 3. minutě, kdy Dan podcenil střelu zpoza vápna. Od prvních minut bylo zřejmé, proč Kuntějovice v Nekmíři neprohrávají ... skluzy, šprajcy, lokty, brejky postavené na náhodných odrazech a nákopech. To vše navíc na neskutečně úzkém hřišti ... sádra doslova visela ve vzduchu.

Po čtvrthodině jsme konečně stabilizovali hru a pokoušeli se tvořit ... Francesco se opakovaně urval po pravé straně, domácí ale zodpovědně zhušťovali vápno a vzduchu kraloval domácí kapitán. První tutovku spálil Mao, střele Francesca z úhlu chyběla tvrdost ... Další příležitost nám naservírovali domácí, když jejich gólman sebral do ruky malou domů a Buresh nařídil nepřímý kop z penalty ... Domácí se naskládali do branky, Kobreti otočil míč Mildánkovi, který mířil do šibenice tak přesně, že střela skončila půl metru vedle :-( Vytočený Mildánek se zmocnil míče ihned po rozehrávce, z půlky šel sám na bránu, ale gólman si se šajtlí na bližší tyč poradil. Největší tutovku v první půli neproměnil Pibaro ... Francesco mu přesně přihrál mezi třemi hráči, jenže Pibaro netrefil zívající branku :-( Pak si domácí gólman opět sebral malou domů, ale tentokrát to bylo z úhlu a branku jsme z nepřímáku neohrozili. Náš tlak narůstal, domácí chybovali a začali koukat po hodinkách ... Pajlák na kraji zálohy nezapřel útočné sklony, ale poctivě se věnoval i hře dozadu. Vyrovnání nám nakonec zařídili domácí, když si na Mildánkův centrovaný trestňák naskočil domácí kapitán a nádhernou rybičkou překonal vlastního brankáře - 1:1. Do poločasu zbývalo necelých 5 minut ... domácí se bohužel z ojedinělého brejku opět ujali vedení 2:1 po přesné střele z 20 metrů :-(

Do druhého dějství naskočil na hrot Drogba a na kraj zálohy Vločka. Drogba se v krátkosti seznámil s míčem a brzy začal domácím zatápět. Parádní ulici vymyslel Drogba pro Vločku, jenže ten si přišlápl míč na hranici vápna. Znovu jsme domácí dostali pod tlak a začalo se jednak přiostřovat a jednak domácí pomezní začal mávat nesmysly. Přitom náš pomezí Peníz mával férově a to musel čelit komentářům domácích vlajkonošů. Obzvláště nelibě snášel dlaždičské hlášky jedné z místních nosnic ...

Emoce narůstaly i na hrací ploše ... kromě pomezního nás dráždil i hlavní arbitr, který jednu ruku dejme tomu přehlédl, ale ta druhá ve vápně už přehlédnout zkrátka nešla. Drogba se dvakrát octl ve vápně, pokaždé byl zastaven praporkem pomezního ... poslední kapka přišla po údajném ofsajdu, když už si Drogba nechával metr do rezervy a stejně to bylo málo ... Došlo na ostřejší výměnu názorů s bránícím bekem, ten neudržel nervy na uzdě, Drogbu bez míče napadl a Buresh ho poslal do sprch!

Postupně jsme víc a víc útočili a brejky domácích víc a víc smrděly ... Vzadu ale nekompromisně uklízel Barosh, Pibaro se stíhal vracet z útočných výletů a Comín byl zodpovědnost sama! Právě Comín odvracel pohromu v podobě třetí branky, když zaskočil za Dana a vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Domácí pokračovali o desíti a ještě více přitvrdili v osobních soubojích - vynikali zejména ve skluzech sounož. Po chirurgickém zákroku na Vločku málem došlo k bitce, ale domácí kapitán stihl horkokrevného jižana uklidnit ... Domácí se báli o výsledek a chybovali víc a víc. V jednom ze závarů ve vlastním vápně nedokázali tak dlouho odkopnout míč, až nakopali vlastního gólmana ... Při dalším mega-závaru se ale nejlépe zorientoval George a nadvakrát skrumáž propálil - 2:2!!!

Po vyrovnávací brance domácí znovu ožili a po nenápadném úniku na pravém křídle a střele z úhlu šli znovu do vedení :-( Do konce utkání zbývalo 15 minut a my vrhli všechny síly do útoku. Na podhrotového halfa nastoupil Naná, Drogba se stáhl na předstopera a vysunul se George. Na tykadle řádil Motormausse a věřili jsme minimálně v remízu ... Motormausse se několikrát zkoušel prosadit z levé strany. Nejvíc mrzí slalom ve vápně, při kterém třikrát nadskočil 100% kose. Stav utkání se už bohužel nezměnil.

Cesta domů byla nekonečná. Některé posádky se z centra Nekmíře vymotávaly skoro hodinu. Vysmátí byli pouze majitelé modelů ЗИЛ, BVP a Mercedes ÚVAZ, ostatní rvali podlahy a plechy. Nekmířská radnice naštěstí myslela i na dlouhodobě bloudící řidiče a na několika místech bylo možné využít domečky TOI TOI :-)

Příští týden máme volno - přijďte povzbudit naše Áčko proti Kozím chlupům (sobota 28.9. od 16:30). My pokračujeme v neděli 6.října od 16h na Sulkově. Sraz v 15:00 na Základně.

Sudí: Buresh

Branky: 41’ Mildánek (asistence domácí kapitán), 65’ George
Žlutky: Drogba*
Sestava: Dan - Comín, Barosh, George, Pibaro – Černoch (46’ Vločka), Kobreti (C) (68’ Motormausse), Mao, Pajlák (80’ Naná) – Francesco (46’ Drogba), Mildánek

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - Sokol Přehýšov 7:0 (3:0)

Rozdíl třídy

Neděle 12.10.2013 Po nepovedeném zápasu na Sulkově jsme chtěli doma bodovat s Přehýšovem. Hosté měli na kontě 9 bodů (o 3 body více než my) a hrálo se o potenciálně čtvrtou příčku pralesní ligy!

Kromě omluveného cyklisty Baroshe chyběl Šindus, který se účastnil sběru žaludů, stavitel Mildánek, Pajlák a lišejník Tomek. Mao poslal stěhováky na hodinu na pivo a nahlásil, že dorazí pět minut před výkopem ... nakonec přijel až v průběhu prvního dějství a museli jsme začít bez něj. Hosté přijeli v jedenácti, Brzda jr. na lavičce, v brance Gahy ...

Od prvních minut jsme tahali za delší konec. První loženku doslova zavraždil Naná, když skvěle odhadl malou domů přehýšovského zadáka, pohybem zmátl Gerta v bráně a ocitl se s míčem na penaltě před prázdnou bránou ... a procítěným placírem poslal míč vedle :-( Hosté hrozili z brejků, nejnebezpečnější byl přepínací Fíša a agilní forward, který byl v péči terminátora Comína. Misha spolehlivě zametal, Dan vybíhal, mluvil na hráče ... jenže v útoku jsme se nedokázali prosadit.

Dočkali jsme se v 19. minutě, kdy zahrával Peníz trestňák z levé lajny, hosté vyrazili míč z vápna přesně do místa, kde číhal Kobreti a jeho ligový liftovaný projektil se odrazil od tyče do boční sítě protilehlé tyče - 1:0! Druhou branku měl na noze Francesco po centru Pibary, ale těžký míč v pololeže pouze tečoval ... Po půlhodině hry musel střídat Peníz, operované koleno zatím není úplně v pořádku ... hlavně to neurvat! Naštěstí už byl převlečený Mao a ihned se zapojil do ofenzívy!

Hosté brzy odpadli a hrálo se víceméně na jejich polovině. Hostující obránci pečlivě zdvojovali naše útočná tykadla , ale druhou vlnu ze zálohy už nepobrali ... Lajny větral Pibaro s Vločkou, středem pronikal Mao a když si začal s Kobretim narážet Ťafík nudící se na předstoperu, dalo se na to chvílemi i dívat (dle nezávislého pozorovatele stojícího pod časomírou IPC). Ve 32. minutě se Francescovi vyplatil fyzicky náročný pressing, obral hosty o míč a po individuální akci na pravé straně pronikl do vápna a chladnokrevně propálil Gerta - 2:0!

Do poločasu jsme chtěli vsítit pojišťovací branku, ale hosté nechtěli připustit debakl ... Stoper byl jistý, Gertovi taky nešlo nic vyčítat (kromě toho, jak řval na některé spoluhráče :-)), ale fatálně chybí Sýkorka s Brzdou, okraje jsou jsou slaboučký a pokusy o rozehrávku zezadu vždy smrděly. Jednu z minel mohl využít Francesco, v poslední chvíli mu míč ukopl obránce - míč letěl těsně kolem šibenice! Ukázkový gól do šaten geniálně načasoval Naná, který se nejlépe zorientoval v závaru po rohovém kopu a propálil vše, co mu stálo v cestě - 3:0!. Naná přitom střílel v podstatě ze stejné pozice jako v úvodu utkání, ale tentokrát byl v brance gólman a v malém čtverci 15 hráčů :-)

Do druhé půle naskočil Černoch na kraj zálohy a Vločka se vysunul na hrot. Brzy po rozehrávce to urval na pravé lajně Pibaro, namířil si to do vápna a se štěstím propálil Gertovy betony. Hosté se pokusili naposledy zvednout a došlo i na ostřejší zákroky ... Rozhodčí měl ale utkání pevně v rukou a přitom zbytečně hru nepřerušoval. Blízko k vyloučení měl Káva, který si vyříkával souboj s Fíšou a při strkanici málem trefil sudího loktem :-)

Na střídání jsme měli už jen Georgeho, který měl dovoleno 20 minut ... střídání se opakovaně dožadoval Káva. Jenže Francesco hlásil natažené třísélko a podobně na tom byl i Ťafík. Při skóre 4:0 jsme neměli důvod nabíjet sestavu kluky z Áčka, ale kvůli zranění jsme jinou možnost neměli. Kluci byli každopádně nažhavení a chtěli hrát! Stehýnko se sice deset minut nedotkl míče, protože se všechno táhlo na levé straně, ale pak přišla závěrečná smršť ... Bylo to jako přes kopírák - George si přikryl míč, po lajně vysunul Stehýnka, ten zařadil trojku a letěl na bránu ... Když Stehýnko zpracovával míč a blížil se k němu soupeř, křičeli jsme na něj "zááádaaa", ale nedostali se k němu blíž než na 5 metrů a na záda se mu leda koukali ... Nasadit na oslabeného soupeře takový kalibr bylo až nesportovní, ale my jsme nikoho jiného neměli a o desíti přece hrát nebudeme.

Velmi aktivní byl směrem dopředu Černoch s Comínem. Černoch během deseti minut třikrát hlavičkoval ve vápně a zjevně měl zálusk na branku. Tři solidní střely zlikvidoval Gert v brance hostů, placír Maa po narážečce s Georgem skončil vedle. Pak se zaslouženě radoval Černoch, když se prodral do vápna, neukvapil se a křížnou střelou zvýšil na 5:0! Rozhodčího jsme přemlouvali k ukončení zápasu, jeho hodinky byly ale neoblomné ... Šestý úspěch připravil Stehýnko, po jehož přihrávce zakončoval Misha, ale ukázkovým promáchnutím pouze tečoval a posunul míč ke Georgeovi, který nekompromisně zavěsil. Poslední branku připravil opět Stehýnko, který tentokrát narazil Comínovi, ten podobně jako Misha netrefil míč přesně a všudybyl George uzavřel účet zápasu.

Příští zápas: neděle 20.10. od 15h v Prdelci. Sraz v 13:30 na Základně.

Sudí: Szkarda

Branky: 19’ Kobreti (flastr měsíce), 32’ Francesco, 45’ Naná, 48’ Pibaro, 83’ Černoch, 88’ George, 90’ George
Žlutky:
Sestava: Dan - Comín, Misha, Ťafík (65’ Stehýnko), Káva - Vločka, Kobreti (C), Peníz (30’ Mao), Pibaro – Francesco (65’ George), Naná (46’ Černoch)

Author: Tomek


Zpět na přehled
Sokol Prdelec - Slovan Blatnice (B) 4:0 (2:0)

Chybělo nám srdíčko

Neděle 20.10.2013 Na zápas s vedoucím Pernarcem jsme byli dokonale připraveni - zejména po psychologicko-taktické stránce, kterou zajistil nováček v týmu reportérů Jimmba! Při průjezdu Pernarcem si nešlo nevšimnout žluté popelnice na plasty, která doslova přetékala obaly od pampersek ...

Sestava byla vcelku nabitá, po delší době nás přišel podpořit Mildánek, nedorazil bohužel Šindus, který si v dopoledních hodinách vyžádal u svého osobního manažera Nanáho výjimku na "jedno malý u stánku" ... a z nepochopitelných důvodů zaspal :-(

Kdo bude na hřišti pánem nám ještě před zápasem ukázal sudí Waltrbaum, který nedovolil mávat střídajícího hráče (oblečeného v civilu!) a praporku se musel ujmout Černoch II. Vůbec se mu do toho nechtělo, ale jiná varianta nebyla, všichni přítomní byli v zápise jako hráči. Inu v pralese musí pískat pouze kvalitní pralesní rozhodčí ...

Domácí na nás podle očekávání vlítli, ale převyšovali nás pouze důrazem a bojovností. Fotbalově jsou jaloví a jestli pomýšlejí na návrat do Trojky, měli by "trochu" změnit koncepci ... První čtvrthodinka se hrála převážně na naší polovině, ale obrana fungovala spolehlivě a domácí si žádné tutovky ani nepřipravili. Skóre otevřeli v 15. minutě, kdy z prostoru rohového praporku nacentrovali míč do vápna a po nákopu do Pibary šťastně dorazili. Minutu na to zvonil vingl a vypadalo to s námi zle ... trestuhodně jsme ztráceli ve středu pole a postupně na všechny hráče začala padat deka.

Blízko ke kontaktní brance byl Peníz, jenže jeho centr nenašel ve vápně adresáta a Mildánek číhající na vápně se k míči nedostal. Domácí využili našeho vysunutí, napálili míč dopředu, nejlepší z domácích (Peter Crouch) zařadil trojku a nedal Danovi šanci - 2:0. Po druhé brance padla deka snad na všechny ... přitom domácí byli pouze agresivnější v osobních soubojích :-( O pralesní kuriositu se postaral Waltrbaum, který vyloučil domácího kapitána za řeči ... pak mu došlo, že se nechal unést a zašmudlal to na žlutku?!?!

V poločasové pauze jsme se snažili vyhecovat, ale s přibývající oblačností se nálada spíš zhoršovala. Přepínák Kobreti si neodpustil tvrdou kritiku našeho pomezního, který v tom byl fakt nevinně, ale i tahle hádka nás trochu nabudila. V sestavě jsme udělali tolik změn, že do hvizdu rozhodčího půlka hráčů nevěděla co bude hrát, ale nakonec to klaplo :-) Do zálohy se vysunul George s Pibarou, Kobreti se stáhnul na předstopera. O oživení se měl postarat Beny ...

Začali jsme překvapivě náporem, omlazená záloha domácím zle zatápěla, pernarečtí začali zmatkovat a zakopávat do kukuřice. Užuž se schylovalo k brance, když se domácí poprvé ve druhém dějství dostali do našeho vápna, zjevnou ruku Waltrbaum neviděl a znovu po šťastném odrazu zvýšili na 3:0.

Domácí si dobře pamatovali, jak jsme loni otočili z 3:0 na 3:4 po penaltách a nevypouštěli ani jeden souboj. Soustředili se hlavně na lokty, okopávání kotníků a podobné férové záležitosti ... Sudí Waltrbaum se s domácími hráči poplácával po zádech a nám to dával pěkně sežrat. Stalo se to, co se dalo čekat, sádra smrděla ve vzduchu a víc se mluvilo než hrálo ... Vrchol Waltrbaumovo mistrovství přišel po likvidačním zákroku na Pibaru (koňar doplněný bodyčekem), po kterém zůstal Pibaro ležet na zemi, míč se odrazil zpět k naší brance a Waltrbaum signalizoval výhodu a 5 metrů před ním ležel vyvržený Pibaro ... V tu chvíli se Tomek neovládl (udělal by to znovu!) a slušně rozhodčímu za udělenou výhodu "poděkoval" ... následoval Waltrbaumův pokus o svlečení Tomka donaha, ale dres s číslem nikde ... mezi první a druhou žlutou tak uběhlo maximálně 5 vteřin.

Ve zbytku utkání jsme se snažili o čestný úspěch ... Comín s Kávou přinesli zvýšení důrazu, Beny s Georgem a Maem si to krásně dávali, ale branka nám nebyla souzena. Domácí naopak pojistili na 4:0. Prohráli jsme zaslouženě, Waltrbaum si nás sice vychutnal, ale za všechny branky (hlavně ty nevstřelené) jsme si mohli sami.

Příští zápas: sobota 26.10. doma už od 11:30 proti Všerubům! Sraz v 10:45 na Základně.

Sudí: Waltrbaum

Branky:
Žlutky: Ťafík
Rote: Tomek*
Sestava: Dan - Pibaro (65’ Comín), Misha, George, Ťafík (72’ Naná) - Mao, Kobreti (C), Peníz (46’ Káva), Černoch (46’ Beny) – Mildánek, Francesco

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - CHDP Všeruby 3:2 po PK (2:2)

Škoda ztraceného bodíku

Sobota 26.10.2013 Všeruby letos tápou a se skórem 8:25 jsou v tabulce hluboko pod námi. Všerubské áčko navíc odpoledne hrálo (prakticky o sestup) s Kameňosem. Teoreticky to měl být snadný soupeř, půl hodiny před zápasem to dokonce vypadalo, že se nesejdou ...

Naše sestava se ladila celý týden, řešilo se hlavně nasazení Jimmyho. Situace se zkomplikovala po omluvence Dana, který byl v práci a Jimmyho sen o pravém brku se (pro tentokráte!) rozplynul :-( Znejistěla nás i nominace sudího Walterbauma, který si nás zjevně oblíbil ... Červený trest z Pernarce se ale díky intenzivním jednání presidenta Radučoja podařilo vyplatit a před zápasem došlo i ke smírčímu jednání.

Zahájili jsme velkým náporem a už ve třetí minutě jsme šli do vedení, když Peníz při rohu zkušeně vyhodnotil chybné postavení gólmana Pivrnce a precisním obloukem nádherně skóroval - 1:0 přímo z rohu! V dalších minutách jsme měli navrch, ale připomínalo to román Agathy Christie Vražda na fotbalovém hřišti. Francesco nejprve zazdil slušně se vyvíjející samostatný nájezd ... Zanedlouho ho parádním lobem za obranu uvolnil Peníz ... po klice na brankáře se ale totálně dostal z úhlu. Po čtvrthodině hry se do útočných aktivit zapojil Beny, přesně nacentroval na Maa, ale jeho hlavička skončila těsně nad šibenicí. Pravidlo "nedáš-dostaneš" dlouho odolávalo, ale nakonec to přišlo ... trio zkušených všerubských halfů si dvakrát narazilo ve středu pole, Vločka se pokoušel přerušit hru u lajny, ale druhou vlnu jsme absolutně nezachytili a na přesnou střelu k tyči neměl Jimmy nárok. Aby toho nebylo málo, v krátkém rozmezí se po nenápadných, ale tvrdých soubojích vyřadil ze hry Vločka (autobusový kotník) a Šindus (stehenní sval namáhaný neustálým stoupáním na posed nevydržel).

Druhou branku měl na klepetu Kobreti, jeho trestňák ze slušné střelecké pozice bohužel minul zařízení ((R) Josef Hnátek). Hosté se postupně více osmělili a jejich brejky byly čím dál nebezpečnější a krutě nás vyškolili v produktivitě. Druhá střela na branku totiž znamenala vedení hostů 1:2 - tentokráte se ligově trefil všerubský kapitán :-( Do poločasu zbývalo 5 minut a všechny síly jsme vrhli do útoku. Byl to znovu Beny, který na pravé lajně obešel tři hráče, proháčkoval se na hranici vápna, první centr hosté odvrátili, ale míče se znovu zmocnil Beny, přesně našel Maa číhajícího v prostoru penalty a ten nekompromisním bodlem pod víko vyrovnal na 2:2!

Do druhého dějství nastoupil nažhavený Stehýnko a hrálo se trvalo na polovině hostů. Spolupráci se Stehýnkem si nejvíce užíval Peníz, který Stehýnkovi rychlostně nestíhal, ale s technikou na tom byli oba výborně. Peníz se po deseti minutách sice dožadoval střídání a vysunul se na hrot, ale i po hodině hry nejenže sekundoval Stehýnkovi, stíhal i napadat všerubské zadáky. A právě při tomto napadání donutil stopery k chybě, získal míč a následná střela těsně minula šibenici ... Při dalším ťukesu Stehýnka s Penízem znovu zakončoval Peníz - Pivrnec v bráně míč zázračně kryl. Hosté se často ocitali v pozici slalomových branek a některým začaly povolovat nervy a vyšlápli si na Stehýnka ... Likvidačním zákrokům na největší blatnickou naději jsme nemohli přihlížet a Pibaro se pustil do všerubského dementa ... následnou strkanici bohužel Walterbaum vyhodnotil na dvě červené - jedna pro dementa a druhá pro Pibaru :-(

Hostům remíza vyhovovala, začali zdržovat a my se tomu bohužel přizpůsobili. V útoku jsme sice stále měli raketu Stehýnka s Maem, ale záloha byla totálně vyšťavená ... škoda, že se víc nevyždímal Beny. Poslední gólovou příležitost připravil Černoch, který vybojoval zdánlivě ztracený míč, vysunul Maa, jenže vyběhnutý Pivrnec mu zaclonil celou bránu. Došlo na neoblíbenou penaltovou loterii ... První série skončila 4:4, kdy za nás neproměnil pouze Beny, zato Jimmy si dvakrát sáhnul. V šesté sérii suverénně proměnil Comín, hosté nedali a Tomek mohl v klidu rozhodnout. Jenže Pivrnec v bráně měl nastudované video z Heřmanky a věděl, že Tomek kope penalty pořád do stejného místa ... Mírným úkrokem exekutora znejistil (podle přihlížejících diváků to nebyl promyšlený úkrok, ale chytání balancu po rupnutí v koleni) a procítěným placírem poslal míč přímo do Pivrncova koše nehnutě stojícího vprostřed brány :-( V sedmé sérii chladnokrevně rozhodl Kobreti a dva body jsou doma!

Příští zápas: sobota 2.11. od 11h ve Zbůchu. Sraz ve 10h na Základně.

Sudí: Waltrbaum

Branky: 3' Peníz, 44' Mao
Žlutky:
Rote: Pibaro
Sestava: Jimmy – Comín, Kobreti (C), Ťafík, Káva (70' Tomek) – Vločka (25' Černoch), Peníz, Beny, Šindus (20' Pibaro) – Francesco (46' Stehýnko), Mao

Author: Tomek


Zpět na přehled
Baník Zbůch (B) - Slovan Blatnice (B) 4:0 (2:0)

Comeback Drogby bohužel bez Husqvaren

Sobota 2.11.2013 Do Zbůchu jsme vyráželi za ranního kuropění a dát dohromady 13 hráčů nebylo jednoduché. Kromě dlouhodobě nezvěstných a dlouhodobě nakřáplých nám chyběl Francesco, Pibaro a Vločka. Naštěstí se uzdravil Misha, pomohl nám George jr., ale hlavně se v základní sestavě konečně objevil Hans Christian Drogba!

Zbůch sestavu mírně omladil, branku hájil ex-nýřanský čapák ... Překvapivě jsme ale začali územní převahou a kromě finálové přihrávky se nám docela dařilo. Platonická převaha se po čtvrthodině hry vytratila a domácí vystrčili růžky. O emoce se staral hlavně domácí stopadesáticentimetrový skin, který v krátkém sledu nešetrně zajel do Dana a pošteloval Comínovi oba kotníky. Zákroky byly tak brutální, že i Kempes musel vytáhnout žlutou kartu!

Když už to vypadalo, že sílícímu tlaku odoláme, přišla nenápadná ztráta na půlce, rychlé přečíslení a prohrávali jsme 1:0. Domácí byli při chuti a vypracovali si několik tutovek. Dvě naštěstí zahodili a jednou je parádně vychytal Dan, když včas vyběhl. My se na každou akci strašně nadřeli a neskutečně chybovali v rozehrávce. Ke vší smůle dostal nakopáno Naná, do hry musel Černoch a na střídačce byl pouze nakřáplý Kobreti. Zvýšili jsme důraz a hra se přesunula do středu pole. Největším bijcem byl Šindus, který nedal baníkovcům ani centimetr zadarmo. Domácí bohužel do poločasu zvýšili na 2:0 :-(

V kabině jsme se hecli a po analýze Mishy, Peníze a Drogby bylo jasné, co je potřeba změnit. K obratu měl zavelet Kobreti, ale brutálně ho setřel designovaný kapitán Mao, který přeslechl jméno střídajícího a debatu v kabině uzavřel dotazem "kdo bude střídat? ... co? ... tlusťoch?". Kapitánskou pásku měl Mao zřejmě naposledy :-)

Začátek druhého poločasu nám vyšel dokonale. Upustili jsme od bum-prásk taktiky a zezadu rozehrávali po zemi. Měli jsme možnost snížit ze standardek, ale z trestňáku jsme bránu neohrozili a při rohových kopech se (asi?) nikomu nechtělo hlavičkovat - přitom jsme nezvykle měli výškovou převahu!

Třetí branka domácích nám definitivně sebrala poslední šťávu, přitom to byla první šance ve druhé půli. Zbytek utkání se víc mluvilo než hrálo ... Vše odstartoval sporný offside, za který Drogba seřval Kempese tak, že musel znovu tasit žlutku a to už je co říct, když dá Kempes kartu za řeči ... Na posledních deset minut se na brko vysunul Šindus a hned začal domácím zatápět. Únik na pravém křídle domácí se štěstím zakopli do autu. Aut jsme rychle rozehráli na centr do vápna si naběhl Comín ... Po tvrdém souboji se zmocnil míče a nekompromisně propálil domácího čapáka!!! Radost netrvala dlouho, protože Kempes nesmyslně písknul ruku?!?!?! Závěr se málem zvrhnul v debakl, ale domácí naštěstí třikrát vraždili a tak jedinou újmu utrpělo Drogbovo Atari (pozápasová diagnostika jeho řídící jednotky odhalila desetkrát SYNTAX ERROR, osmkrát LOW BATTERY, dvacetkrát STACK OVERFLOW a závěrečné NOT ENOUGH MEMORY).

Poslední podzimní zápas: sobota 9.11. od 11h proti Kozím srstím (B). Sraz v 10:15 na Základně. Dokopná bude v sobotu 16.11. na Základně!

Sudí: Kempes

Branky:
Žlutky: Šindus, Drogba*
Sestava: Dan – Comín, Misha, Ťafík, Káva – Mao (C), Peníz (65' Kobreti), George, Šindus – Naná (25' Černoch), Drogba

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - Slavoj Kozolupy (B) 6:3 (2:1)

Černoch řádí ...

Sobota 9.11.2013 V posledním podzimním mači jsme přivítali rezervu Kozích srstí, které aktuálně okupují čtvrtou příčku pralesní ligy a byly papírovým favoritem. Sestava tomu ale příliš neodpovídala ... Tejcák nikde, v základní sestavě dva ex-doubravečtí veteráni.

První čtvrthodinka byla pro hosty zdrcující, míč jsme jim půjčili asi třikrát na pár vteřin a počítač IPC vykazoval držení míče 99% pro domácí. Proměňování šancí bylo ale slabší ... Vločka se proháčkoval až do malého vápna a 100% tutovku umístil vedle tyče, Kobretiho dalekonosný projektil málem zlomil tyč. Peníz zásoboval útočná tykadla Drogbu s Šindusem precisními loby a ulicemi, ale hosté bránili vápno v devíti lidech a postupně jsme se k ohrožení branky přestali dostávat. Do laufu se dostával Drogba a každý centr byl vymazlenější ... při efektní narážečce s Penízem se ozval rupanec ve Drogbovo maxi-stehně slyšitelný až do hospody a Drogba musel střídat :-( Nahradil ho Černoch a málokdo v areálu čekal, co se bude dít ...

Skóre otevřel ve dvacáté minutě Šindus číhající na zadní tyči, když s přehledem uklidil do branky Černochův lahůdkový centr. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat - Vločka krásně trefil volej z úrovně penalty. Hosté se po druhé brance probrali a začali vystrkovat růžky. První výlet na naší půlku bohužel skončil gólem, když se Comín pokusil předskočit dorážejícího forwarda a neomylně zasunul k tyči - 2:1.

Hosté byli při chuti a pokračovali v převaze ... v obraně několikrát hořelo a Mishou praktikovaný milimetrový offside-systém s důsledným vytahováním (škoda, že u klandru nebyl vyznavač tohoto stylu hry Lano) vyvrcholil v lehce emotivní výměnu názorů s Tomkem :-)

Poločasový rozbor byl výživný, klíčové bylo vstřelení třetí branky. Na hřišti jsme ale více bránili hubený výsledek a báli se vysouvat záložní řadu ... Defenzivní styl korunoval Vločka, který místo svého typického beraního úniku zvolil přenesení hry čímž přímo nabil rozběhnutému středopolaři, který vysunul pravé brko a jeho zpětný centr sám chladnokrevně proměnil - 2:2!

Vyrovnání nás konečně nakoplo! Hlavním aktérem závěrečné smršti byl Černoch! Třetí branku vsítil dalekonosnou hlavičkou Šindus - nabíjel mu kdo jiný než Černoch! Čtvrtou branku vstřelil Černoch osobně a neskutečnou střeleckou smůlu prolomil při páté brance Mao! Po dovršení bůra jsme trochu vypustili a užívali si barcelonských narážeček ve středu pole ... Šťastný Mao nešetřil v závěrečných minutách krokem ani ostrovtipem - po třech zasekávačkách kapitána Kobreti si řekl o míč slovy "přihraj tlusťochu" :-)) Hosté to nezabalili, využili našeho jediného zaváhání ve druhé půli a po neúspěšném skluzu Tomka a šikovně nakopnuté ruce zahrávali pokutový kop, který suverénně proměnili. Černocha to znovu dopálilo a šestou brankou zatloukl poslední hřebíček do rakve Kozích srstí!

Dokopná Áčka, Béčka i Dorostu se koná v sobotu 16.11. od 17 hodin na Základně! Přijďte naplánovat zimní přípravu (spánek) nad gulášem a tlačenkou! Pojeďte povzbudit kluky do Mladotic - autobus(!!!) odjíždí v 11:45 ze Základny.

Sudí: Škareda

Branky: 20' Šindus, 27' Vločka, 55' Šindus, 60' Černoch, 70' Mao, 85' Černoch
Žlutky: Tomek
Sestava: Dan – Comín (65' Káva), Misha, Ťafík, Tomek – Mao, Peníz (60' Beny), Kobreti (C), Vločka (70' Tevez) – Šindus, Drogba (15' Černoch)

Author: Tomek


Zpět na přehled