Béčko: Sezóna 2010/2011 (podzim)

Zbůch Blatnice 8:2 Reportage So 4.9. 17:00
Blatnice Kamenný Újezd 2:4 Reportage Ne 12.9. 16:00
Vochov Blatnice 7:1 Reportage So 18.9. 16:30
Blatnice Kozolupy 3:3 Reportage Ne 26.9. 16:00
Heřmanova Huť Blatnice 2:3 Reportage Ne 3.10. 15:00
Blatnice Hunčice 2:2 Reportage Ne 10.10. 16:00
Doubrava Blatnice 4:10 Reportage Ne 17.10. 15:30
Blatnice Přehýšov 3:5 Reportage Ne 24.10. 15:30
Všeruby Blatnice 5:1 Reportage Ne 31.10. 14:30
VOLNO
Líně Blatnice 5:5 Reportage Ne 14.11. 15:00

Ostatní výsledky a tabulka na webu ČMFSBaník Zbůch (B) - Slovan Blatnice (B) 8:2 (3:1)

Duch WunderTeamu vzkříšen aneb legendy se vracejí!

Sobota 4.9.2010 Nejde začít jinak než informací o bouřlivých změnách před zahájením soutěže. Dva týdny před zahájením Pralesní ligy se na výboru TJ zjistilo, že WunderTeam čítá 6 hráčů schopných nastoupit k mistrovskému zápasu! Áčko má svých starostí dost a zápasy dorostu se hrají ve stejný den jako Prales a dorostenci budou doplňovat hlavně A-tým! První zápas byl za dveřmi, počet přípravných zápasů nula, počet tréninkových jednotek nula, všeobecný nezájem, ... na stole byla varianta odhlášení soutěže s mastnou pokutou, ale v podstatě se začátkem konce blatnického fotbalu! Po velmi emotivních jednáních se vedení TJ rozhodlo soutěž zachovat, plnou odpovědnost za WunderTeam fakticky převzal captain Kobreti! Bezesné Kobretiho noci ukončil až památný trénink 2.9.2010, kdy se sešlo na trejnu 26 lidí a hrálo se "na celý"!!! A to byl jednoznačný výraz podpory jeho radikálního rozhodnutí! Trappattonimu patří dík za odvedenou práci, teď otočme list a vzhůru do boje!

Pohled na sestavu musí znalcům místních poměrů vhánět slzy nostalgie do očí... Vlajku WunderTeamu přišli pozvednout velikáni jako Grizzly, Shearer a Mirdedine, podpořeni dalšími matadory jako Del Piero, Barosh, Naná, Mildánek, Kožich... chyběl už opravdu jen Jarda Fára, Francois Omambiyik a Jirka Kocour. Sestavu vyztužila letní posila ze Sulkova – Měďa alias OberHammer! Věkový průměr nám „kazil“ pouze Vločka s Kávou - viz. zápisky z utkání. Zbůch měl opačnou taktiku – věkový průměr 19 let, nagelovaní rychlíci ostřílení krajskou soutěží... neměli jsme co ztratit.

Domácí sokolíci měli od prvních minut velké problémy - nemohli najít recept na naší profesorskou hru. Jednoznačně to potvrdila pátá minuta, kdy si nažhavený Barosh vtipně narazil s OberHammerem a tvrdou střelou otevřel skóre zápasu – vedli jsme 0:1!!! Domácí Casillas si sáhnul, ale na víc neměl. Domácí byli jako opaření, ti nejmladší neskrývali slzy a chtěli domů k mámě... Když se po rozehrávce ozvalo „rozhodčí pískni konec“, měly jsme slzy v očích smíchy pro změnu my :-) Zkušený sudí Koník rychle kontroloval hodinky, ale prokouk to :-)

Vedení jsme drželi do 17.minuty, kdy se domácí konečně prosadili, ale stále jsme byli rovnocenným soupeřem. Středu zálohy vévodil Pepík Kožich, který byl u zrodu většiny našich akcí a domácí mladíci se opravdu měli co učit (bez ironie!). Naná si užíval, že si to má v záloze s kým dát a s chutí se pouštěl do odvážných průniků... v 25.minutě si Naná došel pro faul na hranici šestnáctky, nařízený trestňák zahrával Kožich a jeho výstavní dělovka trefila vzdálenější spojnici! K odraženému míči se směle prosadil agilní Méďa a „zatuploval“ ... brutální volej těsně minul zbůšskou svatyni! Domácí trenér brankářů si určitě oddechl, protože rychlost střely odražené od vinglu se pohybovala okolo 200 km/hod a OberHammerův volej se blížil nadzvukové hranici. Pokud by se domácí čapák ocitl v trajektorii střely, skončil by v lepším případě v síti a do brány už by ho nikdy nedostali :-) Poločas skončil 3:1.

Nálada v kabině byla optimistická. Požadavků na střídání bylo zhruba devět, z toho 4 krát žádost o vystavení úmrtního listu - ty byly z časových důvodů odloženy na konec zápasu :-) Grizzly pustil do hry dalšího bažiňáka Del Piera (jistota za jistotu).

Druhé dějství už byl nerovný boj... Mladíci postupně objevili „skulinky“ v naší hře a postupně zvyšovali skóre. Vločka dělal v bráně, co bylo v jeho silách, množství tutovek chytil... Vločkovi patří dík za výkon i odvahu postavit se jako hráč z pole do brány. Přesto jsme si dokázali vytvářet brankové situace. Po přesném pasu za obranu se dostal do samostatného nájezdu Méďa... 100% tutovka skončila pouze čárkou v kolonce METR. Zaslouženě jsme korigovali v 55. minutě, kdy Kobreti založil rychlý protiútok, na jehož konci byl Naná, který mazaným obloučkem z levého rohu vápna přehodil bezmocného čapáka! V 70. minutě oživil zálohu Georginhu, jehož nasazení a chuť hrát strhávala zbytek již vyšťaveného mančaftu! Svůj comeback ozdobil brazilskými finesami a bylo jasné, že z jeho umění se nic neztratilo! V 80. minutě se konal další comeback – po vleklých zraněních nastoupil na hrací plochu Alan Shearer! A důkaz, že je ve stejné formě jako před lety dokázal při prvním kontaktu s míčem, kdy si neopustil ukázkové jesličky.

Navzdory výsledku 8:2 byla v týmu po skončení zápasu dobrá nálada. Pozápasový rozbor na Základně připomínal staré časy, závěr si pamatuje málokdo :-) Méďovo vodkové metry si ale pamatujou všichni :-))

Fotodokumentace ze zápasu: k pokochání zde.

Příští zápas: neděle 12.9.2010 od 16:00 doma proti Kameňosu.

Sudí: Koník

Branky: 5’ Barosh, 55’ Naná
Žlutky: Kožich
Sestava: Vločka – Káva, Vydra (80‘ Alan Shearer), Grizzly (45’Del Piero), Mirdedine - Barosh, Kožich, Naná (70‘ Georginhu), Kobreti (C) – Mildánek, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Baník Kamenný Újezd (B) 2:4 (0:1)

Sádrování pokračuje

Neděle 12.9.2010 V derby proti Kameňosu nám oproti prvnímu mači chybělo několik opor: Shearer se zranil v pátečním zápase OldBoys, Barosh ulehl s moribundusem, Mirdedinovi vypověděly službu záda. Díky celotýdenní mravenčí práci se podařilo draftovat několik ex-dorostenců, takže jsme to dali dohromady! Tréninková účast byla v tomto týdnu slabší, ale slavný čtvrtek 2.9.2010 bude asi ještě dlouho vévodit statistikám. Kameňos dorazil s omlazeným kádrem včetně krajského shootera Kávy jr., matador Štýsák a Fany Pleskáček nemohli chybět!

První poločas se hrálo hlavně na naší půlce. Obrana však fungovala spolehlivě, Grizzly se „staral“ o Štýsáka, a beci nepřipouštěli žádné komplikace. O míče vybojované v obraně jsme ale v záloze snadno přicházeli a obrana neměla šanci si vydechnout. Do největší šance se dostal Štýsák, v poslední vteřině ho precisním skluzem odzbrojil Grizzly! Hosté se domáhali penalty, ale sudí BigArsch posoudil situaci korektně. Pohroma přišla ve 30.minutě kdy podstoupil Ťafík tvrdý souboj se Štýsákem a areálem proletělo mrazivé "křřaaaaach". Nebyl to nijak likvidační zákrok, ale Ťafíkova odkopávající holeň narazila na nastavenou podrážku a měla to být minimálně tmavě žlutá. Rozhodčí BigArsch k údivu všech přítomných písknul běžný faul a vynášení na nosítkách považoval zřejmě za zdržovací taktiku... (Ťafík skončil v nemocnici s přeraženou holenní kostí, takže sádrování v řadách Slovanu pokračuje i v novém ročníku) Hosté zanedlouho otevřeli skóre na 0:1.

Do druhé půle coachové oživili zálohu s cílem podržet míč, zpřesnit přihrávky a zvýšit střeleckou aktivitu (v první půli 0 střel na branku). Georginhu začal kouzlit od prvních vteřin... rozděloval míče, hecoval ospalé krajní halfy, najednou jsme byli rovnocenným soupeřem. Parádním projektilem se prezentoval Kobreti – dalekonosná střela skončila těsně nad. Škoda přetaženého centru z pravé strany, na který nedosáhl Georginhu... Pravidlo nedáš-dostaneš jsme si ověřili v 60.minutě, střelu naslepo do skrumáže tečoval Kobreti a Dejv byl bez šance 0:2. A když jsme po rozehrávce přišli o míč a BigArsch písknul nesmyslnou penaltu za nastřelenou ruku ve vápně, vypadalo to na debakl. Jenže Dejv měl Štýsáka přečtenýho a střelu doprostřed kryl! Chycená penalta nás nakopla a hra se trvale přesunula na polovinu Kameňosu... Hlavní arbitr dál pokračoval v exhibici, asi mu došlo, že tu ruku ve vápně pískat neměl (tu by nepísk ani Bofuň) a tutéž situaci na druhé straně nechal bez povšimnutí. Schylovalo se k závěrečnému tlaku... Méďa vybojoval míč, narazil Georginhovi, který vypálil na bránu... k odraženému míči se dostal Del Piero a pohotově vsítil 1:2!!! Kameňos najednou nevěděl čí je. Po rozehrávce nedokázal čelit našemu aktivnímu pressingu, zprava nacentroval Del Piero, nabíhající Méďa v optimálním postavení přenechal míč letícímu Manžovi... míč kopíroval brankovou čáru a minul... zmatené beky stylově prohrnul hlavičkující Méďa, ale branka nepadla. Pravidlo „nedáš – dostaneš“ jsme vylepšili na „nedáš parádní gól – dostaneš blbce“, protože centrovaný trestňák z úhlu z 30 metrů Dejv neodhadnul (díky reflektorům jako Petr Čech ve středu v Žilině) a místo vyrovnání to bylo 1:3 ... a po pár minutách 1:4.

V samotném závěru jsme zaslouženě korigovali po famosním ťukesu, který měl hodnotu minimálně 3 branek. Akci zahájil brazilsky Georginhu, který po krátkém mazlení s balónem přihrál Georginhovi jr., ten vymyslel fantastickou ulici pro Del Piera a ten si třikrát ve vápně narazil s Méďou, dávali si přednost tak dlouho, až hrozilo, že BigArsch pískne zesměšňování soupeře... Méďa raději flegmaticky uklidil míč do sítě – 2:4.

Závěr utkání byl dobrý, škoda, že jsme nehráli třetí poločas. Tréninková příprava je jednoznačně znát. Poznali to určitě i ti, kteří se na tréninku ještě neukázali a ze svého nedělního výkonu určitě neměli ten správný pocit... takže úterý a čtvrtek od 17:30!

Fotodokumentace ze zápasu: k pokochání zde.

Příští zápas: sobota 18.9.2010 od 16:30 ve Vochově.

Sudí: BigArsch

Branky: 73’ Del Piero, 84’ Méďa
Žlutky: Kobreti
Sestava: Dejv – Ťafík (30’Petr Keňa), Vydra (75‘ Georginhu jr.), Grizzly (45‘ Káva), Honza Keňa - Mandža, Naná (45‘ Georginhu), Kobreti (C), Stehno – Del Piero, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledSokol Vochov - Slovan Blatnice (B) 7:1 (4:0)

Krutý los

Sobota 18.9.2010 Letošní fotbalový los přichystal pro Slovan opravdovou lahůdku: paralelní zápas Áčka, Wunderu i dorostu! Rada coachů (Kobreti, Georginhu, Grizzly) se rébusem zabývali celý týden. Proběhly pohovory se všemi možnými playery a byly povolány další opory Slovanu: FruFru a Ivo Knoflíček!!! Taktika začala už na Základně... s trenéry dorostu bylo dohodnuté, že se ihned po zápase v Plasích přesunou do Vochova, rozhodovala každá minutka, proto jsme do Vochova dorazili s maximálně možným zpožděním. Utkání řídil charismatický Káli Mayer.

Sestava domácích doznala velkých změn a prohra se Zbůchem 2:1 z minulého týdne dávala tušit, že to bude těžký zápas. Z utkání se dochovalo pouze několik kusých informací... domácí si postupně vytvořili trvalý tlak, přes veškerou snahu o zabránění debaklu postupně navyšovali skóre. Tým utrpěl hlavně po psychické stránce, najít motivaci a chuť bylo hodně náročné. Po příjezdu posil z Plas se naše hra zlepšila, Kobreti se stáhl na stopera, Vločka s Georginhem jr. oživili zálohu a hecnuli zbytek mančaftu k pokusu o korigování výsledku. Najednou nás bylo plné hřiště, domácí zkomírali a v poslední minutě jsme se zaslouženě dočkali čestného úspěchu, který měl vzhledem ke kvalitě provedení a aktérům hodnotu minimálně osmi branek – posuďte sami... závar ve vápně vyřešili domácí odkopem do autu, rohový kop zahrával mistr standardních situací Ivo Knoflíček, který precisně nacentroval na Del Piera na bližší tyči. Del Piero prodloužil na FruFrua a ten hlavou zavěsil!

Příští zápas: neděle 26.9.2010 od 16 hodin doma s Kozíma Lupama

Sudí: Káli Mayer

Branky: 83’ FruFru
Žlutky:
Sestava: Dejv – Káva, Vydra (70‘ Bony), Honza Keňa, Petr Keňa (75‘ Knoflíček) – Stehno (70‘ Vločka), Kobreti, FruFru, Mandža (60‘ Georginhu jr.) – Del Piero, Naná


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Kozolupy (B) 3:3 (2:1)

Odraz ze dna tabulky!

Neděle 26.9.2010 Po třech kolech máme na kontě 0 (slovy nula) bodů a nelichotivé skóre 5:19. Ve čtvrtém kole jsme přivítali na domácí půdě celek Kozolup (B), který každoročně aspiruje na postup a nejednou nám zle pošramotil skóre. Nářek nad marodkou nemá význam... Ťafíkova „dobře zlomená holeň“ má prognózu: 2 až 3 měsíce sádra! Tak se Michale drž a na jaře ať si zpátky! Coachové využili volna dorostu a vytvořili vyváženou sestavu, která kloubila mazáckou zkušenost s mladickou dravostí. Vzhledem k soupeři, kteří patří mezi ty kulturnější na severu Plzeňska, jsme draftovali i Míru Stehna! Pohled na rodná čísla v zápise z utkání je bezesporu zajímavý ... Husákovo děti, pak dlouho nic a devadesátky :-) V sestavě hostů sice nebyl obávaný Tejcák (údajně před zápasem zjistil, jaké máme skóre a jel na ryby), byli papírovými favority, Georginhu přesto vytyčil ambiciosní cíl: zasadit do tabulky „bodovou sadičku“.

Hosté otevřeli skóre zápasu už v 6. minutě, když se Dejv odvážně vrhl do klubka hlavičkujících hráčů (dohromady asi 480 kg), boxovačka nevyšla a dorážka znamenala 0:1. Vyrovnat jsme mohli hned po rozehrávce. Naná precisně nacentroval na Del Piera, který si narazil se stoperem a vypálil těsně nad! V 10. minutě Naná oslovil Honzu Stehna, rychlý protiútok hosté se štěstím uklidili na roh. Náš tlak narůstal, v 15. minutě jsme zahrávali čtvrtý rohový kop, k odraženému míči se dostal Georginhu jr. a z rohu velkého vápna famosní křížnou střelou rozvlnil síť 1:1!!! Kozolupy reagovaly nebezpečným brejkem, jistou branku odvrátil Dejv, když reflexivně kryl střelu z bezprostřední blízkosti! Obranu dirigoval Kobreti, který těžil z letní nohejbalové sezony a vychutnával si všechny voleje, halfvoleje, topspinvoleje ... Do těžké situace se dostal Káva, který po sérii wrestlingových soubojů z dílny Tomka brzy viděl žlutku... Hvězdou první půle byl jednoznačně Oleg Naná, jehož souhra s Del Pierem a Méďou byla pro juniory inspirativní a pro přítomné ultras osvěžující. Ve 24. minutě vysunul Méďa právě Olega, který zakončil technickým obloučkem těsně nad pravou šibenici! Hostující gólman pouze kontroloval a tušil, že bude zle... a taky bylo! Naše druhá branka byla jak z fotbalové učebnice... Méďa rychle rozehrál autové vhazování, Del Piero velezkušeně přikryl míč a skvostnou kolmicí uvolnil Olega, který obelstil ofsajdovou past a levasem chladnokrevně zakončil k pravé tyči 2:1!!! Rýsující se hattrick zhatilo Olegovi svalové zranění a v 35. minutě pustil do hry Vločku. Hosté zahrozili z ojedinělého rohového kopu... Na jedovatý roh užuž naskakoval hostující dlouhán, v poslední vteřině se neuvěřitelně vznesl Petr Keňa a nekompromisní hlavou odvrátil jistou branku! Střed hřiště ovládali Stehnové, Georginhu a Vločka a Kozolupáci se doslova těšili do kabiny. Malej Míra Stehno snad porušoval fyzikální zákony... kozolupský forward si píchnul míč po lajně, myslel si, že jde sám na bránu, když tu najednou Steehno Gonzales v neskutečném náklonu ... a bylo po brejku :-) Těsně před poločasem mohlo být vymalováno... dalekonosný trestňák Honzy Stehna prolétl vápnem a na zadní tyči dorážel Del Piero... naši radost zkazil pomezní signalizující ofsajd.

Co se nepovedlo na konci první půle, podařilo na začátku druhé. S chutí hrající Del Piero pronikl do pokutového území a bek byl nucen zatáhnout za ruční brzdu. Pokutový kop profesorsky proměnil Kobreti - 3:1!!! Po třetí brance začaly Kozolupy kousat a naše obrana měla plné nohy práce... v 57. minutě se k odraženému míči dostal číhající Fabrizio Ravanelli a snížil na 3:2. Hosté byli najednou na koni, ale bojovností jsme drželi jednobrankové vedení. Tvrdý souboj podstoupil Petr Keňa, loket soupeře spustil krev z nosu... po zažehnání brejku však překvapivě padl k zemi a banální krev z nosu se změnila na otřes mozku a po zalehnutí v kabině znovu úřadovala zachránka ... kdy už to sakra skončí???

Blížil se závěr utkání a věděli jsme, že bránit hubené vedení je cesta do pekel... V 80. minutě nacentroval Kobreti do vápna na Méďu, ten prodloužil na Del Piera, který ve skluzu pálil do boční sítě. V 88. minutě předvedli parádní ťukes Méďa a Bony... Bony směle pronikl až do kuchyně, ale gólman ho zázračně vychytal! Zanedlouho načechral do vápna Honza Keňa... ani třetí dorážka se neujala. V době, kdy všichni kontrolovali hodinky, přišla krutá sprcha, když si na vápně znovu počkal na odražený míč Ravanelli a hlavou s neskutečným štěstím vyrovnal... V nastaveném čase jsme všechny síly vrhli do útoku... ve vápně hostů to doslova hořelo, Vločka tvrdě hlavičkoval nad, ale skóre se už nezměnilo. Škoda dvou bodíků, důležitější je, že to všechny hráče bavilo, docela jsme si to dávali a v přítomném tvrdém jádru ultras několikrát zaznělo pochvalné vrnění.

Příští zápas: neděle 3.10.2010 od 15 hodin v Opičích horách. Sraz ve 14 hodin za Základně.

Sudí: Kabík

Branky: 15’ Georginho jr. , 24’ Naná, 47‘ Kobreti (PK)
Žlutky: Káva
Sestava: Dejv – Káva, Kobreti (C), Honza Keňa, Petr Keňa (70‘ Pepa Koče) – Honza Stehno, Naná (35‘ Vločka), Georginhu jr. (63‘ Bony), Míra Stehno – Del Piero, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledSHH Heřmanova Huť (B) - Slovan Blatnice (B) 2:3 (1:1)

Sadička se ujala

Neděle 3.10.2010 Zisk prvního bodu nás v tabulce katapultoval na devátou příčku! Trápící se Blbákov byl zatím bez bodu, v minulém kole navíc inkasoval dvojciferný příděl ve Vochově. Derby se ale řídí jinými pravidly...

Od začátku zápasu jsme tahali za delší konec. V 5.minutě Barosh rychle rozehrál autové vhazování, Méďa pohotově vysunul Del Piera a ten trefil boční síť. Vydrovi dokonale sedl post předstopera, nemusel jen zametat a uplatnil své technické přednosti. Jeden z Vydrovo slalomů zastavili domácí faulem. Nařízený trestňák zahrával Barosh a jen díky zaplavání míče skončil vedle pravé tyče. Domácí jsme nepustili prakticky do ničeho a Kozinovi v bráně začalo být horko... V 17. minutě unikl po levé straně Bony, namířil si to přímo do kuchyně a na hranici šestnáctky přišla kosička... sudí Kramár nám neudělal radost penaltou, ale přímák nebyl k zahození. Míč si postavil Barosh a jedovatá centro-střela skončila překvapenému Kozinovi na koulích... vůbec nevěděl, jak to chytil. Pak se domácí přece jen vzpamatovali, získali převahu v záloze a přecházeli přes naše beky jako by se nechumelilo. Nejvíc to smrdělo po slalomu heřmanského bombera, který se proháčkoval až do vápna, kde stanul tváří v tvář vyběhnutému Dejvovi... naštěstí zakončil vedle. Pak přišly zase naše chvíle. Méďa neuspěchal rozehrávku a poslal po lajně agilního Bonyho, ten vypálil těsně nad. Tlak narůstal a v 28. minutě jsme se zaslouženě dočkali. Stehnovo parádní roh doplachtil na Méďu na bližší tyči, který mazácky prodloužil na Del Piera a ten pohotově kolenem zasunul – 0:1!!! Heřmanka se poté znovu zvedla... jistou branku odvrátil FruFru, když při tresňáku předskočil letícího Čechíňa. Odpověděli jsme protiútokem na jehož konci byl centr Stehna, na který nedoskočil Del Piero... škoda, že si soused bažiňák Bony v optimálním postavení nezavolal... Posledních deset minut první půle jsme se spíš těšili do šatny... a vykoledovali jsme si vyrovnání. O emoce na hrací ploše se postaral sudí Kramár, když nechal domácí rozehrát a míč nebyl v klidu. Snad z třiceti míst se ozvalo „nebyyyyl v kliiiiiduuuuuuu“, odnesl to FruFru, který byl nejblíže a na domluvu sudího reagoval: „jasně, za to mi dej kartu“ ... a měl jí :-) Gól do šatny měl na klepetu Méďa Oberhammer - trestňák rozehraný s Kobretim směřoval přesně do šibenice ... do cesty se mu postavilo rameno jednoho z odvážlivců ve zdi.

Do druhé půle jsme tým zahustili Keňama. Škoda, že jsme šetřili Ťuhýka a Grizzlyho, jinak mohly být na hřišti prakticky jen tři famílie :-)

Ve druhém dějství se nám znovu vrátila chuť hrát. V 56. minutě ještě Vydra vypálil z 25 metrů nad, ale o dvě minuty později jsme se vrátili do vedení... Méďa parádně nacentroval na Del Piera, který hlavičkoval do šibenice, ale Kozina neskutečně vyrazil na roh. Pak už ale musel kapitulovat, protože na odražený míč si počkal Oberhammer a skrz skrumáž procedil míč do brány – 1:2! Pojistku měl na hlavě v 65. minutě FruFru - trefil spoj! Domácí byli víceméně smíření s prohrou a zlobil jen psychicky nalomený Liborek, který se těžko vyrovnával se souboji s Vydrou a „kamarády“ z SG-teamu :-) Naději jim vrátil střídající Tojfl, jehož propagační oblouček zaplul s přispěním větru přesně pod víko :-( Zvýšili jsme důraz v obraně, osobka Petra Keni na domácího bombera zabrala skvěle – neškrtnul si. Postupně nám ale odešly síly v záloze, soustředili jsme se na defenzivu a Del Piero s Méďou neměli proti pětici zadáků šanci. Stratég Georginhu ale vymyslel geniální tah a vysunul do zálohy Kobretiho. Ihned jsme získali převahu ve středu pole a po nasazení Mandži na kraj zálohy už byl na hřišti jen jeden tým – WunderTeam! V 70. minutě převzal Méďa míč na středovém kruhu, nenápadně se otočil, famosně vypálil, ale Kozina si připsal další zákrok z dílny D.Copperfielda. V 75. minutě vybojoval Petr Keňa faul u pravé lajny. Míč si postavil Barosh a ve vápně číhali tři hlavičkáři: FruFru, Méďa a Del Piero – gól visel doslova ve vzduchu! Baroshův výstavní centr dopadl přesně do ohně, k zakončení se dostal Kobreti, Kozina pouze vyrazil na Del Piera... ten opakovaně zakončoval u tyče a Kozina dokázal třikrát pouze vyrazit, ale počtvrté byl důrazný Del Piero úspěšný 2:3!!! V závěru jsme si pohlídali vedení, Mandža hrající s velkou chutí oživil pravý okraj zálohy, domácí úplně odešli. Bůra měl na noze Del Piero, který se klasicky zalekl hattricku. Dvakrát prošel až na malé vápno, položil si stopera i gólmana... prázdnou bránu však netrefil (na tiskovce po zápase komentoval „Já vám pořád říkám, abyste mě po druhým gólu vystřídali...“). Areálem SHH tak mohlo zaznít hromové džin džin džin ... a místní starosta si v nedalekém obydlí spokojeně zamnul ruce :-)

Příští zápas: neděle 10.10.2010 od 16 hodin doma proti hňupům z Hunčic.

Sudí: Maroš Kramár

Branky: 28’ Del Piero, 58‘ Méďa, 75‘ Del Piero
Žlutky: FruFru
Sestava: Dejv – Káva (46‘ Honza Keňa), Kobreti, Vydra, Petr Keňa – Stehno (70‘ Mandža), Barosh, FruFru (90‘ Pepa Koče), Bony (46‘ Michal Keňa) – Del Piero, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Hunčice (B) 2:2 (1:2)

Tři body na dosah

Neděle 10.10.2010 Výhru z Heřmanky bylo potřeba potvrdit doma proti Hunčicím! Kobretiho zachvátil zákeřný mo-mo-moribundus, kapitánské pásky se po demokratickém hlasování ujal Barosh. Věkový průměr sestavy tak znovu spadl pod 20 let, podíl Keňů opět vzrostl :-)

Utkání řídil nečtinský (?) sudí Kissingr a než se stihl vykolíbat na hřiště, naordinovali si někteří hráči takovou nálož, že Naná musel střídat ještě před úvodním hvizdem :-(

Hned po rozehrávce jsme vystrčili růžky a Bonyho výlet skončil až na hranici pokutového území. Mandža předváděl na beku styl Roberto Carlose a aktivně podporoval útok. V 8.minutě si Mandža naběhl na roh a pálil ještě nad... o minutu později zleva nacentroval Del Piero, hunčický bek sundal Méďovi z hlavy jasnou branku, jenže číhající Barosh centroval ihned zprava a Mandža famosní rybičkou vsítil pod víko – 1:0!!! Hunčice nedokázaly na naší hru reagovat a v roli slalomových tyčí se ocitly při sedmdesátimetrovém průniku Bonyho, který si vtipně si narazil s Mírou Stehnem alias Ťuhýkem... jeho střela bohužel mířila nad. Pak jsme trochu polevili a hosté toho rychle využili. Vyrovnání přišlo po rohovém kopu... na odraženou střelu Dejv neviděl. Do vedení nás mohl vrátit Barosh, když si naběhl na Stehnovo centr ... volej levasem splňoval všechny gólové parametry... kromě pár centimetrů na výšku! Hunčický gólman jen salutoval ... Del Piero a Méďa odváděli neskutečnou výchovnou práci. Několikrát byli sami v dobré střelecké pozici, vždy se ale snažili najít některého z mlaďasů. Méďa navíc čelil sexuálnímu obtěžování, jeho osobní strážce ho „pokrýval“ i když sbíral míč u plotu.

Hosté udeřili v 28. minutě, kdy z ojedinělého brejku šťastně zvýšili na 1:2. Hned z rozehrávky kontroval Stehno šumivkou nad a po chybě hunčického beka zakončoval na brankové čáře důrazný Bony. Zasloužené vyrovnání nepřišlo ani po narážečce Del Piera s Baroshem... Baroshova křížná střela z úhlu těsně minula šibenici. Na šance jsme vedli 8:2, na branky prohrávali 1:2.

V úvodu druhé půle jsme se dostali do slušně obsazeného přečíslení... centr Stehna ale prohnal Méďu a Del Piero s Baroshem už se k míči nedostali. Slabší chvilku si vybral sudí Kissinger, když Dejvovo odkop ve skluzu vyhodnotil jako penaltu. Jenže pravda se ukázala a vyhecovaný Dejv penaltu vytáhl na tyč! O minutu později zahrál hunčický bek jasnou ruku ve vápně, Kissingerova píšťalka mlčela a emoce na hrací ploše i v ochozech vylétly na maximum! A dalším hvizdem se situace neuklidnila, protože Baroshův odkop placírem nebyl dle Kissingera v souladu s pravidly... Vypadalo to na bitku. Naštěstí se vzpamatoval a sestřelení Del Piera na hranici šestnáctky ohodnotil červenou kartou. K nařízenému trestňáku se postavil Méďa a z jednoho kroku s neuvěřitelnou lehkostí trefil k tyči – 2:2!

V poslední čtvrthodince jsme sahali po třech bodech, největší šanci spálil Vločka po individuálním padesátimetrovém úniku. Pomalu začaly všem docházet síly... většina dorostenců měla v nohách dopolední mač a hra nahoru-dolů zkušenějším matadorům Wunderu také nedělala úplně dobře. O infarktový závěr se postaral jeden z hunčických maníků, který se probral v posledních minutách (do 80 minuty bojoval s kocovinou, pak dostal znovu žízeň), jednou mířil nad a podruhé hlavou zavěsil... Hosté oslavovali, my sklopené hlavy, pouze pomezní Georginhu signalizující dvoumetrový offside stál v klidu se vztyčeným praporkem a Kissinger ukazoval k nebi... nakonec zaplať pánbů za bod!

Příští zápas: neděle 17.10.2010 od 15:30 na vršíčku v Doubravě. Sraz v 14:30 na Základně!

Sudí: Kissinger

Branky: 10’ Mandža, 63‘ Méďa
Žlutky:
Sestava: Dejv – Mandža (60‘ Martin Keňa), Vydra, Honza Keňa, Petr Keňa (56‘ Vločka) – Stehno, Barosh (C), Bony (65‘ Michal Keňa), Ťuhýk (46‘ Káva) – Del Piero, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledZrnko Doubrava - Slovan Blatnice (B) 4:10 (2:6)

Méďovo double hattrick!

Neděle 17.10.2010 V paralelní zápase s Áčkem jsme se museli podělit o dorostence, kteří ráno sestřelili Trnovou. Na Vršíček tak s námi vyrazili Bony a Vločka. Kapitán Kobreti doléčuje moribundus, Naná šetří svalík na Přehýšov a Del Piero vyrazil do Doubravy s kočárkem. Motorem a mozkem naší hry byli švagrové Barosh & FruFru!

Ještě 25 minut před výkopem jsme byli v areálu sami s Kramárem... teprve pak se začali trousit domácí špílmachři. Hrací plocha byla precisně připravena, výhru měl domácím zajistit výtvor místního šamana ve středovém kruhu a odposlouchávací ATARI umístěné na střídačce hostů. O zpestření se postaral Georginhu, když (pod bedlivým dozorem Tomka), vypsal náš tým v zápisu do sloupce DOMÁCÍ... fatální chybu naštěstí Kramár odhalil.

Domácí dali nakonec dohromady 10 maníků včetně legendárního zakladatele M.O.D Doubrava a Knoflíčkovo kámoše JUDr. Szemlera, Casillas v brance měl sice parádní dres, jinak vypadal, že v životě nechytal a jak se později ukázalo asi ani v životě fotbal nehrál. Přesto jsme Doubravu nepodceňovali... nejednou jsme byli rádi za hubenou výhru po brance z penalty.

Brankostroj zahájil ve 3. minutě Méďa, když zatuploval po odražené střele FruFrua. O dvě minuty později rozjel akci na středové čáře Martin Keňa, skvěle uvolnil Méďu a ten z úhlu propálil domácího „gólmana“. Vypadalo to na dvojciferný výsledek... jenže domácí se probrali a málem zápas otočili. Jenže střely z malého vápna jsou Dejvovo specialitou... následný závar ještě zachránil na brankové čáře Honza Keňa, ale po rohovém kopu se domácím podařilo snížit na 1:2.

Do tempa se stále nemohl dostat Barosh, jeho pohyb na hřišti byl zvláštní... nakonec se ukázalo, že nemůže odtrhnout oči od kapitánské pásky, kterou si záměrně nasadil obráceně :-) V 11. minutě se konečně nabažil, vystihl přihrávku domácích a vysunul Oberhammera, který ztroskotal až na vyběhnutém brankáři. Pojistku v podobě dvou branek vymyslel Vydra. Dva trestňáky z půlky jako přes kopírák ... na ten první Méďa nedosáhl, ale zapadl přesně k tyči, ten druhý Méďa mazácky tečoval hlavou pod víko – v 17. minutě tak zaznamenal hattrick a vedli jsme 1:4! V obraně jsme byli důraznější a nepouštěli Doubravu do žádných šancí... odkop Petra Keni ve vápně vyhodnotil Kramár jako kosu a domácí z penalty snížili na 2:4. Na druhou branku jsme reagovali stejně jako na první – dvěma fíky v krátkém sledu! FruFru zakombinoval s Baroshem, uvolnili Vločku na pravém křídle, ten ve vápně přesně našel Méďu, který po zemi zvýšil na 2:5. A hned po rozehrávce vybojoval míč Martin Keňa, předal Méďovi, který si dal záležet na ulici pro Bonyho ... Bony s přehledem rámoval na 2:6! Ač měli domácí o jednoho hráče v poli méně, hráli na tři klasické forwardy, podnikali nebezpečné brejky a nebýt Dejva, mohl poločas klidně skončit 5:6.

Ve druhém dějství jsme pokračovali ve vylepšování skóre. Nažhavený Tomek se nezvykle nabídl Méďovi při autovém vhazování, precisně natřikrát zpracoval a přihrál Baroshovi v optimálním střeleckém postavení... famosní dumdum střela ze 35 metrů zaplula přesně pod břevno! Do střeleckých statistik se zapsal i Vločka... po Méďovo vysunutí elegantně zavěsil – 2:8! Trojcifernému výsledku zabránil doubravecký pomezní, který ve druhém poločase mávnul 90 ofsajdů. Vzhledem ke stavu utkání samozřejmě došlo i na emoce, zejména na levé straně, kde místní vymaštenec opakovaně dojížděl Dejva i Petra Keňu... sudí Kramár svojí nejistotou situaci vůbec neuklidnil a pravdu do očí od FruFrua ocenil žlutou kartou. Domácí dělali všechno proto, aby nám zkazili radost z výhry a málem se jim to i podařilo, víc se mluvilo než hrálo a dokonce korigovali na 4:8. Nejlepší odpovědí byl double-hattrick Médi, který v posledních pěti minutách dokonal „desítku“!

Další vychytávky z „kabiny“ hostů: Otvírák po Hittlerovi, Klimatizační průduch.

Příští zápas: neděle 24.10.2010 od 15:30 doma proti Přehýšovu. Sraz v 14:45.

Sudí: Maroš Kramár

Branky: 3’, 5’, 17’, 28’, 85’, 86 Méďa, 15’ Vydra, 30’ Bony, 64’ Barosh, 75’ Vločka
Žlutky: FruFru
Sestava: Dejv – Káva, Vydra (75‘ Grizzly), Honza Keňa, Petr Keňa – Bony, Barosh (C), FruFru, Martin Keňa (46‘ Tomek) – Vločka, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Přehýšov 3:5 (1:3)

Nezvládli jsme roli favorita

Neděle 24.10.2010 V přímém souboji o šestou příčku tabulky Pralesní ligy jsme byli papírovým favoritem. Doubravecká jatka vzbuzovala velký respekt, ale výběr Gerda Trunčky alias Gahyho, je od remízy s Kozolupama v laufu, věří si a fotbalem žije celá vesnice. V očekávání výhry a rekordního počtu ultras se mimořádně v neděli otevřel i stánek s klobásami, kuchařům patří velký dík! Hosté dorazili v plné síle včetně obávaného Sýkorky na stoperu, nezfaulovatelného Racka a Gerdem v bráně! Kromě toho tradiční soubor bubeníků a zhruba polovina obyvatel Přehýšova. Jinak počasí ale fotbalu příliš nepřálo ... kdyby mrzlo a svítilo slunce, bylo by líp. Utkání řídil charismatický Neswatba.

Od prvních minut bylo jasné, že nám role favorita nesedí (TripSport měl minulý týden bookmakera přímo v Doubravě a nasadil kurz 1,05 – 2 - 25). Hosté hráli s lehkostí a zjevně je to bavilo Ohlušující bubeníci znemožnili jakékoliv taktické pokyny. Po 15 minutách to s námi vypadalo zle, prohrávali jsme 0:3, Racek si dělal co chtěl a Vydra pomýšlel na nejhorší... Kontaktní gól vstřelil bomber Méďa, jeho hvízdanec přes celou branku Gerd pouze kontroloval – 1:3. Začali jsme získávat převahu, když přišel klíčový okamžik utkání (později se ukázalo jako geniálně promyšlený tah stratéga Gerda). Opakované diskuse Gerda s Neswatbou vyústily ve druhou žlutou kartu, Gerd šel do sprch a do brány se postavil Sýkorka. Věděli jsme, že bude hůř... Gerd totiž přestal psychicky rozkládat vlastní mančaft a Sýkorka v bráně byl nepřekonatelnej!

Georginhu naordinoval pro druhou půli větší nasazení, zálohu oživil juniorem a na Racka nasadil bodyguarda Pepu Kočeho! V nohou i plicích (i jinde!) jsme měli jednoznačně navrch, ale bylo to hlavně v hlavách...

Výsledkem úvodního tlaku ale bylo zvýšení hostů na 1:4 po fatální chybě v obraně. Nezabalili jsme to a v krátkém rozmezí se trefil Del Piero a z famosního trestňáku po faulu na Georginha jr. snížil Oberhammer na 2:4. Pepa Koče dokonale vygumoval Racka a psychická převaha se konečně přesunula na nás. V kritické chvíli nás „podržel“ Neswatba, když nepochopitelně nepísknul jasnou kosu ve vápně na Méďu. Na druhou stranu po dvou přecitlivělých žlutkách vysypal Honzu Keňu. Neswatba se tradičně tvářil jakoby právě přiletěl ze zasedání FIFA, a když bude chtít, vyloučí nám další 4 hráče, ukončí zápas, odebere nám 100 bodů (na 5 sezon dopředu) a vezme klíče od hospody. Jak se říká: dej volovi funkci ... Náš závěrečný vabank přinesl hostům z Vršíčku pojistku na 3:5. Zapomeneme na to, dneska byl Přehýšov prostě lepší.

Příští zápas: neděle 31.10.2010 od 14:30 ve Všerubech.

Sudí: Neswatba

Branky: 25’, 60‘ Méďa, 75’ Del Piero
Žlutky:
Rote: Honza Keňa
Sestava: Dejv – Káva (55‘ Mandža), Vydra, Honza Keňa, Petr Keňa – Bony (46’ Pepa Koče), Martin Keňa (46‘ Georginho jr.), FruFru (C), Stehno (55‘ Vločka) – Del Piero, Méďa


Author: Tomek


Zpět na přehledKZJ PKD SK CHDP Všeruby "B" - Slovan Blatnice (B) 5:1 (2:0)

Minutový výpadek rozhodl

Neděle 31.10.2010 Prohra s Přehýšovem nás stáhla na 8. příčku tabulky, ale situace v Pralesní lize Plzně-severu zůstává hodně otevřená, kromě vedoucího Zbůchu máme na dostřel prakticky všechny týmy. Všeruby chtěly odčinit jarní remízu, kterou zařídil v poslední minutě nezapomenutelným způsobem Messi! Sestava se v podstatě nezměnila, základ tvořili Keňové, kapitánskou pásku si neskutečně užíval uzdravený Kobreti, poprvé se objevila nejnovější akvizice Wunder Teamu – Petr Šlajs alias Tuček

Už v první minutě všem zamrazilo, když se Kobreti nemohl nabažit kličkování a hrozbu ztráty míče řešil razantním nákopem do podrážky protihráče... na bolest rychle zapomenul při následném voleji ve vápně. Domácí jsme dokonale zaskočili, protože zanedlouho poslal Honza do vápna milimetrový centr, všerubští stopeři se připravovali na vyhlavičkování, když se náhle ve výšce 2 metrů objevila špička Kollerovy kopačky a míč skončil přesně na spoji! Hrálo se pouze na polovině domácích, náš tlak narůstal, trenér domácích byl v desáté minutě bez hlasu a Ruda Herák bledl... V osmé minutě vypálil z 20 metrů Honza Keňa a dezorientovaný bek tečoval málem k vlastní tyči. Na levé straně se pak uvolnil Stehno, nacentroval do ohně a odražený míč bez přípravy napálil Kobreti těsně nad. Patnáctiminutový nápor završil individuální akcí Martin Keňa, bek ho ve vápně opakovaně kosil, Bofuň už hledal píšťalku, jenže Martin ne a ne padnout :-( Po zápase mu coach naordinoval třídenní kurz u Del Piera.

Mohli jsme vést klidně 0:3, ale chybělo nám trošku toho štěstíčka... Hra se pomalu přesunula na naší polovinu a Dejv čelil prvním střelám ze střední vzdálenosti. Nejsilnější zbraní Všerub byly dvě raketová křídla a Rudovo bratranec s dynamitem v pravačce. Po nenápadné ztrátě míče na půlce se k míči dostal Ruda, obešel 2 hráče, před vápnem byl konečně „přerušen“... K míči se postavil bomber, využil špatně postavené zdi a domácí šli do vedení 1:0. Přišla krutá sprcha, protože jsme ztratili míč ihned po rozehrávce, z úniku po levé straně těžili domácí roh, který naštěstí přetáhli za chumel hráčů, do prostoru, který kontroloval Koller... Koller bohužel potvrdil převahu útočných buněk a hlavou vrátil míč přesně do ohně a následná střela skrz skrumáž skončila u tyče - 2:0. Naštěstí jsme se probrali, zvýšili důraz a k dalším brankám v první půli nedošlo.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vstřelit kontaktní branku, jenže domácí se nenechali zmáčknout, navíc si slabší chvilky začal vybírat Bofuň. Přísně písknutý faul ze slušné vzdálenosti byl ideální parketou pro Rudovo bratránka... tvrdou střelu zaregistroval Dejv na poslední chvíli, ale stihl ji hokejově vyrazit koleny. V nastalém závaru jsme třikrát nedokázali odkopnout do pjdele... gól naštěstí nepadl. Po zažehnání branky jsme rychle rozehráli, míč převzal na půlce Koller, dal si to po lajně, ale jeden z domácích vymaštěnců ho likvidačním způsobem uklidil i s míčem do autu... Koller naštěstí stihl nadskočit. Bofuň z kruhu písknul faul a rozvážným krokem se vydal na místo činu... v Lize mistrů by to byla jasná rote, jenže v pralesní lize? Ani žlutka! Ještě že se nic nestalo, jinak to skončilo peckovačkou. Pravda se ale ukázala a nařízený přímák z dílny Horviho zakroutil Kobreti na zadní tyč, gólman na míč nedosáhl a Mandža chladnokrevně vsítil – 2:1!!! Bofuň sarkasticky poznamenal: „no vidite, dybych mu dal žlutou, tak ste ho nedali“...

I my jsme mohli vstřelit slepenec... po rozehrávce jsme získali míč, Naná podstoupil tvrdý souboj na půlce, Bofuň pustil citlivě výhodu a Barosh s Kollerem šli sami na stopera. První přihrávka byla na hranici ofsajdu, postraní vehementně signalizoval praporkem, ale Bofuň nechal hrát dál... pak přišly ještě dvě přihrávky, které ofsajdové 100% nebyly, ale Bofuň si (na kruhu) řekl, že už toho asi bylo dost a finálovou přihrávku jako ofsajdovou posoudil. Vyrovnání měl na noze znovu Barosh... projektil z trestňáku trefil hlavu hráče ve zdi a odrazil se 15 metrů do výšky s neskutečnou rotací ... míč se pokusil z první napálit Kobreti, ale vzhledem k rotaci směrem k brance to bylo fyzikálně nemožné. Střelu střídajícího Grizzlyho domácí šťastně zblokovali a akrobatická bomba Baroshe skončila nad a to byl bohužel konec našich šancí na vyrovnání, které bylo neskutečně blízko! Posledních dvacet minut se konala poprava. Na Rudovi bylo znát, že ho bolí celej člověk, přestal běhat... a začal dávat góly :-( Závěr jsme vypustili a výsledek 5:1 vůbec neodpovídá průběhu zápasu.

Fotodokumentace ze zápasu: k pokochání zde. Nenechte si ujít detaily zázemí, zimní doplňky našich beků ani příval strhujících dynamických fotbalových momentů. E-fousíku díky! Aby byly příště fotky rozmazaný – použij režim ŽELVA :-))

Příští týden se nehraje, budeme se věnovat taktické přípravě na taneční zábavě v místním KD (sobota 6.11. od 20 hodin, kvalitní masová tombola, lístky stále v prodeji!). Poslední zápas podzimu sehrajeme v neděli 14.11. od 15 hodin (jako obvykle) v Líních. Zimní příprava se zahajuje už 17.11. - zabijačkou na Základně, ukončení půlsezony v sobotu 20.11.

Sudí: Bofuň

Branky: 48’ Mandža
Žlutky:
Sestava: Dejv – Mandža, Vydra, Honza Keňa (60‘ Grizzly), Petr Keňa – Martin Keňa (35‘ Tuček), Kobreti (C), Naná (75‘ Michal Keňa), Stehno – Barosh, Koller

Author: Tomek


Zpět na přehledBaník Líně (B) - Slovan Blatnice (B) 5:5 (2:3)

Vyhrál Sulkov!

Neděle 14.11.2010 Poslední zápas podzimní části jsem sehráli jako obvykle v Líních. Georginhovi se sešlo několik omluvenek a několik neohlášených absencí. Největší „překvápko“ způsobil Dejv, protože Pibaro ani Vločka nehráli... zachránil nás Dan – Dane díky! Rochlovskou skupinu zachraňoval Stehno... hoši hoši. Poslední kapka byla last minute omluvenka Baroshe a Del Piera... jejich operátor nám potvrdil, že jsou v Praze Holešovicích, poručík Horatzio bryskně dedukoval návštěvu Mezinárodního erotického festivalu ... a podle překlepů a zvýšeného výskytů citoslovcí v SMS zprávách nebylo pochyb, že se právě účastní soutěže Sex Combat! „Náhodně“ projíždějícího Tonyho na babetě Georginhu okamžitě draftoval a poslal domů pro strelky.

Základem sestavy domácích byli sulkovští špílmachři, kteří se s Méďou hecovali ještě před výkopem. Utkání řídil sudí Konig a při pohledu na naší sestavu (4x Keňa) v zápisu, neskrýval úsměvy a zároveň obavy z podezření na korupci :-)

Domácí nás od prvních minut přečíslili, ale Dan byl rozchytanej z dopoledního mače (nulák!), perfektně vybíhal a podržel nás při kixech v obraně. V 15. minutě ho ale nechytal na švestkách ex-sulkovský kápo a domácí šli do vedení 1:0. Do pěti minut bylo vyrovnáno, když tísněný halv hrál těsně za vápnem rukou. Když se k trestňáku postavil Méďa, někteří jeho bývalí spoluhráči se vydali ke středovému kruhu dříve než se Méďa dotknul míče, protože věděli co přijde – 1:1! Přestřelka pokračovala na druhé straně... domácí se vrátili do vedení rovněž z přímáku – 2:1. Ihned po brance se hra přesunula znovu na druhou stranu, agilní Méďa se proháčkoval do vápna, kde se mu pod nohy obětavě vrhnul domácí gólman ... jenže na míč tak nějak pozapomněl a v sevření skočily pouze Méďovo lejtka :-) Nařízenou pently sám Oberhammer vsítil - 2:2. Během pěti minut tak padly čtyři branky!

Terén se postupem času zhoršoval, střed hřiště připomínal kaliště pro prasata... všichni už se těšili do kabin. Závěrečná pětiminutovka byla z naší strany překvapivě strhující! Tony se uvolnil na půlce, hledal spoluhráče, ale při pohledu na 10 odvrácených tváří pochopil, jak se "nabízí" hráči v Pralesní lize :-)) Ze 40 metrů (!) nacentroval do vápna tak geniálně, že přeloboval gólmana a míč rozvlnil boční síť – poprvé jsme šli do vedení - 2:3. Zápas jsme mohli doslova rozhodnout ve zbylých vteřinách... Skvostný slalom Míši Keňi neúspěšně zakončoval Martin Keňa. A v době, kdy se rozhodčí nadechoval k poločasovému hvizdu spálil Martin tutovku z penalty... domácí brankář měl zrovna silnější chvilku.

Ve druhé půli jsme museli alespoň 20 minut neinkasovat, pak bylo jasné, že by se domácí psychicky rozložili (ne, že by se v první půli nehádali). Zejména zákroky jejich gólmana (údajně posila z A-teamu) některé jedince vytáčela do běla. Plán se nezdařil a Sulkov vyrovnal tečovanou střelou na 3:3. Někteří hráči hráli třetí zápas v průběhu dvou dní a těžký terén polykal polovinu energie každého kroku. Při střídání Tonyho došlo ke kuriosní situaci, kdy byl v zámezí ošetřován Naná, málem jsme vystřídali dva za jednoho :-)

Oba týmy se snažili zvrátit výsledek na svojí stranu... Dan byl ale ve formě, při střele do tyče se ukázalo, že si navíc dobře postavil bránu! Přišla ale 57.minuta, kdy se k míči dostal Míša Keňa, oprostil se od svého strážce a řítil se do vápna... Nejistý gólman poslechl volání spoluhráčů „to vole vyběhni!!!“ a Míša ho famosním způsobem vyčoudil (domácí pro změnu sborem řvali „proč vybíháš ty debile“... inu, příště se na ně vykašli a hraj si svoje:-)) – 3:4!

Domácí pak vrhli všechny síly do útoku a jeden z ex-sulkovských matadorů vyrovnal hlavou na 4:4. Zápas chvílemi připomínal souboj Sulkova proti Sulkovu, protože nás vrátil do vedení Méďa, když šel do hlavičkového souboje se stoperem a brankářem, který završil své černé odpoledne. Závěrečný vabank domácích vyústil ve spravedlivou remízou 5:5.

Ukončení sezony: sobota 20.11 od 17 hodin na Základně – letos NO SMOKING! Podzimní příprava: středa 17.11. zabijačka na Základně, výkop 8h!

Sudí: Koník

Branky: 20’, 25’ (PK), 70’ Méďa (hattrick!), 41’ Tony (první fík za Slovan!), 57’ Michal Keňa
Žlutky:
Sestava: Dan – Káva, Vydra, Tony (55‘ Bony), Petr Keňa (75’ Tomek) – Michal Keňa, Kobreti (C), Naná (65‘ Georginhu jr.), Stehno – Martin Keňa (80‘ Honza Keňa), Méďa Oberhammer

Author: Tomek


Zpět na přehled