Béčko: Sezóna 2012/2013 (podzim)

Líně B Blatnice 9:4 Reportage Ne 9.9. 15:00
Blatnice Hunčice B 7:0 Reportage Ne 16.9. 15:00
Zbůch B Blatnice 0:4 Reportage So 22.9. 13:30
Blatnice H. Huť B 6:2 Reportage Ne 30.9. 15:00
Sulkov B Blatnice 2:1 Reportage Ne 7.10. 16:00
Blatnice Kozolupy B 4:3 Reportage Ne 14.10. 15:00
Pernarec Blatnice 3:4 Reportage Ne 21.10. 15:30
Blatnice Doubrava 4:1 Reportage Ne 28.10. 14:30
Pňovany Blatnice 1:6 Reportage Ne 4.11. 15:00
Blatnice Všeruby B 5:2 Reportage Ne 11.11. 14:00
Přehýšov Blatnice 3:4 (po PK) Reportage So 17.11. 13:30

Ostatní výsledky a tabulka na webu ČMFS
Baník Líně (B) - Slovan Blatnice (B) 9:4 (6:2)

Maův hattrick nestačil

Neděle 9.9.2012 Po absolvování letní přípravy na Sycheráku a dvou přáteláků se Sulkovem (venku výhra, doma prohra) jsme se konečně dočkali prvního mistráku! Los nám bohužel přisoudil soupeře nejtěžšího, aspiranta na postup do Trojky, Líně. Sestava doznala značných změn ... na přátelácích se scházelo průměrně 18 lidí!!! Jednak za WunderTeam můžou nastupovat kluci z Áčka (což v Líních nehrozilo, protože hráli v Křelovicích), jednak se do sestavy vrátil Ťafík a Torres, v dorostu skončil Čongy a střed zálohy omladil Peníz!

Vstup do utkání byl katastrofální ... naše seznamovací doteky s balonem zákeřně domácí využili a hned v první minutě netrpělivě otevřeli skóre – 1:0. Po brance jsme se probrali, podařilo se podržet míč v záloze a odměna na sebe nenechala dlouho čekat ... Peníz precisně vysunul Maa a ten v 8.minutě nezadržitelně vyrovnal! A to nebylo všechno, protože po pár minutách Barosh z půlky (!) famosně nacentroval do pokutového území a Mildánek hlavou zajistil vedení 1:2! Překrásný gól, neskutečná radost ... Jenže to bylo všechno, co jsme v Líních předvedli :-( Domácí nám ve dvou následujících minutách dali dvě branky a bylo zle ... Každý kiks v obraně a ztrátu míče v záloze domácí obratem využili a v koncovce se nemýlili. Zkusili jsme víc bojovat a asi 10 minut neinkasovali, ale kolem 35.minuty přišel další slepenec a poločas skončil 6:2. A aby toho nebylo málo, zranil se FruFru :-(

Coach Georginhu v poločasové pauze hecoval mančaft a zaháněl myšlenky na dvojciferný výprask ... Teorie byla jasná: méně kazit a zrychlit! Prakticky bohužel nemožné :-) Dvacet minut ve druhé půli jsme drželi tempo a po přihrávce Torrese dokonce Mao korigoval, ale pak domácí opět dvakrát udeřili a bylo hotovo ... Mao pak v závěru zkompletoval hattrick, ale více jsme se už soustředili na odvrácení potupné desítky.

Reparát: neděle 16.9. od 15 hodin doma s Hunčicemi (B). Sraz v 14:15!

Sudí: Kozina

Branky: 8’ Mao, 12’ Mildánek, 62’ Mao, 78’ Mao
Žlutky: Tomek, Ťafík
Sestava: Dan – Misha, Barosh, FruFru (25’ Čongy), Tomek (46’ Ťafík) – Torres, Kobreti (C) (70’ Naná), Peníz (75’ Martin Keňa), Mao – Mildánek, Jarda Fráňa

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - Traktor Hunčice (B) 7:0 (6:0)

Predátor II – Judgment Day

Neděle 16.9.2012 V utkání s Hunčicemi jsme chtěli zapomenout na výprask z Líní a svým způsobem to byl vlastně první mistrák :-) V kabině bylo 19 nažhavených hráčů a coach Georginhu s těžkým srdcem vybíral kandidáty na Černého Petra, kteří si nezahrají ... Nakonec se rozhodl správně, protože jak se později ukázalo, postavil sestavu s přívlastkem vítězná! Hosté dorazili v počtu 11 hráčů, do branky se statečně postavil lajk ...

Skóre otevřel liftovanou střelou Mildánek po Maově precisní přihrávce do vápna. Prémiovou branku za Slovan vsítil Peníz, když prošel středem odvážně do vápna a procítěnou střelou vystřelil podél vyběhnutého brankáře. Opravdový brankostroj pak předvedl Mao s jeho vyhlášenými Predátorkami (Adidas Mao Edition)! V krátkém rozmezí se mu podařilo čtyřikrát zavěsit (proto odteď Mao-Hačtyrick) a každá branka byla z jiné fotbalové pohádky! Volej z 30 centimetrů před brankovou čárou, kterým si pošimral špičku nosu a následně dorazil, patřil ke kuriosnějším brankám, kterých má Mao na kontě setsakra hodně (viz. památná branka v Líních mezi stopery, destrukce boudy na lajnovačku ve Všerubech, atd.). Jenže zbylé tři branky patří jednoznačně do fotbalových učebnic. S výstavní dělovkou z úhlu do protější sítě by si neporadil ani Van Der Saar v nejlepší formě ... diváci byli ve varu a v sektoru Lady-Ultras bylo doslova vlhko :-) U všech branek asistoval zdánlivě neviditelný, ale klíčový Mildánek! Do kabin se tak odcházelo za stavu 6:0!

Ve druhé půli jsme polevili a hostům narostla křídla ... Predátor Mao se nadále tlačil dopředu, ale když to hořelo v obraně, neváhal se vrátit ... Když vyhlavičkoval jasnou branku z brankové čáry, hosté nás podezírali, že hrajeme s 12 hráči, protože jeden z halfů má v týmu dvojníka. Mário Kempes však bryskně přepočítal počet hráčů a Mao tam byl fakt jenom jednou. Do druhé půle naskočil i Kissme a ukázal, že ze svého brazilského umění nic nezapomněl! Karol Polák by jeho střelu po naražení s Mildánkem komentoval „len sa trela“. Sedmou branku si připsal Pajlák, kterého bratrsky pustil do hry Pepíno Torres! Osmou branku vstřelenou Mildánkem Kempes necitlivě neuznal pro domnělý offside.

Kromě střelců a asistentů je potřeba vyzdvihnout výkon obrany, která ve vypjatých situacích čelila nejen náporu Hunčic, ale i tvrdé kritice z tvrdého jádra OldUltras. Famosní výkon předvedl Káva, který zodpovědně bránil a běhal(!) ... vypadá to, že prohibice má na některé hráče (ne-)překvapivě pozitivní vliv.

Zrakům reportérů neunikla přítomnost novomanžela Mišiloffa, který zjevně obhlíží své budoucí angažmá...

Záhadu Maovy formy odhalili až redaktoři internetového portálu Prales.cz, kteří zjistili, že Maovy vstřelené branky navlas odpovídají modelovým situacím v počítačové hře FYFA 2012 a Mao se následně přiznal, že po každodenní běžecké dávce 20 kilometrů, tráví většinu noci u svého XBOXu :-))

V sobotu 22.9. hrajeme od 13:30 hodin ve Zbůchu. Sraz v 12:30.

Sudí: Mário Kempes

Branky: 4x Mao Predátor Hačtyrick, 1x Mildánek (+ 6 asistencí), 1x Peníz, 1x Pajlák
Žlutky:
Sestava: Dan – Káva, Barosh, Čongy, Misha – Mao, Peníz (Krtek), Kobreti (C) (Kissme), Vločka (ŘiHošek)) – Mildánek, Fráňa (Pajlák)

Author: Tomek


Zpět na přehled
Baník Zbůch (B) - Slovan Blatnice (B) 0:4 (0:3)

Torresův hattrick poslal Baníkovce na dno tabulky!

Sobota 22.9.2012 Vzhledem k pokračující prohibici byl pro nás Zbůch nečitelným soupeřem. Poslední vývoj soutěže jasně potvrdil, že po uzavření lihových kohoutů se rodí jedno fotbalové překvapení za druhým ...

Coach Georginhu měl opět těžkou hlavu s nominací, na střídačce muselo zůstat několik nažhavených borců :-( Vývoj utkání silně připomínal památnou výhru 12:3! Oproti loňskému zápasu ale domácí posílili: v brance solidní gólman, Mrázík v záloze, Potápěč na střídačce ... Stratég Georginhu vyhodnotil sestavu domácích a rozhodl se obětovat Kobretiho na strážení Mrazíka a jak se později ukázalo, byl to klíč k zisku 3 bodů ...

Přitom mohlo být zle už v první minutě, kdy se z rozehrávky dostal míč k Tomkovi, kterému dotírající útočník neposkytl potřebných 10 vteřin na zpracování ... šmachťavá střela se odkutálela ke stoperům a po třech šprajcech jsme situaci uklidnili :-) Domácí začali velmi aktivně, více kontrolovali míč, ale do zakončení se nedostávali. Naše obrana fungovala spolehlivě a Dan si připsal první úspěšné zákroky! Naše první branka se zrodila na naší polovině. Barosh připravil lahůdkový centr na Fráňu, ten periferně viděl Torrese, přihrál mu do středu hřiště a Torres z 25 metrů fantasticky vypálil – 0:1! Inkasovaná branka Baníkovce dosti vyprovokovala a na pár minut nás zmáčkli, ale obrana s velejistým Danem to ustála a Torres mohl udeřit podruhé! Tentokrát se skvěle individuálně uvolnil, s lehkostí obešel dva hráče, vyhodnotil postavení gólmana a vypálil nádhernou střelu s ligovými parametry – 0:2!!! Domácí gólman neměl na plovoucí střelu absolutně šanci ... po druhé si v zápase sáhl na míč a znovu lovil v síti.

Poločasový účet uzavřel Vločka, který po delší době ukázal svůj vyhlášený průnik po levé straně. Jenže na místo 20 kliček šel přímočaře do vápna a domácí zadáci měli jedinou možnost ... Nařízenou penaltu profesorsky proměnil pan Kapitán!

Do druhé půle jsme nastupovali s vedením 0:3, ale kvality soupeře jsme rozhodně nepodceňovali. Na tykadle se objevil Potápěč a jeho spolupráce s Mrazíkem nám nepříjemně zatápěla. Jenže Dan si zkušeně hlídal nulu, 100% mu vycházelo vybíhání a pokryl i tři hlavičky po standardních situacích! Domácím pomalu docházela trpělivost a místy se začínalo jiskřit ... nejhůře to nesl jeden z nejslabších článků domácí sestavy, na kterém se zjevně podepsala prohibice. Domácí trenér ho naštěstí včas stáhl ze hry - díky! Zaslouženě jsme se dočkali čtvrté uklidňující branky: z hranice pokutového území vypálil ŘiHošek, brankář míč neudržel a štírek Torres z úhlu hbitě dorazil a zkompletoval hattrick - 0:4!!!

I za stavu 0:4 domácí kousali a Mrazík čekal, kdy Kobreti fyzicky odpadne. Kobreti vydržel do 65.minuty ... kapitánskou pásku tedy předával s velkým sebezapřením (rozuměj „nasráním“), ale dokázal to :-) Mrazík se těšil, že si konečně zahraje, jenže Barosh si vyžádal, aby ho převzal Pibaro a to byl v podstatě Mrazíkův konec ... Pibaro měl velkou chuť si zahrát, ale i za stavu 0:4 jsme ho obětovali a hráli vzadu na nulu, Jirko díky!

Po utkání jsme se ve velké euforii přesunuli do Tlučné k zápasu A-týmu ... Na místě jsme požili několik 19,99% (2x) nápojů z vlastních(!) ověřených(!) zásob z minulého(!) roku a výhru ve Zbůchu důstojně oslavili :-) V závěrečných minutách nám tedy zatrnulo, ale naštěstí to kluci urvali! Radost z výhry si s námi užila nejen Lola na Základně, ale i nýřanští obyvatelé domu U Ex-Benzínky :-))) Slováááááááán!!!!

Photodokumentace: ČD design kabin (zub času), Oslava Bodů, Kofola + Bucanero Elixir (bez kofoly)

V neděli 30.9. hrajeme od 15 hodin doma s Blbákovem (B). Sraz v 14:15!

Sudí: Doxanský

Branky: 12’ Torres, 23’ Torres, 38’ Kobreti (PK), 55’ Torres
Žlutky:
Sestava: Dan – Misha, Barosh, Čongy, Tomek – Mao, Kobreti (C) (75’ Řihošek), Peníz (65’ Pibaro), Vločka (44’ Pajlák) – Fráňa (60’ Krtek), Torres

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Sklo Union Heřmanova Huť 6:2 (3:2)

Nezapomenutelná výhra

Neděle 30.9.2012 Hosté dorazili z Opičích hor v obvyklé sestavě, proslulé derby si nemohl nechat ujít Kalimero, Liborek, Posledňák ani další HH-stars. V naší sestavě chyběl Kobreti a Tomek, což nelibě nesl zejména Barosh, který bez Pana Kapitána a maskota Tomka cítil zodpovědnost za celý WunderTeam. Navíc zrovna Heřmanka a zpola zaplněné ochozy ...

Základem byla zajištěná obrana... Čongy gumoval Kalimera, Káva s Pibarou se zodpovědně „věnovali“ tykladlům. Nebezpečí hrozilo hlavně ze zálohy, kde s Liborkem operovali dva šikovní halfové ... Jenže obrana nápor ustála a šli jsme do vedení! Pan Mao-Hačtyřick dostal ideální kolmici do vápna a parádními jeslemi otevřel skóre utkání – 1:0! V krátkém sledu vsítil druhou branku Mildánek... A když si to Peníz mazácky hodil mezi dva obránce a vstřelil třetí branku, vypadalo to na exhibici ... Jenže stačil jeden nepovedený autový výkop, který skončil Kalimerovi přímo na noze a hostující Greyhound korigoval na 3:1. Pár minut na to odvracel Barosh pohromu, když na brankové čáře zaskočil za Dana. Hra se ale zase stabilizovala a do poločasu chyběly 2 minuty ... Jenže k míči se dostal Posledňák, obešel vše, co mu stálo v cestě, první střelu ještě Barosh blokoval, jenže Posledňák znovu získal míč, obešel Pibaru a Barosh ho metr a půl před vápnem takticky „přerušil“ ... Všechny hráče včetně faulovaného překvapil bystrozraký Káli Majer, který ze vzdálenosti 60 metrů neomylně ukázal na pokutový kop?!?!?! V dalších okamžicích visela inzultace ve vzduchu ... Káli ale svému výroku věřil (JAFNÁ PENALTA). Pokutový kop Kalimero rutinně proměnil a do kabin se šlo ve velmi vypjatém psychickém stavu a skórem 3:2.

Nervozitu jsme nesetřásli ani v kabině a několikrát to vzadu hořelo... Káva musel dokonce znovu zatáhnout za ruční brzdu ve vápně a opět zazněl hvizd sudího ... K překvapení všech hráčů ale Káli zákrok vyhodnotil jako simulaci a byla z toho žlutka pro útočníka!?!?!? Vyrovnáním to zavánělo i při centru do vápna, kdy Dan vyboxoval do tyče a dorážku zázračně vyrazil z brankové čáry Pibaro. Drama maximální ... Vysvobození zařídil Mildánek, když z těžké pozice zvýšil liftovanou střelou na 4:2! Uffff. Mimořádnou formu potvrdil pátou brankou Mildánek, čímž zkompletoval hattrick! Tentokráte ho dlouhým pasem oslovil Barosh, Mildánek se oprostil od Segiho (na pěti krocích mu utekl o čtyři kroky) a překvapivou střelou z úhlu dokonale překvapil heřmanského goalkeepera, který předvedl stylové šraňky a pod nekonečně dlouho padajícím tělem prošel míč do branky :-)) Bylo vymalováno - 5:2!!! Vývoj utkání se pak pokusil zvrátit heřmanský pomezní, který strávil zbytek zápasu se zdviženým praporkem. Závěrečnou tečku si připsal na konto Mao-Predátor alias Hačtyrick, když vystihl rozehrávku gólmana a pohotovým obloučkem lišácky zavěsil. Jenže pomezní si bohužel zrovna nezapaloval cigáro, takže měl praporek nahoře a Káli písknul offside a opět nastoupily emoce ... Káli tentokrát ale profesionálně došel k lajně a podrobil pomezního křížovému výslechu (jak to mohl být ofsajd, když přihrával brankář a po střele padl gól?!?!?!), z pomezního vypadlo pár neartikulovaných zvuků a Káli ukázal na středový kruh - 6:2! Slovaaaaaaaaaan!

V neděli 7.10. hrajeme od 16 hodin na Sulkově. Sraz v 14:45. Vzhledem k postavení v tabulce to bude přímý souboj o čtvrtou příčku v tabulce a pokud zaváhá Perarec nebo Líně ... pohybujeme se na příčkách zajišťující postup do poháru UEFA!

Sudí: Káli Majer

Branky: 3x Mildánek, 2x Mao-Predátor-Hačtyrick, 1x Peníz
Žlutky:
Sestava: Dan – Káva (Krtek), Barosh (C), Čongy, Pibaro – Mao-Predátor, Peníz, Misha, Vločka (Pajlák (ŘiHošek)) – Mildánek, Torres (Fráňa)

Author: Tomek


Zpět na přehled
Sparta Sulkoff (B) - Slovan Blatnice (B) 2:1 (2:0)

Moc jsme tlačili na pilu

Středa 25.10.2012 Odložený zápas se Sulkovem jsme sehráli ve středu odpoledne. V nohách a hlavně hlavách jsme ještě měli famosní zápas v Pernarci a Sulkov měl být hratelným soupeřem ... Obavy z nedostatku hráčů se nepotvrdily a ačkoliv byl pracovní den a víceméně pracovní doba, málem jsme se nevešli do kabiny! Problém byl s obsazením postu gólmana, ale podržel nás Jimmy! Jediným vyztužením z Áčka byl Motormausse, jinak jsme spoléhali na kmenové hráče WunderTeamu. Domácí to doplnili přece jen víc a už při nástupu z některých mlaďasů čišelo sebevědomí.

Síla domácích byla v záloze, kde operovali dva šikovní rychlíci, ale Kobreti s Penízem si s padesátiletým a půlmetrákovým handicapem (dohromady:-)) hravě poradili! Motormausse byl comebackem do WunderTeamu mimořádně motivován a bylo na něm vidět, že nám chce pomoct. Skóre jsme mohli otevřít po profesorské kombinaci Mildánka a Motormausse na půlce, jistou branku nám zhatil pomezní signalizující offside. Prvních 20 minut jsme měli jednoznačně více ze hry, ale branku jsme vsítit nedokázali. Postupem času se k Mildánkovi s Motormaussem nedostávaly vůbec žádné balony ... Domácí nás nechali utahat a postupně převzali aktivitu ... jedovatou střelu vytáhl Jimmy ještě na tyč, ale ve 30. minutě jsme na pětkrát nedokázali odkopnout míč z vápna (stačilo do prdele) a domácí štírek trefil z úhlu přesně pod víko - 1:0. Padla na nás deka a nebyli jsme schopni si přihrát ... moc jsme chtěli, ale byla to křeč. V závěru poločasu jsme vrhli všechny síly do vyrovnání, ale po chybné rozehrávce šel domácí kapitán z půlky sám a ligovou střelou (2:0) nás poslal do šaten.

Naději ve druhé půli vykřesal střídající Vločka, který byl oproti víkendovým zápasům minimálně dvojnásobně rychlý. Zařadil na půlce dvojku a po padesátimetrovém úniku přesně přihrál Mildánkovi do vápna, který snížil na 2:1. Vstřelená branka nás nakopla a hráli jsme prakticky pouze na polovině domácích ... Motormausse měl na tachometru snad 15 kilometrů, jezdil po zadku a ne a ne mu to tam padnout. K emocím došlo po kose ve vápně (zezadu), které Waltros neodpískal (asi výhoda ve vápně ???), Motormausse ještě stihl přihrát Penízovi, ale jeho umístěná střela z penalty se vykroutila těsně vedle :-(

Sudí: Waltros

Branky: Mildánek
Žlutky: Motormausse
Sestava: Jimmy - Pibaro, Torres, Čongy, Káva (80’ Tomek) - Krtek, Kobreti (C), Peníz, ŘiHošek (46’ Vločka) - Motormausse (70’ Fráňa), Mildánek

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Sokol Kozolupy 4:3 (2:2)

Po šesti letech porážíme Kozolupy!

Neděle 14.10.2012 V minulém kole jsme neplánovaně pauzírovali, protože po třídenním dešti byl sulkovský terén nezpůsobilý ... Před utkáním s Kozolupy panovala v mančaftu nervózní nálada, protože po podobném výpadku v minulé sezoně (kontumace ze zahajovacího mače v Kameňosu) jsme odstartovali čtyřzápasovou šnůru bez bodu ... Navíc si krutou daň vyžádal krutý Moribundus (=rýmička+kášlík) a po Kobretim, Ťafíkovi a Tomkovi odpadl i železný Barosh :-( Coach Georginhu měl přesto z čeho vybírat a tak jediným problémem byla volba kapitána... Kobreti se totiž nechtěl vzdát kapitánské pásky a chtěl nastoupil s horečkou 43 stupňů ... oba zástupcové kapitána také nemohli. Kobreti dokonce ukryl kapitánskou pásku na dámské záchodky a přesvědčoval Waltrose, že bude kapitánovat od klandru ... Nakonec Kobreti podlehl nátlaku týmu, který jednoznačně zvolil Torrese!

V týmu hostů převažovali známé tváře ... žádné posily z A-týmu, Tejcák byl asi na rybách:-) Od úvodního hvizdu Waltrose bylo jasné, že to bude vyrovnaný zápas. Skóre otevřeli v 8.minutě hosté, když po sérii odrazů šťastně dotlačili míč za Danova záda. Vyrovnání zařídil lehkonohý Mildánek, který na půlce skvěle přečetl rozehrávku stoperů a padesátimetrovém úniku s přehledem prostřelil gólmana – 1:1 – 1:1! Převzali jsme aktivitu a hosté začínali chybovat ... Jako utržený z řetězu řádil Řízek, který byl papírově na beku, ale fakticky se neustále proháněl v záloze s výpady až do vápna. U zrodu druhé branky byl Krtek, který utekl po pravé straně, poslal ostrý přízemní centr do šestnáctky, kde na sebe Peníz mistrně stáhl pět hráčů a Vločka na zadní tyči nekompromisně prohrnul míč do brány – 2:1!!!

Hosté pak přidali a začali nás mačkat, jenže na postu posledního spolehlivě zametal captain Torres, za kterým byl jistý Dan, kterému jsme mohli vytknout jen to, že málo mluvil. Územní převaha hostů nám nabízela brejkové situace ... při centru Krtka na zadní tyč chyběly Maovi milimetry, Mildánkova střela bez přípravy skončila v břízkách. Vraždili jsme tak dlouho, až jsme si vykoledovali vyrovnání. Běžela 45.minuta a Waltros již kontroloval své hodinky značky Tag Hujer, když Káva váhal se skluzem až do vápna a penalta byla na světe ... do kabin jsme šli za stavu 2:2.

Do vedení jsme se vrátili krátce po poločasové přestávce ... Po skluzu na Vločku ve vápně sice zůstal ležet hostující hráč, jenže Waltros správně odhalil kriminální šlapák. Pokutový kop chladnokrevně proměnil Mildánek – 3:2!

Pokračovali jsme v náporu ... Dvakrát pálil na branku agilní Káva, který chtěl za každou cenu odčinit zbytečnou penaltu z první půle. Svůj den bohužel neměl Mao, který nemohl seřídit střeleckou mušku a regulární branku mu Waltros neuznal po vymyšleném offside kozolupského pomezního :-( Hru oživili Jarda Fráňa a Pajlák po jejichž nástupu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí ... Pojistku ve formě 4.branky zajistil pan Hattrick Mildánek, kterému ve vápně přenechal míč Mao (frustrovaný, že už nestihne dát 4 góly :-)). Mildánek řešil složitou situaci v zahuštěném vápně ryze blatnickým způsobem - kuchlem! Vedli jsme 4:2!!!

Mohli jsme pohodově dohrát zápas a vychutnat si 3 bodíky, jenže došlo na drama. Začali jsme bezmyšlenkovitě odkopávat a hosté útočili v osmi. Waltrosovi se asi rozležela penalta za Vločkův skluz a po čistém skluzu Čongyho jí hostům vrátil. Emoce rázem zaplavily hrací plochu a Káva si vysloužil žlutku za řeči. Slovní výměna kozolupského kapitána s Mildánkem zaváněla peckovačkou, ale nakonec je spoluhráči rozehnali :-) Při kopu jedenáctky se dala atmosféra v areálu krájet, ale ... hosté nedali!!! Torres neslyšně utrousil „pravda se ukázala“ a Waltros tasil další padesátikorunovou žlutku :-)

Neproměněná penalta nás bohužel moc nenakopla a pokračovali jsme v odkopávání a 5 minut před koncem hosté korigovali na 4:3. Pak už se ale víc mluvilo než hrálo ... Nejhůře se s prohrou vyrovnával kozolupský half s nejvýše posazenou gumou od trenýrek na světe, který zastrašoval Mildánkovi čelíčkem ... v závěrečných minutách (k Mildánkovo velkému zklamání) nesehnal stoličku :-( V infarktovém závěru jsme tak vedení udrželi a po téměř na den přesně po šesti letech jsme Kozolupy porazili! Slováááááááán!!!

Fotodokumentace: zde

V neděli 21.10. hrajeme od 15:30 v Pernarci, sraz v 14:15.

Odložený zápas na Sulkově se koná ve čtvrtek 25.10 od 16:00, sraz v 15:15 na Základně nebo přímo na Sulkově!

Sudí: Waltros

Branky: 3x Mildánek, 1x Vločka
Žlutky: Torres (C), Káva - oba ve zvýšené sazbě!
Sestava: Dan – Káva (70’ Pajlák), Torres (C), Čongy, Řízek - Mao, Misha, Peníz (65’ Kobreti), Vločka (75’ +ŘiHošek)) - Mildánek, Krtek (60’ Fráňa)

Author: Tomek


Zpět na přehled

Sokol Pernarec - Slovan Blatnice (B) 3:4 po PK (3:1)

ŘiHošek zavelel k obratu

Neděle 21.10.2012 S dvanácti body na kontě jsme sebevědomě vyrazili do Pernarce, kde WunderTeam hrál naposledy v sezoně 2005/2006 III.třídu a v análech se nedochovala zmínka o jediném bodíku. Pernarecký areál se za ta léta vůbec nezměnil, papírové buňky stále drží, voda teče :-) Vládlo silně nefotbalové počasí...

Domácí na nás vlítli podle očekávání a v obraně opakovaně hořelo. Sestava domácích čítala staré známé veterány, ale většina hráčů se věkově pohybovala kolem 25 let s výškovým průměrem 195 cm. Úplně nejvíc nám ale zatápěl nazrzlý štírek, který jak se později ukázalo, donedávna oblékal dres krajského Bukovce. První tutovku jsme si ale vypracovali my, Mildánek ve vyložené šanci bohužel pálil těsně vedle. Přesně podle pravidla nedáš-dostaneš jsme následně inkasovali :-( Svůj den bohužel neměl Čongy a domácí kolem desáté minuty zvýšili na 2:0. Vypadalo to na debakl ... V naší sestavě vynikal ŘiHošek, kterému místní terén i ponuré počasí zjevně vyhovovali. S lehkostí obcházel pernarecké zadáky, míč mu držel u nohy, jetel-nejetel ... Domácí praktikovali osvědčený pernarecký styl, všechny míče se odrážely přesně k nim. Třetí branka domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Odražený míč vypadl z vápna a proti střele skrz skrumáž byl Dan bezmocný.

Při vedení domácích 3:0 se většina hráčů soustředila spíše na obranu než útok ... K obratu nás vyprovokoval hlavní sudí FreeBierger, jehož spolupráce s domácím pomezním nás vytočila do neskutečných obrátek! Pomezní zvedal praporek při každém našem dotyku míče, aut mával když se míč přiblížil metr k lajně ... Hlavní sudí postupně připískával domácím a když zastavil Mildánka v samostatném nájezdu pro údajný offside, začaly vzduchem létat první č.. a k... Přidali jsme ale na bojovnosti a do poločasu snížili na 3:1, když se individuálně prosadil ŘiHošek, jehož překrásnou křížnou střelou domácí gólman pouze bezmocně kontroloval!

Stratég Georginhu geniálně načasoval střídání a od počátku druhé půle postupně posiloval naší ofenzivu. Výčitky Georginha ze střetu zájmů po nasazení mladého George se okamžitě rozptýlily, protože Georgeho bylo plné hřiště, částečně jsme srovnali výškovou převahu a domácím začaly očividně docházet síly! Závary ve vápně domácích gradovaly, mušku stále seřizoval Mao, Mishovi střela nesedla.

Další klíčový okamžik se odehrál kolem 65. minuty, kdy Dan famosním způsobem vyškrábnul tvrdou střelu k tyči! Rozhodčí nás dál zařezával a nás tím víc a víc hecoval. Při chirurgickém zákroku na Georgeho ukázal alespoň žlutou kartu, ale v dalších likvidačních soubojích se tvářil, že má vyčerpaný karetní limit. Ač jsme prohrávali 3:1, najednou jsme všichni cítili šanci ... Domácí fyzicky odešli, nemluvili na sebe, ze střídačky se ozývala jen kritika. My na tom byli přesně opačně! Na 3:2 korigoval právě George, který z hranice vápna přesně trefil k tyči. Po této brance byl celý mančaft v euforii a domácí jsme doslova válcovali! Když se deset minut před koncem urval na půlce Mildánek, ukázal záda všem bekům a vyrovnal, osazenstvo naší střídačky a blatničtí Utras málem vnikli na hrací plochu!!!

Samotný závěr byl nervy drásající, protože domácí se soustředili čistě na výrobu penalty ... V tu chvíli jsme odpustili sudímu FreeBiergerovi všechny křivdy, protože ani jeden z divadelních výstupů neposoudil jako penaltový. Utkání skončilo 3:3 a po dlouhé době došlo na penalty ... V první sérii proměnil Kobreti, Torres i Mao. George mířil těsně vedle a když Vločkův přímý nárt do tyče málem zlomil bránu, vypadalo to s námi zle ... jenže v poslední sérii Dan fantasticky vychytal domácího kanonýra a pokračovalo se rozstřelem, který profesorsky rozhodl Misha!!! Z Pernarce tak odvážíme 2 bodíky – Slováááááááán!!!

V neděli 28.10. hrajeme od 14:30 doma s legendárním celkem Doubravy, sraz v 13:45.

Odložený zápas na Sulkově se koná ve čtvrtek 25.10 od 16:00, sraz v 15:15 na Základně nebo přímo na Sulkově!

Sudí: FreeBierger

Branky: 35’ ŘiHošek, 60’ George jr., 80’ Mildánek
Žlutky:
Sestava: Dan – Misha, Torres (C), Čongy, Pibaro - Mao, Kobreti (C), Peníz (Vločka), ŘiHošek – Mildánek (Fráňa), Krtek (George jr.)

Author: TomekZrnko Doubrava (A) - Slovan Blatnice (B) 1:4 (0:2)

Staré dobré Zrnko

Středa 24.11.2012 Zápas s Doubravou byl odložen kvůli nečekanému přívalu sněhu na konci října ... Náhradní termín byl na konci listopadu a vůbec nebylo jisté, jestli se zápas odehraje ... a přitom zrovna s Doubravou, na kterou se dva roky těšíme, protože prales bez Doubravy není prales. Počasí bylo nakonec dokonalé a jedinou kaňkou na fotbalovém svátku byla nominace hlavního sudího ... Peníz se pokusil zařídit Péťu Kreutze, ale RauchMan nám nemilosrdně přisoudil Kokosku :-))

Skóre mohli otevřít domácí, ale 100% tutovku zavraždili. Podařilo se to naopak nám, když Mildánek perfektně uvolnil autovým vhazováním Kobretiho, který tvrdou střelou k tyči rozvlnil síť. Druhou branku připravil agilní Řízek, který se zbavil dvou protihráčů, nacentroval do vápna, kde Vločka zkušeně prodloužil na zcela volného ŘiHoška a vedli jsme 0:2. Kvůli svalovému zranění musel ze hry Misha, v poli ho nahradil Bámbí! Zbytek poločasu se hrál atraktivní fotbal plný pampeliškových odskoků ...

Ve druhé půli pojistil naše vedení parádní střelou Torres a vypadalo to na pohodové dohrání zápasu a přesun na Základnu na pečínku. Jenže stačilo málo a všechno bylo jinak ... Sudí Kokoska - vyznavač aktivního fotbalu - se nemohl dívat na ospalou hru a rozhodl se utkání oživit :-) Po nastřelení ruky ve vápně proti nám nařídil velepřísnou penaltu, kterou domácí s přehledem proměnili a na hřišti se strhla slovní mela ... Kobretiho bylo slyšet až do Myslinky, servítky si nebral ani Peníz, který v duchu odpustil Křížovi všechny křivdy :-)

Za stavu 1:3 bylo znovu oč hrát ... v dresu domácích byl nejaktivnější černovlasý half hýřící jižní technikou, ale v péči Bámbího neměl příležitost cokoliv vymyslet :-) Za nás se to zkoušel Fráňa i Torres, ale domácí gólman byl slušně rozchytán, při Penízově střele ho zachránilo břevno. Poslední branku mohl vstřelit Kissme, ale jak je u něj zvykem, v tutové střelecké pozici přihrál a ŘiHošek uzavřel na konečných 1:4. Doubravo díky, máme to u vás rádi, vodu neřešte!

Skvělou půl-sezonu zakončujeme na 4. příčce tabulky, 25 body, skórem 47:26 a hlavně solidně nabitým kádrem, takže na jaře se máme na co tešit - Slovaaaaaaaaaan!

Fotodokumentace: zde.

Sudí: Kokoska

Branky: 10’ Kobreti, 20’, 80’ ŘiHošek, 50’ Torres
Žlutky: Kokoska :-)
Sestava: Dan - Řízek, Torres, Čongy, Misha (20’ Bámbí) – Vločka (60’ Krtek), Kobreti (C), Peníz, ŘiHošek (60' Čenda) - Fráňa (70’ Kissme), Mildánek

Author: Tomek


Zpět na přehled

Sokol Pňovany - Slovan Blatnice (B) 1:6 (1:3)

Další Pan Hačtyryk v sestavě WunderTeamu

Neděle 4.11.2012 Když coach Georginhu přijímal v sobotu druhou omluvenku, těšil se, že v Pňovanech nás bude konečně akorát ... Jenže s blížícím se časem odjezdu do Pňovan počet omluvenek narůstal, až se nás na Základně sešlo jedenáct! Áčko naštěstí ve stejnou dobu odjíždělo do Nechmíře a zachránili nás Řízek s Pajlákem.

Terén v Pňovanech nebyl zdaleka optimální ... kaliště v malém čtverci vyřešil správce areálu dvěma kolečky pilin! Po shlédnutí sestavy domácích bylo zřejmé, že Pňovany hodně oslabily ... chyběl obávaná James Earl Jones i jeho moldavský kolega. Ke změně došlo i na postu brankáře, kde byl místo gumového neprůstřelného nezničitelného Birela Casillase, neznámý novic. Příznivé papírové předpoklady nám komplikoval pouze nominovaný rozhodčí - Kreutz! Když se to dozvěděl Peníz, neprodleně si zakoupil rezervní krabičku cigaret ...

Utkání začalo podle očekávání ... první šanci jsme zaznamenali už ve 3. minutě, když Mildánek zařadil na půlce Dvojku a z hranice vápna pálil těsně vedle tyče! Bezhlavě jsme se vrhli do útoku a málem se nám to stalo osudným, protože domácí se v krátkém sledu doslali do dvou brejků, jejichž výsledkem byla tyč(!) a 100% vražda z malého vápna. Po důrazných pokynech Georginha jsme se naštěstí vzpamatovali ... Mimořádnou fazonu měl Mildánek s Penízem! Milimetrovou Penízovu kolmici na Mildánka jsme pro domnělý offside ještě neproměnili. Další střelecký pokus Mildánka skončil na tyči! Klíčový okamžik se odehrál v 18. minutě, kdy byl Peníz zezadu atakován na hranici šestnáctky a Kreutzova píšťalka zůstala v kapsičce ... bylo zaděláno na slovní přestřelku a Kreutz by s velkým potěšením Peníze vysypal ... Peníz však prokázal umění zenových mnichů, tajně si do úst vložil připravený roubík a dokázal mlčet! Do širých polí se přesto začal rozléhat agresivní řev „co to pískááááš ... to si snad děláš prdel“ ... to kapitán Kobreti hodnotil Kreutzovo soudcování :-)

Kreutz si nás vychutnával dál ... Likvidační zákrok na Kobretiho koleno byl zralý na trestní oznámení ... ticho. Mao si ve vápně naskočil na hlavu a když stojící brankář ztratil rovnováhu, dostal za to Mao žlutku! To bylo to poslední, co Mao potřeboval ... Ten Mao, který dominoval střeleckým statistikám v úvodních kolech soutěže (dle zdrojů blízkých Pekingu se Maovi nedaří adaptovat na novou verzi XBoxu, Mao je naopak přesvědčen, že za všim stojí šaman z všerubské boudy na lajnovačku).

Hrálo se převážně ve středu hřiště a na jednoznačnou výhru to rozhodně nevypadalo. Jenže ultralight-Mildánek se nenechal nikterak rozhodit a trpělivě vyčkával ... V 28.minutě vystihl rozehrávku domácích stoperů, posunul si míč do vápna a anglickým způsobem otevřel skóre - 0:1! Peníz nejenže ani neceknul, zásoboval spoluhráče přihrávkami, navíc praktikoval aktivní pressing po celém hřišti! V 35. minutě byl na půlce tvrdě atakován, Kreutz správně ponechal výhodu a za zdánlivě ztraceným míčem se po levé lajně vydal Vločka ... Po třicetimetrovém beraním úniku se Vločka probojoval k rohovému praporku odkud skvostně přihrál Mildánkovi číhajícímu na vápně ... První střelu domácí zblokovali, ale opakovaný pokus se zapsal do fotbalových dějin! Střela o rychlosti 210 km/hod trefila levou tyč, od které se nepochopitelně odrazila do šibenice(?!?), málem protrhla síť a jen zázrakem nezranila domácího goalkeepra - 0:2!!!

Domácí sice z náhodného protiútoku korigovali, ale poslední slovo v prvním poločase jsme měli my. Na precisní roh Peníze na přední tyč si naskočil Mildánek, tečoval míč očima a gólman nešťastně uklidil míč do brány - do šaten jsme odcházeli za stavu 1:3 a Mildánek s čistým hattrickem uklidňoval Maa, aby neztrácel naději.

Ve druhé půli jsme hráli z kopce, což nám obvykle způsobuje problémy ... jednak balony utíkají a v podstatě nelze trefit bránu (při střelách je nutné klopit nárt 45 stupňů pod horizont). V 55. minutě ale v kopací technice vyučoval Torres, když v 30 metrů vypustil liftovanou střelu do prostoru pilin a odražený míč nedokázal brankář pokrýt - 1:4!

Když v 68. minutě písknul Kreutz penaltu po faulu na Peníze, málem Penízovi vyhrkly slzy ... chtěl říct „díky Péťo“ :-)) Mildánek se s penaltou nepáral a chladnokrevně vstřelil svojí čtvrtou branku v utkání.

Poslední dvacetiminutovka byla exhibičního charakteru ... na hřišti totiž čaroval Kissme a jeho brazilské finesy! V 80. minutě získal míč Řízek, přesně přihrál Kissmemu, který si pohrál se zadáky a v ložené situaci se mohl zeptat gólmana, kam jí chce ... jenže Kissme potvrdil své fotbalové srdce a navzdory svému 100% střeleckému postavení přihrál 110% postavenému ŘiHoškovi, který s přehledem vsítil!

Střeleckou aktivitu potvrdil v závěru Káva, jehož projektil z 25 metrů skončil na břevně! Brankou měsíce zaváněla i Pajlákova střela vleže ... po dlouhé době odvážíme z Pňovan 3 body a více než solidní výsledek. Slovaaaaan!!!

Příští zápas: neděle 11.11. od 14h doma proti Všerubům (B).

Fotodokumentace: zde.

Sudí: Kreutz

Branky: 28’, 35’, 45’, 68’ Mildánek, 55’ Torres, 80’ ŘiHošek (100% asistence Kissme!)
Žlutky: Mao
Sestava: Dan – Káva, Torres, Čongy, Řízek - Mao, Létající Kobreti (C), Peníz (70’ Kissme), Vločka (60’ ŘiHošek) - Mildánek, Pajlák

Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - JZD SK Všeruby (B) 5:2 (2:0)

Stále ve hře o UEFU!

Neděle 4.11.2012 Obávané Všeruby s nesmrtelným Rudou Herákem dorazily v jedenácti lidech a na post pomezního draftovaly George jr. Navzdory vytrvalému deštíku se ochozy slušně zaplnily ...

Od začátku jsme tahali za delší konec. Peníz s Kobretim zásobovali útok i krajní halfy dostatkem kvalitních balonů ... Mildánkova střela těsně minula pravou tyč, ŘiHošek vyprášil gólmanovi rukavice a Jarda Fráňa dvakrát zakroužil kolem vápna, ale pokaždé mířil mimo brankovou konstrukci. Pak přišla slabší dvacetiminunutovka... všechny míče se odrážely k hostům, ve všech soubojích nám chybělo 5 centimetrů. Nešťastný Mao pokračoval ve smolné sérii ... Naštěstí jsme krizové období ustáli bez branky, na čemž měla lví podíl obrana režírovaná Torresem a Dan v brance! Ve 25. minutě vybojoval Fráňa míč u rohového praporku, nacentroval do vápna, kde si Peníz hravě zpracoval těžký míč a umístěnou střelou k tyči poprvé rozjásal spoluhráče i zmáčené Ultras! Pár minut na to zahrávali hosté rohový kop ... Torres skvěle odhadl rozehrávku, sám zatáhl míč na půlku, tam jsme sice krátce o míč přišli, ale znovu ho vybojoval agilní ŘiHošek, přihrál Mildánkovi a ten se nemýlil - 2:0!

Pojistku v podobě třetí branky měl na noze Peníz ... Střelu ŘiHoška všerubský gólman zázračně kryl, k odraženému míči se dostal všudybýlek Mildánek, který místo střely přiťukl Penízovi do malého čtverce, na kterého doslova zívala prázdná branka ... jenže míč trochu skočil a Peníz v podstatě z metru přestřelil :-) Hostující gólman utrousil několik neférových poznámek ... jenže jak se ještě dočtete, boží mlýny melou.

Během poločasové pauzy nás Georginho nabádal, abychom neubírali v nasazení ... V kabině se ukázalo, že Myšiloff alias Del Piero je přítomen nejen jako divák, ale že má v houštině za bránou schované kopačky ... Po ostré výměně názorů s manažerem Olegem nabídl Oleg svoji rezignaci, ale výkonný výbor ho pod pohrůžkou oddílového trestu ve funkci podržel :-))

V 55. minutě při nás stálo štěstí ... Dan byl na malém vápně a střela z 25 metrů orazítkovala břevno! Na odražený míč si hbitě naskočil Ruda Herák a s přehledem rozvlnil síť ... jenže všerubský(!) pomezní jasně signalizoval offside a sudí branku neuznal! Bohužel jsme se neprobrali, dál si koledovali a v 60. minutě z toho bylo po hlavičce stopera snížení na 2:1.

Veleklidný Mildánek však trpělivě vyčkával ... v 65. minutě ho na půlce parádně uvolnil Fráňa, Mildánek šel sám na bránu stíhán stoperem, který mu v poslední chvíli upíchl míč tak šikovně, že skončil ve vlastní bráně. Sudí ale překvapivě písknul faul a čekali jsme jestli to bude penalta nebo trestňák ... jenže z toho byl faul proti nám ?!?!? Pravdou je, že z pozice sudího nebylo vidět, že Mildánek je celou dobu krok před stoperem, ale tak je to přece vždycky :-)

Hosté pak zahrávali roh a málem se opakovala situace z předchozí branky, jenže do hlavičkového souboje se stoperem se pustil Mao a jistou vyrovnávací branku odvrátil!! Hosté začali hrát vabank a hra se přelévala z vápna do vápna ... Mildánek vyslal do brejku Maa, znovu pálil těsně vedle tyče. Hru oživil Krtek, který nejprve sám z úhlu zakončoval, ale v následující akci už místo střely volil zpětnou přihrávku na Mildánka, který konečně vstřelil uklidňující branku - 3:1. Jenže hosté z protiútoku snížili na 3:2 a drama mělo pokračovat ... k rozehrávce ve středovém kruhu se ALE postavil Mildánek, levým okem vyhodnotil postavení všerubského gólmana a dal mu z padesáti metrů JESLE!!! Závěrečnou tečku obstaral opět Mildánek, když s přehledem zužitkoval Maovu ulici - 5:2! Slovan!!!

Příští zápas: sobota 17.11. od 13:30 Na Vršíčku! Sraz 12:30 na Základně.

Fotodokumentace: Nabitá střídačka hostů.

Sudí: Doxanský

Branky: 25’ Peníz, 35’, 75’, 82’, 90’ Mildánek
Žlutky:
Sestava: Dan - Pibaro, Torres, Čongy (80’ Káva), Misha - Mao, Kobreti (C), Peníz, ŘiHošek (60’ Vločka) - Mildánek, Fráňa (70’ Krtek)

Author: Tomek


Zpět na přehled
Sokol Přehýšov - Slovan Blatnice (B) 3:4 po PK (0:3)

Jarda se utrh z řetězu

Sobota 17.11.2012 V soubojích s Přehýšovem jde vždy o hodně, letos byla navíc ve hře třetí příčka Pralesní ligy a tudíž šance na účast v prestižním poháru UEFA (Urwald Europäisch Fussbal Asociation). Coach Georginhu musel některé přemotivované hráče v kabině krotit pomocí Alpy ... hráči, na které Francův nápoj nezbyl museli využít přilehlý kiosek :-))

Fotbalovou slavnost pokazil Mário Kempes, který bohužel nedorazil a utkání řídil neznámý laik. Celou událostí se zabývala Policie ČR, která ve večerních hodinách objevila promrzlého Kempese v blízkosti čerpací stanice Ono. Událost je stále v šetření ... jedinou indicií, kterou policie má, jsou chodské rajtky žluté barvy, kterými byl Kempes přivázaný k okapu :-))

Domácí byli zaskočeni naší technikou, rychlostí i sehraností … Tempu stíhal pouze Raczek, ostatní včetně Peckharta byli po čtvrthodině hry otrávení. Naším jediným nepřítelem byl terén, na kterém nebylo prakticky možné přihrát po zemi. Alfy v brance vypadal neprůstřelně … naše střelecké pokusy ze střední vzdálenosti chytal prakticky do jedné ruky :-( Jenže …

Ve 20. minutě přešel Vločka přes dva hráče, Alfy jeho tečovanou střelu vyrazil a hbitý Fráňa byl ve správný čas na správném místě a dum-dum střelou otevřel skóre! Inkasovaná branka domácí hráče silně nakopla a ve spojení s frenetickým povzbuzováním bubeníků a řevem Brabčáka se do nás pěkně obuli a ve 22. minutě málem vyrovnali, když Dan vytáhl jedovatou střelu očima na břevno! V 25. minutě přišel další okamžik Jardy Fráni ... tentokráte to vzal středem a přihrál Mildánkovi tak tvrdě, že ani jeho vybroušená technika nedokázala balón na vzrostlém řebříčku zkrotit ... míč se odrazil zpátky k Fráňovi, který nekompromisně vypálil k levé tyči a Alfy byl navzdory dvoumetrovému skoku, 195 cm výšky a 120 cm dlouhé ruce krátký - 0:2!!! Fráňa měl neskutečnou fazonu ... svému výkonu nasadil korunu ve 30. minutě když ideálně nacentroval do vápna a Mao famosní hlavou zvýšil na 0:3!!!

Tříbrankový příděl domácí těžce nesli a bubeníci to dokonce úplně zabalili a přesunuli se ke stánku ... Stupňující emoce na hřišti naštěstí včas tlumil zkušený sudí, který udělil Raczkovi žlutku dříve, než došlo k chirurgickým zákrokům ... Vzadu jsme hráli maximálně odpovědně, vyzdvihnout je třeba výkon Čongyho, který hrál jako pes! Odolali jsme tlaku a pokusili se rozhodnout utkání do konce poločasu ... Vločka zamotal ve vápně tři beky a přihrál číhajícímu Mildánkovi, který těsně minul pravou tyč! Naše záloha odváděla veledůležitou práci, protože dokázala podržet míč a v klidu rozehrát! Do konce poločasu chybělo pár minutek a přesto se toho ještě tolik stalo ... Pravou brazilskou sambu předvedl ve vápně na pětníku(!) Kobreti, přihrál na volného Řízka ... Řízkův projektil skončil těsně vedle tyče! Nikdo nevěděl, co měl Fráňa k obědu (možná se jen těšil na večerní tatarák na Základně!), ale lítal jak utržený z řetězu... V posledních minutách první půle znovu zatáhl po lajně a skvostně nacentroval na Mildánka, který zkušeně vyhodnotil postavení Alfyho a lišáckým obloučkem ho překonal ... domácí stoper na brankové čáře však Alfyho zastoupil a vyboxoval míč do autu ... sudí ale ruku neviděl?!?!?! Následovala smršť nepublikovatelných nadávek, za které nebyl Kobreti jen zázrakem oceněn červenou kartou :-) Vedli jsme sice o tři branky, ale až čtvrtá by domácí definitivně zlomila ...

O poločase se v kabině domácích zastavila šedá eminence místního fotbalu Gerd Trunčka. Nevíme, co se v kabině dělo, ale na hřišti to bylo od úvodu druhého dějství znát. Sílící tlak domácí využili v 57. minutě, kdy důrazný Raczek využil zaváhání našich zadáků a snížil na 1:3. To bylo ale od domácích na dlouho dobu všechno ... další změnu skóre jsme měli na kopačkách spíše my. Mildánek na sebe u rohového praporku stáhl tři hráče, přihrál Penízovi, který milimetrově nacentroval Fráňovi na zadní tyč, který místo hlavy zakončoval nohou a hattrick nepotvrdil.

Domácí pak zase přidali ... Dan kryl dvě nebezpečné střely, ale bohužel neudržel jednu nepříjemně skákavou. Domácí snížili na 2:3 a začalo drama. V 85. minutě jsme takticky přerušili hru 25 metrů od branky, domácí se pokoušeli rychle rozehrát, ale sudí v dobré víře akci zastavil s tím, že se bude rozehrávat na píšťalku ... naše obrana tím dostala prostor na konsolidaci ... jenže Peckhart hlavou vyrovnal :-((

Došlo na penaltový rozstřel ... Alfy v brance vypadal neprůstřelně, ale postupně se ukázalo, že Danova postava je na penalty výhodnější. Alfymu sice více pomáhala gravitace, ale Dan byl u tyče vždy dříve. Bohužel vždycky u té druhé :-( První čtyři kola se nikdo nemýlil ... za nás pak proměnil Predátor Mao a za domácí si míč postavil stoper, který v první půli zastupoval Alfyho ... Když to z dálky viděl Gahy, nevěřil vlastním očím, ale nedokázal to už změnit ... Pravda se totiž ukázala, stoper neproměnil a z Vršíčku si odvážíme 2 body a v dohrávce s Doubravou se porveme o třetí plac tabulky! Slovaaan!

Příští zápas: sobota 24.11. od 13:30 v Doubravě! Sraz 12:30 na Základně.

Fotodokumentace: zde.

Sudí: Laik :-)

Branky: 20’, 25’ Jarda Fráňa, 30’ Mao
Žlutky:
Sestava: Dan - Řízek, Torres, Čongy, Misha (C!) - Mao, Kobreti (C) (ŘiHošek), Peníz (C!) (Káva), Vločka (Krtek) - Mildánek, Fráňa (Georginhu jr.)

Author: Tomek


Zpět na přehled