Béčko: Sezóna 2011/2012 (podzim)

Blatnice Hunčice B 4:1 Reportage Ne 4.9. 16:00
Blatnice K. Újezd B 6:5 (PK) Reportage Ne 11.9. 16:00
Kozolupy B Blatnice 2:1 Reportage Ne 18.9. 16:30
Blatnice Přehýšov 2:1 Reportage Ne 25.9. 16:00
H. Huť B Blatnice 2:3 (PK) Reportage Ne 2.10. 15:00
Blatnice Pňovany 6:0 Reportage Ne 9.10. 16:00
Zbůch B Blatnice 3:12 (!) Reportage So 15.10. 15:30
Blatnice Líně B 1:2 Reportage Ne 23.10. 15:30
Sulkov B Blatnice 6:2 Reportage Ne 30.10. 14:30
Blatnice Blatnice A 2:8 Reportage Ne 6.11. 14:00
Všeruby B Blatnice 0:3 Reportage Ne 13.11. 14:00

Ostatní výsledky a tabulka na webu ČMFSSlovan Blatnice (B) – Sokol Hunčice (B) 4:1 (2:0)

Famosní vstup do nového ročníku

Neděle 4.9.2011 Příprava Wunderu na sezonu 2011/2012 začala tradičním turnajem v Záluží, kde jsme po remíze s domácími, výhře nad Chotěšovem (D) a úspěšném penaltovém rozstřelu proti Přehýšovu obsadili skvostnou druhou příčku (jinak by nás příští rok nepozvali). V dalším přípravném utkání jsme remizovali s Hradcem Králové (B) 4:4 a v posledním mači před ostrým startem nás sestřelili Líně (B). Dva přípravné zápasy příště stačí! Střeleckou fazonu potvrzoval hlavně Mildánek a Méďa, kterému se po tvrdých vyjednáváních managementu TJ Slovan podařilo prodloužit hostování. Ještě složitější byla situace okolo Maovi registračky. Fotografii se podařilo zajistit jen díky spolupráci s dálniční policií a Mao je zase Slovaňák se vším všudy!

S velkým zármutkem jsme přijali informaci o odhlášení Doubravy... jinak je skupina A Pralesní ligy Plzně-severu mimořádně nabitá :-)

Ještě ve čtvrtek to vypadalo na 13 hráčů a losování, kdo půjde do brány... nakonec se sešel velmi solidní výběr a hlavně dorazil Dejv! A byli ještě omluveni Bámbí s Olinem, Klofák doléčuje rameno z předposledního přáteláku a maskot Tomek se kuriosně zranil při prudkém brždění tramvaje :-) Kissme se šetřil na Heřmanku...

Volba kapitána proběhla jako vždy demokraticky... v kuloárech se hovořilo až o třech kandidátech... Nakonec vešel Kobreti s “C“ páskou do kabiny, mlčky se rozhlédl po kabině... a bylo hotovo :-))

Vstup do zápasu byl grandiosní. Kobreti vysunul Méďu, který zpětně namazal na vápno Mildánkovi a na hvízdanec pod víko neměl hunčický gólman nárok – 1:0! Hunčice se pokusily rychle vyrovnat, ale obrana fungovala bezchybně... velejistý Barosh doplněný výbušným mládím a Mishou, který každého spoluhráče neúnavně nutí k přihrávce a boří tím léta zavedenou bum-prásk taktiku Wunderu :-)

Zaslouženě jsme zvýšili na 2:0 v 35.minutě. Mildánek vybojoval trestňák, který přesně načechral do vápna Barosh... Kobreti na hlavičku nedosáhl, míč se odrazil k Méďovi a ten skrz skrumáž rozvlnil síť! Do poločasu jsme měli ještě několik šancí... mušku seřizoval Mao, Vločkova tutovka měla parametry „košíčku“. Hosté v závěru zahrozili, ale Dejv skvěle četl hru a vždy byl u míče první!

Vedení o dvě branky nás v třicetistupňovém hicu uklidnilo a Hunčice nás brzy dostali pod tlak... jednou zvonila tyč, ale výlet halfa už se nepodařilo včas přerušit a ve vápně to zavánělo penaltou. Přesná střela pod břevno znamenala snížení na 2:1. Nejlepší odpovědí bylo padesátimetrové sólo Vločky zakončené vtipným obhozením gólmana – 3:1! O výsledek už jsme se nebáli (skoro) a vidina 3 bodů působila jako elixír. Nezničitelně vypadal Martin Keňa, který se od 60.minuty dožadoval střídání, jenže s postupujícím časem hrál čím dál líp a stratég Georginhu střídání neustále oddaloval...

Fotbalová laskomina přišla v samotném závěru, kdy jsme Hunčice až nesportovně mleli. Mildánkův centr si mazácky kolenem zpracoval Ali, jenže už se nedostal ke střele, opakovaný centr se odrazil k Méďovi a ten jakoby rezignovaně vypálil z dvaceti metrů... hunčický brankář sebevražedně zvedl ruce, jenže nadzvukovou střelu do šibenice vychýlil z dráhy jen nepatrně – 4:1!

Příští týden hrajeme v neděli 11.9. od 16 hodin doma s Kameňosem. Předprodej lístků na derby 6.11. bude zahájen již tuto neděli!

Sudí: Mário Kempes

Branky: 3’ Mildánek, 35’ Méďa, 75’ Vločka, 85’ Méďa (dum-dum)
Žlutky:
Sestava: Dejv – Comín, Barosh, Honza Keňa (60’ Ali), Misha – Vločka, Mao, Kobreti (60’ FruFru), Martin Keňa (80’ Černoch) – Mildánek, Méďa (85‘ Káva)

Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Baník Kamenný Újezd 5:5 (4:3)

Festival hlaviček aneb pětkrát jsme vedli

Neděle 11.9.2011 Ve šlágru 2.kola pralesní ligy jsme hostili Kameňos (B). Coach Georginhu měl k dispozici v podstatě kompletní kádr Wunderu. Utkání vzalo nečekaný spád a než si většina ultras zakoupila kelímkáče ke klandru, padly dvě branky... Skóre otevřel Méďa, když přesně umístil Kobretiho roh hlavou pod víko! Z branky měl velkou radost a po zápase to vysvětlil tím, že to byla jeho první trefa hlavou v kariéře!?!?!? A to byl teprve začátek...

Radost z vedení trvala krátce, protože hosté do 3 minut (rovněž hlavou) vyrovnali. Hrálo se nahoru-dolů a naše oblíbena hra s nakopáváním míčů do křídel a 40-timetrovou dírou v záloze byla v pětatřicetistupňovém babím létu mimořádně náročná. Druhou branku připravil v prostoru střídaček hostů Vločka, když se individuálně prosadil proti dvěma hráčům, nacentroval do vápna a Mao profesorsky hlavičkoval do protipohybu gólmana (i Mao přiznal první branku za Slovan hlavou!?!?!?). Jenže hosté brzy potrestali chybu naší obrany a vyrovnali... To už se po pažitu proháněl Misha, který dorazil s avizovaným zpožděním, ale přesně včas aby mohl vystřídat zraněného Martina Keňu. Misha začal ihned „otravovat“ spoluhráče s narážečkami a trvale jsme se usídlili na polovině Kameňosu... Třetí branka padla po trestňáku Mishi, který dokonale posadil na hlavu Méďovi a ten se opět nemýlil – 3:2! Méďa znovu jásal... jenže než si stihl opláchnout hlavu v lavoru na půlce, bylo vyrovnáno :-( Brankostroj prvního poločasu uzavřel Mao, který skóroval opět hlavou(!) po Kobretiho rohu – 4:3. Po čtvrté jsme si vzadu zopakovali, že už neinkasujeme!

Vedení jsme udrželi 20 minut, ale bylo to jen díky poločasové přestávce... Kameňos se znovu zatáhl a čekal, co vymyslíme. Brzy se do hry zapojil nažhavený Bámbí a Alli, kterého stratég Georginhu nasadil jako podhrotového útočníka na post krajního halfa! Útočná síla byla zničující, ale hosté odolávali... když se při rohových kopech natlačil do vápna Méďa a Bámbí, burcoval Penízs své spoluhráče s beznadějí v hlase: „OBSAĎTE TY MOSTRA“ -:) Smolný den si vybral Mildánek, který připravil spoustu důležitých míčů, ale když měl vystřelit, míč se odrážel na holeň, koleno, ... ukázka zmaru byla při dobíhání Kobretiho projektilu, který se odrazil od břevna přesně před a za dobíhajícího Mildánka ... prostě je moc rychlej :-)

Ke zvláštnímu úkazu došlo kolem 65.minuty, kdy nám „pan rozhodčí“ Kowarcurik začal předvádět, kdo je na hřišti (zeměkouli) pánem. Do té doby se hrál docela zajímavý fotbal, spousta branek, žádné likvidační zákroky, bez komentářů jeho výroků. Začalo to soubojem Maa ve vápně... Mao obdržel nepříjemný šlapák, přesto pokračoval v zakončení a Kowarcuryk necitlivě nepustil výhodu a písknul faul... jenže on to písknul na druhou stranu (šlapák na Maa???)!!! Pokračovali jsme v dobývání zabetonovaného vápna... Hattrick hlavou mohl zkompletovat Méďa, jenže trefil přesně gólmana. Druhý pokus se podařil – sice to nebylo hlavou, ale parametry byly ligové... Mildánek zahrál roh, míč se odrazil k Méďovi, který byl zhruba 25 metrů od branky, Méďa napřáhl svůj OberHammer a plovoucí dum-dum střelou fantasticky zavěsil – 5:4!!! Opět jsme se nepochopitelně zatáhli... 5:5. Méďo sorry :-(

Kowarcuryk v závěru naplnil svůj plán „Otrávit fotbal 15 blbcům“... doslova si vychutnal Mildánka, když mu nepísknul kosu ve vápně... Mildánek reagoval rozhozením rukou a slovy „Co chceš víc?“. Kowarcutyk už více opravdu nechtěl a slastně ukázal červenou kartu... následné hodnocení vyloučeného Mildánka je nepublikovatelné, ale před udělením rote nepadlo jediné neslušné slovo!

V nastaveném čase hosté málem strhli vítězství na svoji sranu, ale podržel nás Dejv v brance(!!!) a tak premiérově došlo na penaltový rozstřel. První proměnil penaltu captain Kobreti, hosté vyrovnali, ani Alli se nemýlil, hosté dorovnali... zlom nastal ve třetím kole, kdy Bámbí chladnokrevně vystřihl luxusní šibenici a následně Dejv kryl!!! Ostrostřelci Méďa i Mao nezaváhali a dva body zůstávají zaslouženě doma!!!

Pětkrát jsme vedli a vždy jsme nesmyslně a nepochopitelně ztratili... svůj podíl viny přiznal po zápase i coach Georginhu, protože se nemohl plně soustředit na coachování z důvodů přítomné Elischky, která překrásným způsobem nerespektovala gravitační zákony ani maximální pevnost bavlny v tahu :-))))

Příští týden hrajeme v neděli 18.9. od 16:30 v Kozolupech

Sudí: Kowarcurik

Branky: 6’, 32’, 73’ Méďa, 20’, 39’ Mao
PK: Kobreti, Alli, Bámbí (exklusive!), Méďa, Mao
Žlutky:
Rote:Mildánek
Sestava: Dejv – Káva (58’ Bámbí), Barosh, Honza Keňa (35’ Comín), Tomek – Vločka (65’ Alli), Mao, Kobreti (C), Martin Keňa (20’ Misha) – Mildánek, Méďa

Author: Tomek


Zpět na přehledSokol Kozolupy (B) - Slovan Blatnice (B) 2:1 (1:1)

Méďovi zvlhnul prach

Neděle 18.9.2011 Famosní nástup do sezony v podobě pěti bodů po druhém kole jsme chtěli prodloužit v Kozolupech... Oproti minulému týdnu nám chyběl Mildánek, kterému disciplinárka napařila tři mače natvrdo, omluvil se Misha, Bámbího sužovala viróza a Kobreti finišoval malířské práce před pondělním nástupem řemeslníků. Počasí se za 7 dní také „trochu“ změnilo, chladící lavor na půlce jsme rozhodně nepotřebovali... tentokráte sotva 12 stupňů, vítr, déšť.

Šok v podobě inkasované branky nastal dříve než si většina mazáků stihla vytáhnout dres z trenek... Tomkovu pozdní přihrávku zachraňoval Barosh šajtlí na Kávu, těžký míč sklouzl po mokré trávě a odrazil se k nažhavenému Kuličkovi a ten chladnokrevně vsítil – domácí vedli v 10.vteřině 1:0.

Prvních dvacet minut nás domácí mleli a vypadalo to na debakl... domácí shooteři naštěstí pálili jednu šanci za druhou, postupně jsme ale zkonsolidovali obranu a přesunuli hru do středního pásma. Domácí měli nadupanou hlavně zálohu, vzadu tak jistí nebyli... Méďa s Allim budili respekt. Vyrovnávací branku připravil skvostnou ulicí Honza Keňa, když periferně viděl Alliho, který na 10 metrech utekl stoperům o 9 metrů a v zakončení se nemýlil – 1:1! Od té doby jsme byli aktivnějším a bojovnějším týmem... Naná a Mao se museli věnovat spíše defenzivní činnosti, dopředu nás táhli oba krajní halfové: Vločka, kterému se začíná vracet Wunder-forma a Martin Keňa doslova jezdící po zadku, který si užívá každé minuty, kdy není zraněn. Do poločasu se stav neměnil... hrozivě vypadala srážka Maa s domácím Maxinohou (zjevně příbuzný Horseheada z Křelovic). Týmový lékař MUDr. Mundy zastavil krvácení z nosu pomocí Tampaxu, která je v kufru ještě z dob aktivního působení Francoise Omambyicka a Mao byl brzy zpátky ve hře.

Vstup do druhého dějství byl neskutečný... v prvních 10 minutách jsme mohli třikrát vsítit! Domácí byli v rozkladu, obrana nevěděla kam dřív a hlavně jak odebrat balón Allimu :-) Užuž to několikrát vypadalo, že tři hráči Alliho odzbrojili, chystali se k osvobozujícímu zakopnutí do autu... jenže všudybyl Alli byl znovu před hráčem a nákop do achylovek nevnímal :-) Pravou stranu oživil Bony a zásoboval pokutové území množstvím kvalitních míčů... Méďa se ale nemohl dostat do správné střelecké pozice.

Většina domácích hráčů byla zjevně spokojena s bodem... zadáci s autovými výkopy rozhodně nespěchali, sporadické útoky naštěstí soukromnicky vraždil slovenský legionář. Krutá branka přišla po nenápadné ztrátě na půlce, Maxinoha si to píchnul, prošel do vápna a šťastně trefil k tyči – 2:1.

Do konce utkání jsme Kozolupy prakticky nepustili za půlku... když nastoupil Kissme, bylo úplně hotovo. Domácí halfové z místního A-teamu nechápavě zírali na zem odkud nepochopitelně mizel míč (Poď-sem-kam-deš) a pak už jen sledovali Kissmeho záda řítící se k brance. Kissme zařídil i trestňák v optimální vzdálenosti, jenže Méďovi v Kozolupech zkrátka zvlhnul prach...

Příští týden hrajeme v neděli 25.9. od 16 hodin doma s Přehýšovem

Sudí: Káli Mayer

Branky: 35’ Alli
Žlutky:
Sestava: Dejv – Káva, Barosh (C), Honza Keňa (55’ Comín), Tomek – Vločka, Mao, Naná (65’ Kissme), Martin Keňa (46’ Bony) – Alli, Méďa

Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Přehýšov 2:1 (2:0)

Dejv pohlídal 3 body

Neděle 25.9.2011 Pokud jsme chtěli zůstat ve hře o postup ... :-))) museli jsme nutně vyhrát. Kromě Mildánka, který pokračuje ve výkonu trestu, nám chyběl i Bámbí, který se nemohl dočkat nedělního mistráku... jenže plány mu zhatil pracovní úraz, který málem skončil amputací. Naná se po pátečním zápasu SG soustředil na následující zápas v Heřmance :-) Nominovaný rozhodčí J.S.Kozina se na poslední chvíli omluvil, nejvyšší vedení OFS PS (Jitka & Rausch) operativně nasadili pralesního novice Medvěda!

Sestava hostů čítala několik zahraničních akvizic, bylo zjevné, že nový trenér Zrnka má zcela jinou koncepci než jeho předchůdce - Gerd Trunčka. Začátek utkání byl šokující, Přehýšov nás nepustil za půlku, u všech míčů byl první, rychlonozí halfové se nedali odstavit od míče a během prvních deseti minut zahrávali 5 rohů a mohli 3x vsítit! Jenže Dejv v brance byl nepřekonatelný!!! Odvážně se vrhal do hlavičkových soubojů, reflexivně kryl dvě střely z prostoru penalty, famosně vyškrábnul střelu do šibenice, ... míče, které běžně vykopává nohama, chladnokrevně sbíral do košíku!!!

Po čtvrt hodině jsme se naštěstí vzpamatovali, Misha konečně vnesl klid do rozehrávky, hra se přesunula do středu pole a pomalu jsme začali zaměstnávat Alfyho v brance hostů, který působil velmi brankářsky a hlavně velmi jistě. Vykopávali jsme od naší branky a míč se dostal k Vločkovi, který se individuálně prosadil přes dva hráče a šel sám na Alfyho... Alfy zkušeně zmenšil úhel a Vločka z rohu velkého vápna ve stylu Messiho pálil ke vzdálenější tyči, Alfy po střele skočil, ale nedosáhl... střela se odrazila od tyče přímo na nohu dobíhajícího Vločky a ten pohotově uklidil do prázdné branky!!!

Hosté nás krátce dostali pod tlak, ale obrana dirigovaná Baroshem fungovala jako dobře promazanej stroj a Dejv se na střely a souboje snad těšil... Uklidnění v podobě druhé branky zařídil agilní Mao, který byl stažen ve vápně a sudí Medvěd neváhal – pokutový kop! Kapitán Kobreti se sebevědomě hrnul k míči, ale při pohledu na Alfyho přece jen částečně znejistěl, protože věděl, že Alfy disponuje Gerdovo databází, která obsahuje (kromě jiného!) statistiky penaltových střelců s údaji o straně, způsobu rozběhu i kopu. V Kobretiho záznamu měl Gerd poznámku: „furt doleva“. Kobreti se rozběhl... Alfy skočil k levé tyči... a míč skončil u pravé tyče!!! 2:0.

Do poločasu mohl Méďa pojistit, ale i v optimální střelecké pozici hledal spoluhráče a otcovsky vybízel ke skórování Bonyho a Vločku. Přehýšovští kotelníci-bubeníci se naštěstí přesunuli do sektoru klobás a spolu s poklesem jejich aktivity, poklesla i aktivita hráčů Přehýšova... důležité bylo zranění nezmara Racka, které vzešlo z nenápadného čistého(!) souboje s Mishou.

Do druhé půle jsme nastoupili zodpovědně a nedopustili zopakování z úvodu zápasu. Hosty jsme převyšovali ve všech směrech, navzdory dvěma zápasům v nohou byl nejrychlejším hráčem na hřišti Bony! Jenže Alfy v brance Přehýšova má minimálně okresní parametry...

Coach Georginhu přesně načasoval nasazení Kissmeho a poměr držení míče se zvýšil na 85:15 v náš prospěch. Žádné tutovky jsme si už ale nevytvořili, absence Mildánka byla citelná...

V závěru utkání jsme se zatáhli a hosté nás zmáčkli... příkladně bojoval Kobreti, který navzdory pátečnímu mači SG a sobotnímu tenisovému turnaji naběhal ve druhé půli 12 kilometrů (jinak by mu Tomek zrušil tenisovou registračku :-)) Misha byl nadále konstruktivní a nedokázal ani jeden míč zbůhdarma odkopnout... jenže spoluhráči už vyhledávali spíše 5 vteřin odpočinku než kvalitní rozehrávku :-) Dejv se znovu blýskl špičkovými zákroky a v kritických chvílích podržel mančaft!!! Čisté konto jsme bohužel Dejvovi pokazili, když se hosté po nedorozumění v obraně dostali k míči a střelou skrz skrumáž snížili na konečných 2:1.

Příští týden hrajeme v neděli 2.10. od 15:00 v Opičích horách.

Sudí: Medvěd

Branky: 23’ Vločka, 32’ Kobreti (PK)
Žlutky:
Sestava: Dejv – Misha, Barosh, Honza Keňa, Tomek – Bony (72’ Káva), Mao, Kobreti (C), Martin Keňa (35’ Černoch) – Vločka (80’ Comín), Méďa (75’ Kissme)

Author: Tomek


Zpět na přehledSklo Union Heřmanova Huť - Slovan Blatnice (B) 2:3 po PK (1:1)

Infarktový rozstřel

Neděle 2.10.2011 Velký rébus se sestavou musel vyřešit coach Georgingu, protože Mildánkova amnestie se nekonala, Mao visel v zácpě u Mnichova a Kissme požádal o propustku po prvním poločase kvůli utkání FC Viktoria Plzeň – Baník(čo) Ostrava.

Do Blbákova jsme dorazili 30 minut před oficiálním začátkem a v areálu byl jen správce a rozhodčí Kreutz. Pažit vypadal na první pohled slušně... zblízka ale něco mezi Hunčicemi a Doubravou.

Začátek zápasu nám vyhovoval, začalo se ve vlažném tempu, žádný blázinec – zkrátka „důstojný“ úvod hodný dvou nejzkušenějších týmů Pralesní ligy! Skladba obou týmů byla velice podobná: SG + dorost (ročníky 80 až 90 asi hrají v Německu :-)

Postupně jsme získali převahu a hlavním aktérem nebyl nikdo jiný než Kissme, který měl přislíbené střídání jen v případě vstřelení branky. Nevycházela nám ale finálová přihrávka a opravdových šancí jsme se dočkali až po půlhodině hry. První vážnější šanci vymyslel Kissme s Vločkou na levé straně, domácím se ji podařilo v poslední vteřině zakopnout. Druhá šance už se blížila kategorii tutovek: Kissme si třikrát geniálně narazil s Mishou ve vápně... osm bránících hráčů připomínalo diváky na tenisovém kurtu. Misha zakončoval z úhlu a pouze napálil gólmana. Ve 36.minutě jsme šli do zaslouženého vedení... Kissme střežený trojicí hráčů byl zdánlivě vytlačen z vápna, ale neuvěřitelnou brazilskou kličkou byl ve zlomku vteřiny ve vápně (zpomalené záběry večer na Eurosportu připomínaly triky Davida Copperfielda) a milimetrově přihrál Méďovi před branku, který chladnokrevně celým tělem zasunul do branky – 0:1!!!

Radost byla obrovská, Kissme splnil svůj závazek a střídal... Bohužel ještě než došel do kabiny bylo vyrovnáno :-( Trestňák domácích jsme s jistotou odvrátili, ale následný centr doplachtil až k volnému halfovi a ten šťastnou střelou přes celou bránu vsítil – 1:1.

V poločase střídal vyšťavený Honza Keňa (na příští sobotu má naordinovaný minimálně tříhodinový spánek!). Bámbí v kabině nabádal beky, aby šetřili heřmanské dorostence hrající za Slovan. Na hřišti to mělo spíše opačný efekt - voloušky jsme jim dělat nemohli!

Do vedení nás mohl vrátit Alli, který šel sám na brankáře, jenže ten skvěle vyběhl a obětavě se položil do Alliho projektilu. Pak přišlo nepochopitelné temno ... Až na výjimky jsme přestali hrát a bojovat. Valil se na nás jeden útok za druhým, v obraně se začalo jiskřit, Dejv při jednom zákroku znejistěl a vrátil se k dřívějšímu „nožnímu“ stylu chytání, Barosh si natáhl tříslo a kapitán Kobreti sršel zlobu na všechny spoluhráče (kromě SG-spoluháče Liborka). Kritické byly naše autové výkopy, které v 90% případů ihned zakládaly útočné akce domácích.

Po delší době jsme se vymanili z tlaku a přesunuli se na polovinu domácích, po pravé straně to neúnavně zkoušel Bony, jenže branku jsme ohrožovali jen sporadicky. Našeho vytažení na půlku domácí využili, nenechali se vlákat do ofsajdové pasti a nákop za obranu byl krutou sprinterskou výzvou pro Tomka... případné stažení za dres by Kreutz 100% ohodnotil červeně (ne, že by na to nebyly myšlenky:-)), Dejv první střelu kryl, ale na dorážku už neměl šanci – prohrávali jsme 2:1 – bohužel naprosto zaslouženě.

Po inkasování jsme se nevzpamatovali, navíc jsme museli více otevřít hru a domácí nás ostudně mleli. Chirurgických zákroků i slovních přestřelek přibývalo, Kobreti tekl... Dva hráči v našem týmu však věřili do poslední chvíle ve zvrat: Misha, který herně i slovně burcoval spoluhráče a Vločka, který se v 80.minutě konečně zbavil týdenní dávky dehtu a s postupujícím časem viditelně zrychloval. V 90.minutě Vločka vybojoval míč na půlce a neskutečný padesátimetrový sprint po levé straně zakončil centro-střelou do vápna, kterou nastřelil Méďu (doteď nechápu, že tam Méďa v 90.minutě běžel – i on musel ještě věřit!), míč se odrazil ke Kobretimu do prostoru penalty a ten se neukvapil, přesně našel skulinu ve skrumáži a vyrovnal na 2:2!!! Krátce po rozehrávce ukončil sudí Kreutz základní hrací dobu a o vítězi musely rozhodnou pokutové kopy!

Výběr pěti hráčů byl snadný... Kobreti s Mishou byly neomylní, ve 3.kole byl úspěšný Dejv(!), když "skvělým pohybem" znejistěl kopajícího hráče. Vločkovu slabší penaltu ale brankář vystihl a úspěšné proměnění Médi a Nanáho uzavřely první sérii stavem 4:4 a muselo se pokračovat... Barosh se alibisticky vymlouval na tříslo, Bony neměl sílu ani dojít do vápna a Tomek se tvářil, že bude kopat až po Dejvovi :-) Statečně se zachoval Káva a nekompromisně rámoval... v sedmé sérii došel Tomkovi humor :-( Dokonce přemluvil Kobretiho, aby se Kreutze zeptal, jestli nemůže kopat hráč z první série... pravidla však hovořila jasně a Tomek musel v tranzu dojít do vápna... více informací se bohužel nedochovalo... Tomek přišel k vědomí až po třetím kousku na Základně :-) Velešťastně odvážíme z Heřmanky 2 body – Slovaaaaaaaaan!

Příští zápas: neděle 9.10. od 16:00 doma proti Pňovanům. Sraz v 15:15.

Sudí: Kreutz (přesný!)

Branky: 36’ Méďa, 90’ Kobreti
PK: Kobreti, Misha, Vločka, Méďa, Naná, Káva, Tomek
Žlutky: Tomek
Sestava: Dejv – Káva, Barosh, Honza Keňa (46’ Bony), Tomek – Misha, Kissme (38’ Naná), Kobreti (C), Vločka – Méďa, Alli (65’ Černoch)

Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Pňovany 6:0 (1:0)

Mildánek zase řádí aneb smělá jízda pokračuje

Neděle 9.10.2011 Pokud jsme dál chtěli krýt záda Áčku na špici tabulky :-) museli jsme bezpodmínečně porazit Pňovany. Tentokráte dorazili v plné síle dvanácti hráčů... bohužel bez legendárního James Earl Jonese. Situace kolem pozdních příchodů se začíná vyhrocovat... trosky Pňovan se pomalu rozstřelovaly ve vápně a nás bylo v kabině osm! Coach Georginhu byl (diplomaticky řečeno) velmi rozezlen... sám dorazil včas ač musel po sobotní Piškoot-Smirnoff smršti doma neplánovaně bílit!

Kromě pozdních příchodů jsme si před zápasem stihli vyříkat ještě kapitánovo psycho z Blbákova... s týdenním odstupem Kobreti sebekriticky uznal, že při seřvání obrany při druhé brance zůstal v ofsajdové pasti spolu se soupeřovými útočníky :-)

Od začátku bylo jasné, že Pňovany dávno nejsou co bývaly. Stav mančaftu zcela vystihoval teplákový Pivrnec v brance :-) Drtivá územní převaha však nepřinášela kýžené otevření skóre. Méďa se konečně dočkal Mildánka, ale jejich seznamování připomínalo panické námluvy... Skóre tak museli otevřít sami hosté – nákop Johana z hloubi pole doplachtil až za stoperova záda a dotírající Méďa ho donutil k precisnímu lobu na vlastního brankáře - 1:0!

Naše střelecká nemohoucnost bohužel pokračovala... do útočení se pustil i Tomek, který si carlušovsky naběhl po levé straně, zázračně zpracoval Kobretiho milimetrový centr a po krátkém zatažení „vypálil“ levasem třicet čísel od šibenice!

Hosté si v prvním dějství vytvořili několik slibných šancí, vždy u nich byl jejich nejlepší hráč – stoper č. 3. Roli zlého muže však skvěle hrál captain Kobreti, který (k velké radosti Tomka) nejméně třikrát takticky přerušil slibně se vyvíjející akci Pňovan!

Mao (jako již tradičně) podstoupil nebezpečný hlavičkový souboj, který zaváněl těžkým otřesem mozku nebo rovnou proraženou makovicí... nakonec to odskákalo „jen“ rameno. Zle dostal nakopáno i Oleg Naná, který po druhém chirurgickém zákroku musel střídat :-(

Cestou do kabin nás provázel téměř pískot přítomných ultras... přece jen se přišli podívat na kanonádu a zatím padl jediný vlastenec! Šedá eminence SK Přehýšov Gerd Trunčka se dokonce domáhal vrácení vstupného, pořadatelské službě se naštěstí podařilo zjednat pořádek.

O poločase jsme si lámali hlavy, proč nedokážeme vsítit a navíc to párkrát zle smrdělo v našem vápně... Klíč k řešení našel Misha, který odhalil, že v naší obraně je jeden hráč úplně volný (to jsme samozřejmě věděli, ale díky tomu se dalo občas odpočívat :-)). Georginhu proto vysunul Johana do zálohy a na hřišti to bylo okamžitě znát.

Seznamování Médi s Mildánkem skončilo v 53.minutě... Mildánek na sebe stáhl tři hráče a precisně přihrál Méďovi do prostoru penalty a bylo to 2:0! Hosté se sporadicky dostávali za půlku, jenže následné brejky pro ně byly smrtící... Kobreti získal míč na půlce a obloučkem za obranu vyslal Mildánka do samostatného nájezdu, který chladnokrevně proměnil - 3:0! Pár minut na to se konečně prémiové Wunder-branky dočkal Misha, jehož hlad po gólu byl evidentní. Misha si naběhl z druhé vlny na hranici šestnáctky, zpracoval lišáckou přihrávku od Mildánka a v obležení pěti hráčů překvapil Pivrnce střelou pod víko – 4:0! Zápis do tabulky střelců opakovaně odmítal Vločka, který šel třikrát sám na branku... zakončení však bylo trestuhodně ležérní.

Nefotbalové chvilky bohužel nastaly po nenápadném souboji Johana, jehož pňovanský hráč v pádu nechtěně trefil kolenem do hlavy... Vypadalo to minimálně na zlomenou čelist a otřes mozku, sanitka byla jasná :-( Zajímavé je, že sanitka vyjíždí vždycky když nás píská Kissingr... Johan byl v nefotbalové poloze odnesen na nosítkách, potřísněný trávník zkropen vodou, netrpělivě se čekalo na příjezd sanitky, na hřišti už se jen dohrávalo...

Pátou branku připravil Méďovi jako přes kopírák Mildánek. Pak si role obrátili... Méďovo roh zužitkoval Mildánek a uzavřel na konečných 6:0! V poslední minutě málem pokazil Dejvovi nulu Tomek, když v závaru ve vápně procítěně přihrával, jenže vykopl krtka a následný špracj znamenal trestňák pro hosty, který naštěstí skončil na tyči!

Zprávy ze špitálu nebyly už v neděli večer příznivé, protože Johan měl za sebou operaci čelisti a druhý den ho čekala další :-(((

Po zápase jsme poseděli v kabině a plánovali body do konce sezony, protože aktuálně máme na kontě neuvěřitelných 13 bodů!!! Vedení TJ začíná být obavu z blížícího se derby... Do pozápasové diskuse se dokonce vetřel i Leoš Činka, aby získal cenné informace ze zákulisí WunderTeamu... jenže díky nadměrné aplikaci Smirnoff došlo k resetu jeho Attari a druhý nebyl schopen poskytnout trenérovi žádné informace.

Příští zápas: sobota 16.10. od 15:30 ve Zbůchu. Sraz v 14:30.

Sudí: Kissingr

Branky: 19’ Johan, 53’, 75’ Méďa, 59’, 85’ Mildánek, 65’ Misha
Žlutky:
Sestava: Dejv – Misha, Barosh, Johan (70’ Černoch), Tomek – Mao (75’ Kissme), Naná (32’ Comín), Kobreti (C), Vločka – Méďa, Mildánek

Author: Tomek


Zpět na přehledBaník Zbůch (B) - Slovan Blatnice (B) 3:12 (0:5)

Jatka

Neděle 15.10.2011 Celý týden jsme sledovali vývoj Johanova zranění... dvojnásobně zlomenou čelist nakonec nebylo potřeba operovat a stačilo „pouhé“ sdrátování. Skvělé bylo, že se Johan s nezaměnitelným úsměvem Hannibala Lectera ukázal na srazu a jel do Zbůchu s mančaftem! Kromě Bámbího je na marodce i Martin Keňa a Káva. Coach Georginhu proto celý týden pracoval na vyztužení týmu a kromě Mirdedina (!) draftoval i křimického Láďu Zelího, který je na hostování do konce roku. Týmový duch je však letos ve Wunder Teamu (Wunder TeamGeist) fenomenální... všichni chtějí hrát, tají zranění nejen před manželkami, ale i před spoluhráči a trenérem... jen aby mohli odehrát pokud možno celých 90 minut! Individuální přípravu měl Méďa, který dospával v autě před hřištěm :-)

Áčko Zbůchu zachraňovalo B-třídu v Mrákově a Béčko zahajovalo v devíti hráčích s Potápěčem na hrotu a obávaným Čánym v záloze, kterému údajně ujel autobus?!?! O důležitosti zápasu svědčila přítomnost Tonyho i Gerda Trunčky. Utkání řídil neznámí sudí Buresh. A nejen on byl průběhem utkání dosti překvapen...

Skóre utkání otevřel Mildánek, když neodolal výzvě domácího gólmana procházejícího se na vápně a z půlky ho nachytal na švestkách! Běžela sotva pátá minuta a Méďa uvolnil Mildánka, který zařadil trojku, s ledovým klidem obešel gólmana a zvýšil na 0:2!

Bylo jasné, že gólman není vůbec jistý, beci jsou jaloví a stoper se kope za uši. Jenže když se dostal míč do středu zálohy, bylo zle. V devíti lidech si domácí vytvořili 3 nebezpečné šance, vše naštěstí zakončovali 3 až 5 metrů nad břevno. V desáté minutě domácí doplnili na jedenáct hráčů (rovnou z přilehlé hospody) a Baroshe s tajnou speciální bandáží na noze polila hrůza z představy 80 minut držení dvoubrankového vedení.

Následujících 10 minut bylo krušných... když Čány nabral rychlost a narazil si s některým jakžtakž střízlivým spoluhráčem, vždy to zavánělo gólem. Obrana hořela, na Černochovi bylo znát, že týdenní chřipku ještě úplně nevyležel... Baroshovi tekly nervy, Tomek přemýšlel, jak načasuje své dva (pouhé dva!) žluté zákroky a Mishovi dobře míněné taktické pokyny neměly patřičnou odezvu... Trestňák po Tomkově záchranné brzdě na hranici vápna fantasticky vytáhl Dejv a zavelel tím k obratu!

Cesta vedla po okrajích zálohy, kudy se míče relativně snadno vyvážely a vepředu jsme v soubojích jeden na jednoho neměli konkurenci! Gólmana nám bylo až líto... ukázkovou souhru se stoperem demonstrovali při třetí brance, když propagační střelu vyboxoval stoperovi přímo do ksichtu, stoper nejdřív promáchnul, pak předvedl ukázkovou liftovanou svíčku. Ve šmodrchanici se nejlépe zorientoval Mao a jeho klasickou dum-dum střelou k tyči zavěsil!

Domácí znovu zahrozili, ale naše obrana se částečně zkonsolidovala a kromě dvou rohů se nic podstatného nestalo. Respekt jsme ale neztráceli ani po čtvrté brance Mildánka, který tím zaznamenal první letošní čistý hattrick. A ani po zvýšení Médi na 0:5 po pasu Mildánka jsme nebyli úplně v klidu.

Vývoj utkání pečlivě sledoval Naná, který mančaft z pozice zástupce coache uklidňoval, že o výhru nemůžeme přijít. Ale v hlavách to (alespoň některým) zůstalo... A možná to bylo dobře, protože se makalo až do poslední minuty!

Začátek druhé půle nám vůbec nevyšel... Čányho jsme nedovoleně zastavili faulem a z nařízeného přímáku snížil na 1:5. Tímto způsobem jsme mohli o pětibrankové vedení přijít klidně během deseti minut... Zvýšili jsme důraz a o klíčové hráče pečovali už od půlky. Misha přesně věděl, kde průserové situace vznikají, Barosh skvěle četl hru, na fialový palec dávno zapomněl a všude byl první! Tomek hasil brejk u lajny a neváhal stáhnout Čánymu trenky, za což sice viděl od Bureshe žlutku, ale ustáli jsme 10 minut a kluci vepředu nás odměnili nejlepším možným způsobem!

Svojí druhou branku v utkání si připsal Mao, když z voleje proměnil centr od Médi. Na 1:7 zvýšil křížnou pumelicí Méďa po vtipné narážečce s Kobretim. Závěrečných 20 minut patřilo Vločkovi, který se opět zbavil uhláku dehtu a lítal jak utrženej z řetězu! Osmdesátimetrový slalom završil třemi famosními zasekávačkami ve vápně a lahůdkově přihrál Méďovi, který z malého vápna rozvlnil síť – 1:8. Domácí korigovali na 2:8, ale Vločka si zanedlouho naskočil na Mildánkův roh a hlavou zkušeně pojistil na 2:9!

Jubilejní desítku si připsal Méďa a oslavil ji posezením na pešunku vedle branky :-) Domácí těžce nesli desetibrankovou nakládačku a začali se uchylovat k zákeřnějším zákrokům... nejvíc si předváděnou hrou koledoval Mildánek a po několikátém zájezdu na kotníky měl dohráno :-( V poli ho nahradil Kissme a spolu s Mirdedinem přinesli potřebný klid.

Vločka předvedl další slalom, tentokrát „jenom“ z půlky... Přešel přes šest hráčů, ve vápně znovu exceloval sadou zasekávaček a hokejové skóre pomalu přecházelo v házenkářské - 2:11! Dvanáctou trefu si připsal Láďa Zelí, když dorazil střelu Kissmeho, která skončila na tyči.

V kabině zazněly nekonečné Husqarny, které stylově (pianko) zahájil Johan :-)))

Příští událost: v sobotu 22.10.2011 ve 14:30 se v Plzni na radnici žení náš kapitán Kobreti! Odjezd v 13:30 z návsi.

Příští zápas: neděle 23.10. od 15:30 doma v přímém souboji o druhou příčku proti Líním. Sraz v 14:45.

Photodokumentace: Kobretiho_koncentrace_pred_zapasem, Johan_Knedlicek_a_Kava_Antibio, Maova_roztahovacka, Meda_vysvetluje_kapitanovi_proc_nemohl_v_noci_spat, Uvodni_nastup, Kobreti_kontroluje_dopad_centru, Kobretiho_promasirovane_stehynko, Cihajici_Mildanek, Tentokrat_jsme_zachranku_nastesti_nepotrebovali.

Sudí: Buresh

Branky: 4x Méďa, 3x Mildánek, 2x Vločka, 2x Mao, 1x Láďa
Žlutky: Tomek
Sestava: Dejv – Černoch (70` Mirdedine), Barosh, Misha, Tomek – Láďa, Mao, Kobreti (C), Vločka – Méďa, Mildánek (75` Kissme)

Author: Tomek / Photo: Studio Bámbí


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Baník Líně (B) 1:2 (0:1)

Naná vsítil, ale na body to nestačilo

Neděle 23.10.2011 Sobotní svatba kapitána Kobretiho byla velice úspěšná, ale rovněž náročná... na některých účastnících svatebního zátahu byly patrné následky ještě v neděli odpoledne :-) Takže ještě jednou přejeme HODNĚ ŠTĚSTÍ NA SPOLEČNÉ CESTĚ ŽIVOTEM aneb JDI S TÍM, KDO TĚ MÁ RÁD! Na Základně byly provedeny nezbytné úpravy interiéru kabiny a všichni netrpělivě očekávali příjezd novopečeného ženicha, který se stylově o 20 minut opozdil :-)

Hrálo se o druhou příčku v pralesní tabulce a OFS PS nasadil neznámého sudího Formánka, který zůstal neznámým i nadále, protože nedorazil. Po dohodě s pokuřujícím Princzlem jsme požádali přítomného Kokosku, aby zápas odřídil. Hosté přijeli v poněkud slabší sestavě než před dvěma týdny proti Áčku, ale Princzl i Hagi byli v základu.

Baníkovci začali očekávaným náporem, ale nažhavená obrana pod taktovkou Baroshe hrála vzadu na nulu! V mizerné náladě dorazil Dejv, který měl chuť na teplej čaj a jít do postele... jenže musel do kysny a podle toho to bohužel vypadalo. Dvakrát jsme čekali na vyběhnutí, ale překvapení hosté nereagovali. Pak přišel zbytečný faul na hranici vápna, Dejv vyrazil před sebe a bránící Mao by dorážce zamezil jen s použitím lasa nebo brokovnice – 0:1. Kobreti „konstruktivně“ hecoval spoluhráče a bylo jasné, že svazek manželský s jeho přístupem ke hře nic nezměnil :-)

Zbytek poločasu jsme měli územní převahu, ale žádná tutovka se nekonala... nejnebezpečnější byl centr Maa, který gólman sundal konečky prstů Méďovi z hlavy. Vločka se v prvním dějství tradičně rozdejchával.

Počasí fotbalu moc nepřálo, poločasovou pauzu jsme strávili na hřišti, abychom nevychladli... než jsme se dali všichni dohromady, byli jsme nejen vychladlí, ale i zmrzlí :-)

Hosté ve druhé půli překvapivě odpadli a dočkali jsme se zaslouženého vyrovnání. Barosh dalekonosně vyslal Mildánka k pravému rohovému praporku, Mildánek famosně nacentroval do vápna, kde prokázal neomylný čich na branku Naná a z ideální pozice překonal líňského gólmana – 1:1!

Za pár minut hosté bohužel zvýšili na 2:1 pro kolmém nájezdu Princzla a Hagiho se šťastným zakončením ve skluzu. Úkolem na zimu bude vymyslet taktiku „Jak neinkasovat do pěti minut od vstřelení branky“, pokud si poradíme s touto záhadou, aspirujeme minimálně na Okres :-)

Kobreti měl neskutečnou chuť vyhrát... laserové snímače IPC Heuer naměřili Kobretimu 15 km v 60.minutě! Dávno jsou pryč doby, kdy líňské a sulkovské kámoše obíhal a čekal co udělají... Princzlákovi okopával achilovky a nejstaršímu veteránovi málem ukončil kariéru! Pozadu nemohl zůstat ani Tomek, který předvedl s Hagim u rohového praporku klasickou ragbyovou skládku! Aktivní presing hosté nelibě nesli a začali postupně kritizovat sudího Kokosku a hlavně našeho pomezního... IQ bublajícího bahna potvrdil pomezní hostů, který zvedal praporek i při vlastním autovém výkopu.

Závěrečných 20 minut jsme tvrdě sahali po bodu... Misha organizoval hru a „těžil“ z dobře míněných rad místního starosty :-) i podpory vlastního fan klubu! Bohužel ho zradil podprdelák, takže se na předstopera stáhnul Zelí, kterému tento post viditelně vyhovoval a do hry naskočil Černoch, který totálně vygumoval svého útočníka. Zlepšil se i Dejv v bráně a dočkali jsme se i tradičního vzkříšení Vločky! První nájezd zleva zakončil stylovým slalomem ve vápně s lehkou střelou do košíku... při druhém nájezdu opět obešel 4 hráče a nedokázal trefit odkrytou branku :-( Bohužel nebylo souzeno nejen Vločkovi, ale ani Mildánkovi s Méďou, kterého vystřídal Alli. V samotném závěru vznikl ve vápně neskutečný závar, třikrát se pokoušel procedit míč za čáru Alli, ale stav utkání se již nezměnil.

Palec nahoru patří Kokoskovi, který se ač nerad ujal řízení zápasu, pískal výborně což museli po vychladnutí palic uznat i hosté. Palec dolů patří tvrdému jádru blatnických OldUltras, kteří se nevybíravě vyjadřovali právě k výkonům Kokosky.

Fotodokumentace: PhotoStudioBámbí

Příští zápas: neděle 30.10. od 14:30 na Sulkově.

Sudí:Kokoska

Branky: 53’ Naná
Žlutky:
Sestava: Dejv – Zelí , Barosh, Misha (65’ Černoch), Tomek – Mao, Kobreti, Naná (55’ Matin Keňa), Vločka – Mildánek, Méďa (70’ Alli)

Author: Tomek


Zpět na přehledSparta Sulkoff (B) - Slovan Blatnice (B) 6:2 (3:1)

Psychotesty

Neděle 30.10.2011 Na zápas na Sulkově budeme dlouho vzpomínat... ač bychom na něj rádi co nejdříve zapomněli. Prohra s Líněmi byla nepříjemná, ale z předvedené hry jsme neměli špatný pocit. Na Sulkov jsme si věřili víc, JENŽE... coach Georginhu obdržel během 24 hodin před srazem několik desítek omluvenek a bylo zle. Kobretiho s Tomkem sklátil Moribundus, Misha nerozchodil podprdelák, Mildánek budoval rodinné hnízdo, Zelí skončil po Líních s nohou v sádře! Johan bude sdrátovanej ještě nejméně měsíc.... Coach Georginhu povolal zálohy, vzal si strelky a na střídačku usedl vedle Grizzlyho(!) a Kokosky(!). Nálada v kabině byla přesto bojovná a věřili jsme v body.

Sektor vlajkonoši-hosté opevnila Gertha s Hansem a zvědové z Á-týmu: Dado Pršo, Karby a Tony se psem, který měl v obojku kameru! Domácí nastoupili v obdobném složení jako my: poměr 50:50 SG/dorost. Obzvláště pikantní byl zápas pro Méďu, který měl v ochozech kompletní rodinu. Utkání řídil nechvalně známý sudí Kreutz, což nevěštilo nic dobrého, ale uvidíme...

Od začátku bylo zle... ve středu pole jsme nedokázali podržet balón, po stranách to hořelo, Georginhu přišel o hlasivky v 15.minutě a Barosh litoval, že si nevzal do kapsy platíčko Diazepamu :-) Nedařilo se herně a po prvním vlastenci se ukázalo, že ani se štěstím na tom nejsme dobře... Do toho si nás doslova vychutnával Kreutz, který přiléval olej do ohně opačně posuzovanými fauly a při druhé brance „přehlédl“ útočný faul a Dejv ani nehnul brvou – 2:0. Kontaktní branku znamenala světlo na konci tunelu... ťukes Médi s Allim od středového kruhu skončil až ve vápně a Alli dokonale prostřelil brankáře – 2:1. Jenže za 5 minut trestuhodně neobsazení hráči při rohovém kopu – 3:1. Snížit mohl hlavou Vločka, Méďův trestňák skončil těsně vedle. Ani slibně se vyvíjející kombinaci Alliho a Naná jsme nevyužili.

Georginhu se v kabině snažil vyždímat z hráčů poslední kapky naděje a slávista Franz Straka by z něj měl radost :-) Nebylo zbytí: Kissme musel do hry a po pár vteřinách hry to bylo znát! Bekové přidali na důrazu, Kissme podržel míč a famosně proháněl obě křídla... výsledkem bylo zasloužené snížení na 3:2, když se znovu trefil Alli!!! Měli jsme domácí na lopatě, vyrovnání viselo ve vzduchu a sulkovští se začali hádat... všechno nám hrálo do karet. Jenže byl to jen klam. Domácí měli vše pod kontrolou, před zápasem totiž nahlédli do klubových statistik, ze kterých vyplynulo, že na horní branku se Méďovi už 30 let nedaří :-( Jenže my jsme měli Alliho Traktůrka!

Zlomový okamžik celého zápasu nastal v době kdy náš tlak kulminoval. Domácí nakopli míč k rohovému praporku, akci se nepodařilo přerušit, následoval lehký centr, Dejv si vybral slabší chvilku a bylo to 4:2. Pak jsme se znovu vrhli do útoku a trpělivě zdolávali sulkovský obranný val... jenže Dejv fakt nebyl ve svý kůži, další propagační střela skončila v síti a v podstatě bylo rozhodnuto.

Kissme burcoval spoluhráče a snažil se odvrátit hrozbu debaklu. V tu dobu už byl na hřišti i Grizzly, který se brzy dostal do slibné příležitosti - jeho tutovku bohužel gólman zázračně kryl. Nejemotivnější okamžik zápasu nastal po Kissmeho sambě, která skončila jasnou kosou ve vápně, všichni hráči (včetně domácích!) přestali hrát, jenže Kreutz penaltu rezolutně odmítl, vyslechl si kompletní vyjmenovaná slova na Č a K a z deseti hráčů si vybral Grizzlyho, kterému ukázal rote! Kreutz musel být zjevně pod vlivem narkotik, protože si vůbec neuvědomoval, že se na hřišti pohybuje několik hráčů, kteří by neváhali dobře umístěným knockoutem ukončit svojí hráčskou kariéru... Zápas jsme si nicméně prohráli sami - takže vzhůru do derby.

Sudí: Kreutz

Branky: 35’, 57’ Alli
Žlutky: Comín
Rote: Grizzly
Sestava: Dejv – Comín , Barosh (C), Bony (46’ Kissme), Káva – Martin Keňa (60’ Černoch), Mao, Naná (65’ Grizzly), Vločka – Alli, Méďa

Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) - Slovan Blatnice (A) 2:8 (0:5)

Derby

Sobota 5.11.2011 Blatnická fotbalová tragédie přilákala do ochozů neskutečné množství „fotbalových fanoušků“ z okolních vesnic a MĚSTA Nýřan, kteří se právě přesouvali z Peny marketu, kde byla akce kilo párků za dvě padesát a měli namířeno na odpolední autogramiádu Přemka Podlahy v Kostelci. Vedení TJ bohužel zaspalo, protože pokud by se zavčasu zvýšilo vstupné na 50 Kč, mohli jsme mít na příští sezonu vyhřívaný trávník.

Předzápasová tisková konference proběhla v Rourovo garáži, kde oba coachové oznámili nominace, které se vesměs nelišily od předchozích zápasů. Bulvární informace o nasazení Bámbího do brány Georginhu rezolutně popřel. Většina hráčů Wunder týmu dorazila v době, kdy se náš soupeř již rozbouchával na hrací ploše a stratég Georginhu musel sestavou přece jen zamíchat. Na postu předstopera nastoupil překvapivě Kobreti a v brance debutoval Van Der Kok, kterému patří dík, že jako jediný sebral odvahu a podržel nás!

Utkání probíhalo podle očekávání ve svižném tempu a bojovalo se do poslední minuty. Laskominy předváděli oba gólmani... Do prachu dějin nesmí zapadnout Vločkova 300% tutovka, kterou otevřel úplně novou dimenzi vraždění. Z hrací plochy jsme odešli jako poražení, ale v následné Dokopné, jsme měli jednoznačně navrch :-)

Poslední zápas podzimní části sehrajeme v neděli 13.11. od 14:00 ve Všerubech. Sraz ve 12:45 na Základně.

Sudí: Kempes

Branky: 63’, 82 Méďa
Žlutky: Tomek, Kelly
Sestava: Van Der Kok – Martin Keňa (46’ FruFru), Barosh, Kobreti (C), Tomek – Bony (46’ Honza), Mao, Naná (65’ Černoch), Vločka (75’ Káva) – Mildánek, Méďa

Author: Tomek&Kelly


Zpět na přehledTJ Šveruby (B) - Slovan Blatnice (B) 0:3 (0:1)

Tříbodová tečka za povedenou půlsezónou

Neděle 13.11.2011 V posledním kole nás čekal těžký zápas ve Všerubech, se kterými máme dlouhodobě negativní bilanci. Jediný bod se nám podařilo získat na jaře 2009 ve Všerubech (venku!), díky famosní formě Messiho – viz. archiv.

Po skvělém rozjezdu podzimní části jsme měli na kontě 16 bodů, jenže z posledních třech zápasů jsme vyšli naprázdno a hlavně bylo potřeba se odříznout od katastrofálního mače na Sulkově. WunderTeam je letos zkrátka v takové formě, že se jelo do Všerub pro povinné 3 body.

Jenže na Základně to vypadalo bledě - chyběl Méďa, Mildánek, Misha ... a brankář :-( Navíc kapitán Kobreti dorazil s řádnou mixematózou a třesem v kolenou :-) Včetně Georginha a Kokosky nás bylo dvanáct! Do branky se podařilo draftovat Bámbího, který se právě vrátil z natáčení Bloodsport III.

Ve Šverubech (pozn. redakce: autorem tohoto nepříliš známého názvu obce je blatnický Bimba - viz. kronika obce z roku 1993) nás čekal promrzlý terén a neznámý sudí Vondřich. Místní legenda Ruda Herák bohužel nenastoupil :-(

Od začátku jsme tahali za delší konec... Maovi dokonale sedl post stopera a bylo ho plné hřiště! Kissme vnesl do středu pole potřebný klid a nešetřil brazilskými finesami, Kobreti vzhledem k svému stavu nemohl vypustit ani jeden souboj a všem se hrálo skvěle! První šanci nám vytvořili domácí, když zahráli ukázkovou malou domů a kopali jsme nepřímák z penalty. První pokus skončil ve zdi, ale z odraženého míče trefil Kobreti spoj! Radost ze hry nám pokazilo zranění Kissmeho, který musel kolem 20 minuty střídat, v poli ho nahradil Kokoska!

Mao měl skutečně mimořádnou formu a po splnění všech defenzivních úkolů řádil i v útoku a to nikterak platonicky! První střelecký pokus zpoza vápna skončil v přilehlé kůlně na hrábě, kterou místní zapůjčili na natáčení Okresního přeboru :-) Když se Mao o pět minut později trefil přesně do stejného místa, vypadalo to, že třetí zásah bouda nepřežije... Třetí střela ale naštěstí pro boudu i pro nás znamenala vedení 0:1. Na Černochovo autové vhazování Kobreti nedosáhl a Mao nekompromisně napřáhl ve vzdálenosti 25 metrů na skákající míč a brilantní halfvolej-šajtlí nedal gólmanovi sebemenší šanci!!!

Domácí po inkasované brance začali zlobit, ale Bámbí byl velejistý... fotbalového boha ale naštval lehkou provokací (hele, hele, ... a mám ho :-)), načež se nevydařil autový výkop a jeden z domácích agilních útočníků dojel Bámbího tak zákeřně, že mu trefil rameno a zároveň šlápl na seštepovanou nohu... později se ukázalo, že místní mladík patří k velkým čtenářům těchto webových stránek a přesně věděl, kam zákeřně zaútočit.

Georginhu v poločasové pauze hecoval mančaft, aby pokračoval v dosavadním výkonu... Kobreti využil pauzy k doplnění 3 litrů tekutin, desetiminutovému spánku a závěrečným česnekovým říhnutím (pro sudetské čtenáře: Knoblauch rülpsen) prakticky vyhnal spoluhráče zpátky na plac :-)

Domácí se chtěli pokusit o zvrat, ale obrana fungovala bezchybně! Roli poslední instance plnil na 100% Barosh, Káva s Tomkem jezdili po prdeli a krajní halfové Černoch s Vločkou směrem dozadu nešetřili plíce ani nohy. Bámbí přestal provokovat a mluvil na nás, což bylo strašně důležitý! Klíčový okamžik utkání nastal v 65. minutě, kdy domácí zahrávali trestňák z 35 metrů, na centr do vápna si zaběhl domácí stoper a překonal Bámbího... Jenže sudí Vondřich gestikuloval offside a domácí reklamovali, že ani náš pomezní nemával. Jenže pravda byla jiná... Johan na lajně byl tak zmrzlý, že nedokázal vytáhnout ruce z riflí (díky rovnátkům už musel vytáhnout džíny z osmé třídy)... sudí Vondřich zachytil pravým okem podivné pohyby pomezního, zaslechl Johanovo čmeláčí „offffffffsssssssssd“ a branku neuznal...

V podstatě to byla jediná šance domácích za celý zápas a s tímto faktem se těžko vyrovnávali. Bohužel reagovali nesportovním způsobem a začali nás brutálně okopávat a obecně víc mluvili než hráli. Sudí Vondřich se dostal pod nepříjemný nátlak, nerozdal dvě tři žlutky a jednu červenou a na hřišti to podle toho vypadalo... Situace se vyhrotila po dvojfaulu na Černocha a sérii kos na Aliho, po kterých by jakýkoliv jiný hráč skončil se sádrou na obou nohou! V tu dobu už byl ale na hřišti jediný fotbalový tým – WunderTeam Slovanu Blatnice!!! Pojištění výhry měl na noze Ali, který šel dvakrát sám na branku... při druhé šanci byl na vápně zcela volný Naná. Do střeleckých statistik se zapsal i Černoch – jeho pravaso skončilo těsně nad šibenicí. Probudil se i Vločka a po levé straně s jeho typickým beraním stylem běhu podnikal nebezpečné nájezdy... přitom při největší tutovce stačila jediná zasekávačka (průměrně jich dělá ve vápně pět) a měl by odkrytou branku... což by ještě nic neznamenalo :-) Specialista na Všeruby Naná byl ocelovej... trpělivě snášel všerubské okopálisty a společně s Kobretim a Kokoskou tvořili naší hru. Naše další branka byla jen otázkou času... na klepetu jí měl právě Naná, jenže jeho profesorskou šibenici gólman zázračně vyškrábnul! V 71. minutě jsme se konečně dočkali po ukázkové týmové spolupráci... Kokoska se neukvapil s rozehrávkou, milimetrově přihrál Kobretimu, který míč okamžitě předal nastartovaným útočníkům a Naná s Alim po sérii narážeček prošli až do vápna, kde Ali chladnokrevně zavěsil 0:2!!!

Domácí pokračovali v zákeřnostech a kecání... svojí inteligenci nejvíc předváděli místní pralesní sourozenci. Doplatil na to Vločka, který se trhal do brejku a veškerou pozornost věnoval zpracování přesného pasu... bohužel vůbec nesledoval domácího rudookého předstopera, který mu nasadil klasický hokejový bodyček. Vločka šel k zemi, nemohl popadnout dech a ihned si stěžoval na bolest břicha... a podruhé jsme letos volali záchranku :-( Sudí Vondřich ponechal výhodu, ze které Naná chytrým dloubáčkem uzavřel na konečných 0:3.

Radostné Husqarny nahradilo nekonečné čekání u nosítek s Vločkou, který se po vyšetření v nemocnici naštěstí vrátil do domácího léčení. Uff!

Po nejlepším týmovém výkonu podzimní části jsme ve Šverubech zaslouženě vyhráli a v tabulce přezimujeme s 19 body.

Sudí: Vondřich

Branky: 21’ Mao, 71’ Ali, 87’ Naná
Žlutky: Černoch
Sestava: Bámbí (GaPa) – Káva, Barosh, Mao, Tomek – Černoch, Kissme (20’ Kokoska), Kobreti (Wachmajstr(C)-čas 6:10), Vločka – Ali, Naná

Author: Tomek