Béčko: Sezóna 2009/2010 (jaro)

Blatnice Sulkov 2:1 Reportage Ne 11.4. 16:00
VOLNO
Blatnice Heřmanova Huť 0:2 Reportage Ne 25.4. 16:00
Přehýšov Blatnice 2:3 Reportage So 1.5. 17:00
Blatnice Kamenný Újezd 3:2 Reportage Ne 9.5. 16:00
Doubrava Blatnice 2:2 Reportage Ne 16.5. 17:00
Blatnice Kozolupy 1:2 Reportage Ne 23.5. 16:00
Hunčice Blatnice 4:1 Reportage Ne 30.5. 15:00
Blatnice Pňovany 1:4 Reportage Ne 6.6. 16:00
Všeruby Blatnice 3:3 Reportage Ne 13.6. 17:00
Blatnice Líně 1:2 Reportage So 19.6. 13:30

Výsledky podzimu zde

Ostatní výsledky a tabulka na webu ČMFS
Slovan Blatnice (B) – Sparta Sulkov (B) 2:1 (2:0)

"Tvrdá" zimní příprava se vyplatila

Neděle 11.4.2010 Po dlouhém zimním čekání jsme se konečně dočkali začátku jarní části Pralesní ligy. Na první zápas se tradičně sešlo téměř dvacet hráčů, zimní práce Trappattoniho skautů byla znát, věkový průměr se snížil o 15 let! Na poslední chvíli dorazil též Mao, který dodatečně utužoval zdraví své dcery a trenérovi se omlouval za pozdní příchod, protože musel u Lydlu opravovat kolečka od nákupních vozíků:-)) Navzdory dostatku hráčů se málem nehrálo, protože zdravotně indisponovaný Kobreti odmítal vydat kapitánskou pásku… nakonec však nátlaku podlehl a náhradním kapitánem byl „demokraticky“ zvolen Tomek (v týmu naštěstí nebyl žádný pamětník, který se účastnil výprasku v Trnové, kde Tomek naposledy kapitánoval).

Hosté měli opticky více ze hry, my jsme byli nebezpečnější. Na souhře Mildánka a Georginha byla patrná zimní příprava a hlavně soustředění! Mildánkův aut si Georginhu precisně zpracoval, krátce zatáhl a napálil tyč! Dobíhajícímu Maovi chyběly milimetry (na Lydl-vozíku by to prý stihnul:-)). Podruhé zahrozil zleva opět Georginhu... individuální akce zakončil do boční sítě. Hosté měli stále více ze hry, ale Dejva v bráně v podstatě nezaměstnávali. Dvacet minut před poločasem náš tlak vygradoval… Georginhu narazil Mildánkovi, který se užuž napřahoval k zakončení… bezprostřední ohrožení branky řešil sulkovský stoper „brutální“ kosou a Mário neomylně nařídil přímý volný kop ve vzdálenosti zhruba 20 metrů od branky. K exekuci se chystal Mildánek a bylo jasné, že jako vždycky něco vymyslí… sulkovský Zubizarreta si takticky stoupnul k pravé tyči a zjevně chtěl Mildánka nalákat k tyči levé… jenže střela doplachtila přesně doprostřed a vedli jsme 1:0! Uběhly sotva 3 minuty a hosté řešili nebezpečný závar odkopem do autu… Jenže zapomněli, že v naší sestavě je Liškenroy a autová vhazování od půlky dál jsou v podstatě rohy… Liškenroy tedy „hodil roh“, Georginhu míč jemně tečoval a po odrazu od bekovy ruky a tyče jsme vedli 2:0! Do poločasu už se nic zvláštního nestalo… naše obrana chtěla udržet dvoubrankový náskok za každou cenu. Pronikající útočník si to namířil přesně mezi Tomka a Vydru, do souboje šli pro jistotu oba… u míče byl rychleji Vydra, ale rozjetý Tomek tělem (!!!) smetl nejen sulkovského forwarda, ale i Vydru! S pochroumanými žebry oba statečně dohráli…

Trappattoni věděl, že bránění výsledku nemá smysl, oživil zálohu Michalem Keňou a po sérii tvrdých soubojů střídal i stratég Naná, kterého zastoupil Vločka. Šancí ubylo i naší straně... hosté byli nebezpeční hlavně ze standardních situací. Výhru mohl pojistit střídající žolík – Radek Černoch… samostatný únik z půlky zakončil do brankáře. Přítomné ultras potěšil svým uměním i Michal Keňa… jeho slalomu ve vápně chyběla pouze třešnička na dortu – gól.

Hosté snížili na 2:1 v 67.minutě a od té doby jsme se soustředili na bránění výsledku. Mírný rozruch způsobil obranný zákrok Liškenroye, který nohejbalově odkopával z naší šestnáctky… sulkovského hráče ve výskoku (!) překvapilo Liškenroyovo chodidlo ve výšce 2,30 metru! První jarní body jsou doma! Škoda, že je nemůžeme převést na konto A- teamu:-(

Sudí: Mário Kempes

Branky: 25’ Mildánek, 29’ Georginhu jr.
Žlutky:
Sestava: Dejv – Bolf, Vydra, Honza Keňa, Tomek (C) – Káva (45’ Keňa M.), NaNá (50’ Vločka), Liškenroy, Mao – Mildánek, Georhinhu jr. (60’ Černoch R.)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – SHH Herrmann Hüte (B) 0:2 (0:1)

Na šance 10:2

Neděle 18.4.2010 Tradiční derby přilákalo do blatnického svatostánku davy ultras. Hlavním magnetem byl bezesporu kvalitní fotbal… určitou roli sehrálo i krásné počasí a hlavně nově zkolaudované dětské pískoviště! Dorazily i rezervy WunderTeamu: Klofák, Mirdedine a Eddie! Sektor hostů byl taktéž zpola vyprodán… dle zdrojů blízkých sklárně, se v Heřmance celý týden vedla zvací kampaň v obecním rozhlasu!

Coach Trappattoni měl ale jiné starosti… v dopoledním utkání dorostu získal Slovan cenné 3 body (!!!), několik opor WunderTeamu ale dostalo zle nakopáno a dvacet minut před výkopem nás bylo devět! Zachránil nás Pepík Kožich a Schwinnující Medvěd! Nominovaný sudí Dudakoff byl v areálu předpisově hodinu před výkopem a na rozdíl od svého sobotního kolegy dokonce s dresem!

Ani tentokráte jsme se nevyhnuli problémům s kapitánskou páskou… Kobreti byl fit, ale aby měl kapitánskou pásku jistou, zakopal ji doma na zahradě 8 metrů pod zem mezi úly! Zápas tak odehrál s provizorní páskou z praskačky „Fragile-Křehké- Fragile-Křehké- Fragile-Křehké- Fragile-Křehké“.

Oproti podzimu přijeli Skláři v plné síle… Áčko hrálo v sobotu, takže se na hrotu objevil obávaný hlavičkář a simulant Calimero, na pravé záloze tajné tykadlo Posledňák. A právě poslední jmenovaný si na půlce jednoduše narazil, zařadil dvojku… Tomkova trojka nestačila, na červenou kosu bylo docela brzy (ne, že by taková myšlenka hlavou neprojela) a Dejv na umístěnou střelu k bližší tyči neměl šanci – ve třetí minutě (!) jsme prohrávali 0:1. Vytáhli jsme pressing až do zálohy a zatlačili soupeře na jeho polovinu. V rozmezí několika minut se do slibných šancí prosadil Georginhu, Mildánek i ofenzivně laděný Liškenroy s akčním rádiusem 120 metrů! Mildánek opakovaně napálil boční síť, Georginhu čaroval na pravém brku a únavu z dopoledního mače rychle zapomněl. Velké přečíslení vzniklo po průniku Kobretiho, bohužel mu v klíčový okamžik došla forsáž… O pár minut později rozjeli sambu Mildánek s Kobretim… desorientovaným Sklářům zcela unikl volný Georginhu, kterému Kobreti adresoval výstavní centr levasem… volej bohužel nesednul.

Hosté to nezabalili a opakovaně se pokoušeli o vysunutí Posledňáka a Tojfla. O prvního jmenovaného pečoval Tomek, který jen zázrakem vydržel poločas bez karty… Tojfl nejvíce zaměstnával Medvěda, který se pohyboval na běhavém postu krajní zálohy… Medvěd měl nemalé problémy s Tojflovo nízkým těžištěm… a hlavně s jeho agresivní ústní vodou ODOL-SMRTIHUB a deodorantem ADYDAS:-) Největší šanci zažehnal na hranici pokutového území Vydra, když v posledním okamžiku zatáhl za ruční brzdu a pouze vlastním tělem nedovolil útočníkovi doplachtit do vápna. Byla z toho žlutka (tmavě žlutá) a nebezpečný trestňák zahraný bolestivě do zdi.

Závěr poločasu byl opět v naší režii… Pepík Kožich s Liškenroyem prošli doslova až do kuchyně, ještě na malém vápně si dávali přednost, kamarádsky si mezi zmatenými stopery vraceli přihrávky… nervy neudržel Dudakoff a poslední gólovou přihrávku posoudil jako offside, přitom praporek ostražitého Sáryho na lajně zůstal v klidu (Kobreti se Sárimu touto cestou omlouvá za verbální útok:-))! Zasloužené vyrovnání nepřišlo ani z trestňáku, který zahrával Pepík Kožich, jehož mazaná střela okolo zdi těsně minula pravou tyč. Poločas uzavřel dumdum střelou Kobreti.

Poločasový rozbor byl tradičně konstruktivní… všichni jsme toho měli dost, na šance to bylo 6:1, cítili jsme naději na vyrovnání… nicméně realita byla jiná: všechno na howno, žádný pohyb, žádná střelba. Tomkova interpelace zůstala bez odpovědi.

Jednu pravdu však Trappattoni měl, soupeře jako Blbákov musíme uběhat. A hned na začátku druhé půle jsme zjistili, že už jsme je uběhali v prvním dějství. Hosté se zatáhli na vlastní polovinu, soustředili se na bránění a my se mohli plně věnovat útočným praktikám – posuďte sami… s přibývajícím časem sílila naše dvoumotorová záloha Kobreti & Kožich, která zcela ovládla střed (80 metrů) pole! Kobreti nešetřil kilometry a finesami a Pepík Kožich nápady a přehledem. Kobretiho zpětnou narážečku na úroveň šestnáctky ještě Kožich zazdil ukázkovým homerunem:-) Neúnavný Kožich si neustále říkal o míč – a to jak ve středu pole, tak ve vápně… jeden z projektilů orazítkoval tyč! Alfonc jr. v brance Sklářů měl zatraceně dobře postavenou svatyni. Útok vydatně podporoval Liškenroy, když ladně slalomoval až do vápna… smrtící byly rovněž jeho házené rohy s plochou dráhou letu (kde neviděl, neuvěří). Mildánek podstoupil sérii brusičských zákroků… dvě tutovky mu zlikvidovali Bobošíkovci skluzem… Kobretiho hlava těsně nad, Kožich dvě střely o fous vedle, v závěru dvě tutovky Vločka, slalom Míši Keni, … na opravdu velké šance jsme vedli minimálně 10:1. Na branky to bylo slabší.

V poslední čtvrthodince jsme začali hrát vabank a šancí přibývalo … bohužel na obou stranách. Na rohové kopy začal chodit Vydra a pokaždé se dostal k zakončení… obrovská škoda, že se neujala jeho střela bez přípravy, do které se ve stylu kamikadze vrhl jeden z hostů. Skláři se dostávali do brejků, Posledňáka musel wrestlingově stáhnout Medvěd a aniž by se podíval na sudího, odcházel do sprch, protože to byla kategorie „tmavě červená“... Dudakoff však citlivě posoudil situaci a ocenil, že naše fauly nebyly nijak bolestivé, natož brutální, a ukázal Medvědovi pouze žlutku! Další brejk do zpola odkryté obrany odvrátil Dejv kung-fuu soubojem dva metry za vápnem, ale když už kromě předstopera útočili i bekové… hosté pojistili na 0:2.

Navzdory výsledku měla většina playerů ze hry dobrý pocit. Docela jsme si to dávali, některé kombinace přesahovaly hranice kraje… prostě to tam akorát nepadalo. Pozápasová analýza byla okořeněna oslavou Jírů a Márů. Na prahu noci došlo dokonce k pokusu o natažení nohejbalové sítě, nejmenovaná trojice pachatelů (na místě činu bylo nalezeno: obal od Fidorky, Visací zámek a rybářská třpytka) bohužel nenašla špagáty v trávě pro nalajnování:-)))

V příštím kole se utkáme v sobotu 1.5. (po Májce !) od 15 hodin, na Vršíčku, s týmem Zrnko Přehýšov.

Sudí: Dudakoff

Branky:
Žlutky: 30’ Vydra, 89’ Medvěd, 87’ Honza Keňa
Bez karty: Tomek
Sestava: Dejv – Bolf, Vydra, Honza Keňa, Tomek – Schwinn-Medvěd, Kobreti, Pepík Kožich, Liškenroy (62’ Vločka) – Mildánek, Georhinhu jr. (85’ Keňa M.)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Sokol Májka Přehýšov - Slovan Májka Blatnice (B) 2:3 (1:2)

Obzvláště vyhecované derby

Sobota 1.5.2010 V minulém kole jsme s Heřmankou sice nebodovali, ale předvedená hra nadchla jak ultras, tak samotné hráče. Mimořádného výkonu si všimli i skauti okolních týmů a vedení TJ celý týden odmítalo jednu lukrativní smlouvu za druhou (dle neoficiálních zdrojů blízkých Bažinám se cena záložní řady pohybovala na hranici 5 milionů EUR!).

Jak už bylo zmíněno v minulé reportáži, navzdory prohře se intenzivně oslavovalo… Po neúspěšném pokusu o noční nohejbálek došlo alespoň k cyklistické časovce… na úrovni rybníka se do čela pelotonu dostal Schwinn-Medvěd, který se věnoval hlavně své tepové frekvenci a vzhledem k tomu, že na rotopedu odvykl brzdám, poroučel se z hráze kolmo k hladině rybníka… Dle očitých svědků se po absolvování kotrmelce dostal na čtyři a ve stylu krokodýla zmizel pod hladinou … Málem došlo k nejhoršímu, protože všichni přítomní včetně Loly(!) brečeli smíchy … Medvěd se ve sněhobílém úboru nakonec pod vodou zorientoval a 30 centimetrů pod hladinou narazil na dno:-)))))))))

K vlastnímu utkání na Vršíčku… hrálo se po Májce a Áčko mělo před sebou zápas o kejhák ve Všerubech! Hráčů bylo jako do mariáše a to se ještě vyfauloval Hrášek! Do branky jsme draftovali nakřáplého Vločku a se dalšíma dvěma nakřáplýma na střídání jsme vyrazili do Přehýšova a doufali, že místní hlídali Májku poctivěji než my.

Domácí hlídali Májku opravdu intenzivně. Abychom vůbec mohli začít, bylo potřeba z hrací plochy přemístit hlavního kotelníka Draka, který si ustlal ve středovém kruhu… V rozmezí dvaceti minut jsme měli 5 tutovek. Domácí se pokoušeli o offsajd systém, ale na kolmice adresované Georginhovi jr. a Mildánkovi jednoduše neměli. Několikrát tak v poslední chvíli zachraňoval Sýkorka, co přes něj prošlo, eliminoval famosní Gerd v bráně, který se proti Blatnicím tradičně vyhecoval… při samostatném nájezdu Georginha ukázal své nádobíčko v plné parádě, vyběhl, zmenšil úhel a skokem pod nohy udržel čisté konto.

A protože pravidlo „nedáš – dostaneš“ stále platí, domácí nás po nedorozumění v obraně potrestali a vedli 1:0. Kotelníci na lajně i většina domácích hráčů výrazně ožila a hra se vyrovnala. Nebezpečnou hlavu vytěsnil Vločka očima, nepříjemný centr nekompromisně vyboxoval (čistý pravý hák minul Rackovo bradu jen o pár milimetrů). Potřeboval jsme za každou cenu vsítit, na přihrávky v malém vápně a finesy nebyl ten správný čas… s následujícím brejkem se proto Mildánek nepáral a chladnokrevně zasunul k pravé tyči – 1:1! Domácí polevili a za pár minut načechral Stehno do vápna a hlavičkujícího Naná zastavila kopačka do obličeje… Domácí samozřejmě protestovali… krev z tváře a motolice není zákrok na penaltu. Kempes se naštěstí nenechal zviklat, nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Kobreti! Gerd sice vystihl stranu, ale na boční síť od profesora Kobry neměl – 1:2!

O poločase jsme čekali coachovu sprchu, která byla určitě oprávněná… sice jsme vedli, ale obrana nepůsobila moc jistým dojmem, záloha zavzdušněná a v útoku zavražděno nejmíň šest tutovek. Trappattoni nás ale odzbrojil konstruktivní kritikou a fakt nás hecnul (bez ironie!).

První poločas skončil docela dramaticky, přibývalo agresivity… hlavy bohužel nevychladly ani o poločasové pauze (někteří hráči Zrnka se udržovali ve varu panáčkem rumu!) a jiskřilo se od prvních minut. Nás nejvíce drtil nový pomezní, který měl praporek nahoře i při výkopech Gerda! Mário mu bohužel bezmezně důvěřoval a my jsme si v podstatě nemohli přihrát… všechno skončilo offsajdem (i 5 metrů na naší půlce!). Nechtěli jsme se snížit k obdobným praktikám… sice jsme dostali nakopáno (a k tomu ještě žlutou kartu … Naná může vyprávět). Při zákrocích pravého beka na Georginha nám běhal mráz po zádech… Mário se zjevně nechtěl pouštět do vylučování, domácí jsme museli zlomit vstřelenými brankami. Gól z kategorie Ligy mistrů měl na klepetu Liškenroy, který se bez přípravy položil do centru a levasem vypálil neuvěřitelnou pumelici, která málem zlomila šibenici… po zápase zjistilo, že poprvé v historii fotbalu došlo k posunutí branky!!!

Uklidnění zařídil Mildánek – trestňák z velkého úhlu lišácky zakroutil Gerdovi pod víko – 1:3! V závěrečných minutách byla ve vzduchu znovu cítit sádra, domácím se dokonce podařilo vsítit kontaktní branku ... Vítězství zachránil Vločka, když fantasticky kryl střelu skrz skrumáž k tyči!

Na Základnu jsme se vrátili se 3 body a hlavně (!) bez větších zranění. Přítomná zdravotnická hlídka SDH Blatnice, která dorazila na legendárním stroji Jawa Mustang se zpětným zrcátkem pro kontrolu hrabání zadního kola (zrcátko je původně z Tatry Tonyho S., který v něm kontroloval, jestli mu hrabe vlek) a nezbytným mazáckým šroubovákem, naštěstí nemusela zasahovat!

V neděli 9.5. od 16 hodin hrajeme v Kameňosu.

Sudí: Kempes

Branky: 30’ Mildánek, 38’ Kobreti (PK), 57’ Mildánek
Žlutky: 79’ Naná
Sestava: Vločka – Bolf, Vydra, Honza Keňa, Tomek – Stehno, Kobreti, Naná, Liškenroy (70’ Michal Keňa) – Mildánek, Georhinhu jr.


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Baník Kamenný Újezd 3:2 (2:1)

Proti fotbalovějším mančaftům umíme

Neděle 9.5.2010 Zápas s Kameňosem byl šlágrem patnáctého kola Pralesní ligy. Kameňos v minulém kole nasázel sedm kousků Heřmance a upevnil si první příčku v tabulce! Utkání mělo pikantní příchuť, jak pro coache Trappattoniho – kameňáckého rodáka, tak pro řadu hráčů Slovanu, zejména Kávu a Liškenroye, jehož atraktivní přítelkyně s trvalým bydlištěm v Kameňáku byla nenápadně skryta v sektoru domácích vlajkonošů.

Před zahájením utkání upozornil sudí Neeswatba oba kapitány, že nebude tolerovat žádnou bižuterii ani slovní komentáře. Trappattoni proto v kabině důrazně apeloval, abychom si odpustili řeči vůči sudímu, s čímž většina hráčů souhlasila… Naná reagoval „Oukej trenére, rozumím, ale když bude pískat howno, tak ho pošlu do pr…“ :-)) Před slavnostním nástupem na hrací plochu zkontroloval Neeswatba všechny hráče a jeho jestřábí zrak odhalil množství prstenů, řetízků i piercingů na intimních místech… konečně zazněl úvodní hvizd!

A začali jsme ve velkém stylu. Již v první minutě se dostal k míči nažhavený Liškenroy, přešel přes dva hráče, následovala kosa, kterou zázračně ustál a Neeswatba signalizoval výhodu… Liškenroy pronikl až do vápna, kde přišla druhá kosa, kterou už neustál a poroučel se k zemi. Neeswatba se bohužel nenechal zmást a nechal zahrávat volný přímý kop z místa prvního faulu, kde ponechal výhodu. Mildánkův tradiční lišácký trestňák zkušeně odhadnul nevyzpytatelný Franta Pleskáček v brance hostů. Hráli jsme naprosto bez respektu, drtili Kameňos na jeho polovině a v prvních dvaceti minutách jsme trestuhodně zahodili tři tutovky – největší šanci neproměnil Vločka, který pokračoval ve vraždění, které započal v dopoledním mači dorostu, ve kterém vsítil dvě branky, ale další pět tutovek spálil. Z Vločky se začíná klubat další naděje blatnického fotbalu!

Hosté se obtížně smiřovali s tlakem, pod který se dostali a začali komentovat výroky hlavního arbitra. Největšími řečníky byli tradičně Penízs a Štýsák, kteří svými peprnými průpovídkami náležitě provokovali Neeswatbu... herně toho moc neukázali, většinu míčů jsme hostům odebírali již ve středním pásmu a Dejv byl zaměstnám pouze při autových výkopech – mimochodem vynikajících! Věřili jsme, že nám to tam spadne! U všeho podstatného byl Mildánek… jeho střelu ke vzdálenější tyči pochopil Liškenroy jako nefalšovaný skotský centr a hlavičkou málem zlomil břevno! S Kobretim předvedli osvědčenou finesu s rozehraným rohem, když se Kobreti dotknul míče a pak si jakoby rozmyslel, že bude kopat Mildánek… překvapení hosté se štěstím zachraňovali na brankové čáře a Franta se blýskl reflexivním zákrokem. Ve 34.minutě jsme šli ale zaslouženě do vedení, když si na Mildánkův roh naběhl k přední tyči agilní Liškenroy, mazaně tečoval a bylo to 1:0! Hosté po brance ožili a v samotném závěru vyrovnali po sporné offside pozici. Stala se nevídaná věc… běžela 45.minuta a inkasovaná branka nás měla srazit do kolen… Namísto toho jsme rozehráli a po pár vteřinách byli znovu ve vápně hostů, kteří řešili nebezpečnou situaci osvobozujícím odkopem… Když se Tomek připravoval na zpracování padesátimetrové svíčky, většina diváků se v klidu odebírala na klobásu… jenže po zázračném stoppingu následovala přihrávka Ťafíkovi, ten parádně vysunul Kobretiho, který se pustil do odvážného slalomu… postupně promarnil první, druhou a šestou příležitost přihrát a užuž se očekával závěr v podobě vánočky… jenže Kobreti už od rohového praporku periferně viděl Mildánka a nápad, že mu přihraje, dotáhl do úspěšného konce a v posledním zlomku vteřiny namazal Mildánkovi na vápno, ten nekompromisně propálil skrumáž a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:1!!!

Do druhé půle hosté změnili taktiku. Nadále hráli na dva útočníky doplňované ze zálohy, ale častěji zapojovali i beky. V 53. minutě tak po přímočaré akci vyrovnali na 2:2 a hrálo se znovu od začátku. Naše vůle po vítězství však byla nezlomná. Zodpovědně jsme bránili, v rámci možností praktikovali pressing od středu pole, útočnou řadu oživil Torres!

Slibně vypadal trestňák ze vzdálenosti zhruba 20 metrů, který zahrávala dvojice Kobreti & Mildánek. Jako vždy bylo potřeba vymyslet nějaké zpestření… jenže improvizovaný signál málem skončil vzájemným zfaulováním obou aktérů :-) V 76.minutě jsme se ale konečně dočkali! Mildánkův speciální pressing (dupání) na hranici šestnáctky vystrašil kameňáckého beka, ten pod tlakem přihrál do vlastního vápna, kde se zčistajasna objevil štírek Torres a chladnokrevně překonal Frantu – 3:2!

V poslední čtvrthodince jsme si vedení pohlídali ... jednou teda s trochou štěstí, když jsme včas nepřerušili na půlce a Penízs z vápna tvrdě vypálil… jenže Dejv prokázal svojí 100% soustředěnost a jedovatou střelu parádně vyškrábnul! V tu dobu již hosté hráli bez vyloučeného Štýsáka, my jsme kontrolovali hru. S velkou chutí se do hry zapojil Káva, který několikrát tvrdě vystřelil. Skóre se již neměnilo a zaslouženě jsme vyhráli 3:2!

Trappattoni byl nadmíru spokojen a s leskem v očích děkoval hráčům za odvedený výkon. Když po rozboru utkání opouštěl hostinec dokonce na rozloučenou vyprovokoval vítězné husquarny! Vypadá to, že po neděli vyrazí na procházku do rodné vísky…

V neděli 16.5. od 17 hodin hrajeme v Doubravě.

Sudí: Neeswatba

Branky: 34’ Liškenroy, 45’ Mildánek, 76’ Torres
Žlutky: 55’ Bolf
Sestava: Dejv – Ťafík, Vydra, Honza Keňa, Tomek – Mao, Kobreti, Naná (45’ Michal Keňa), Liškenroy (75’ Káva) – Mildánek, Vločka (45’ Torres)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Zrnko Doubrava - Slovan Blatnice (B) 2:2 (1:0)

Torres zařídil bod

Neděle 16.5.2010 Po vydařeném zápasu proti Kameňosu nás čekal těžký mač v Doubravě. Z tamější pampeliškové louky jsme body vozili vždy těžko, navíc nám dobře informovaný zdroj SK Spoje Plzeň potvrdil, že Doubrava posílila o další balkánské akvizice. Základ sestavy domácích byl ale klasický, s kapitánskou páskou nastoupil dokonce oddílový maskot JUDr. Szemler. My dorazili v počtu jedenácti hráčů a to jen díky comebacku Mirdedina! Dorostenci hráli od 14,30 v Trnové, dorazili těsně před úvodním hvizdem a jistili nás na střídačce – hoši díky moc!

Od úvodních minut jsme si vytvořili územní převahu, jenže pozemní kombinace na jeteli byla hodně obtížná. Bylo jasné, že bude potřeba notná dávka trpělivosti. Už v desáté minutě se individuálně prosadil Torres a napálil tyč. Krátce nato Kobreti parádně oslovil Mildánka, jenže sudí Šmauz písknul offside navzdory tomu, že domácí postraní nemával. Tato situace se pak opakovala nejmíň pětkrát, Šmauz zkrátka totálně ignoroval domácího pomezního a ze středového kruhu, s prasátkovským úsměvem, foukal jeden offside za druhým. Kromě jitrocele jsme tak měli daleko větší překážku na cestě k vítězství – hňupa z Hunčic. Domácí bohužel udeřili a z náhodné akce otevřeli skóre. Jednobrankové vedení nalilo domácím krev do žil, aktivní byli zejména zahraniční akvizice. Kuriosní bylo, že hráči na sebe volali: nahraj jedenátcko! přichraj kamaráte! Myšlenka konfrontace nás ale vážně nenapadla, o nic nešlo, chtěli jsme si zahrát a vyhrát!

Ve 30. minutě zleva nacentroval Mildánek, stoper zahrál rukou, Šmauzova píšťalka mlčela, k míči se dostal Torres a z úrovně penalty sám proti brankáři pálil vedle. Kobreti si ve středu zálohy užíval spolupráci s Mirdedinem, který byl v permanentní péči místních okopálistů. Dva voleje zaznamenal Mao, první po centru Torrese, ten druhý mu nabyl domácí bek, když pod tlakem zazmatkoval a nacentroval do vlastního vápna ... druhý volej byl nebezpečnější, i ten však mířil nad a doplachtil skoro na silnici. Domácí museli vytáhnout náhradní „míč“ (pumlíč), který měl snad nižší tlak než okolní atmosféra. Než se podařilo zakopnutý míč najít, vyzkoušel si Mildánek s pumlíčem lahůdkový trestňák :-)

Druhou půli jsme hráli do kopce proti větru… v 52. minutě zatáhl po levé straně Mao, přiťukl Milánkovi, ten namazal Torresovi na vápně a Torres se nemýlil - 1:1! Minutu na to opět Torres, tentokrát zprava, jeho mazácký oblouček vyškrábl domácí gólman Atari na břevno! Domácím remíza nestačila a znovu začali více kousat… agilní byl zejména Slobodan Honimirovič, který neměl problém přejít přes 5 hráčů… naštěstí mu selhávala koncovka. Slobodan to s míčem uměl, svojí pravou tvář ukázal v momentě, kdy došlo k zákeřnému zákroku ... byl to jasný faul, Slobodan v souboji s Kobretim rozhodil ruce a naznačoval, že nebude dál hrát… jenže Šmauz nic nepísknul a Slobodan pokračoval na branku… to nenechalo klidným ani několikanásobného držitele ceny fair-play Kobretiho a s rudým bělmem si na Slobodana vyšlápl… Šmauz tak poprvé v zápase ukázal žlutou kartu. Jedovatý trestňák parádně zlikvidoval Dejv! Tlak domácích i chyby naší obraně narůstaly, klasicky jsme nedokázali odkopnout míč z vápna… těžkou střelu ještě Dejv reflexivně vyrazil! Koledovali jsme si o branku a v 80. minutě to přišlo… po ztrátě ve středu pole přišlo přečíslení a jeden z místních útočníků, který se nedostal ke střele celý zápas, šťastně zavěsil – 2:1. Do konce zápasu zbývalo deset minut, všechny síly jsme vrhli do útoku. V tu chvíli už byli ve hře všichni tři dorostenci a domácí chvílemi nevěděli, čí jsou a v 90. minutě se kolem pravého beka prosmýkl Torres, šel sám na brankáře, bek zatáhl za ruční brzdu a penalta byla tak jasná, že (k našemu překvapení) Šmauz písknul. Po odpískání nastaly dva zajímavé momenty: Ťafík se zapojil do strkanice s domácími a Kobreti kráčel k půlce, jako by se ho penalta netýkala :-) Moc hráčů, kteří by chtěli kopat penaltu v poslední minutě za stavu 2:1, se na hřišti nevyskytovalo a Torres vzal zodpovědnost na svoje bedra a nekompromisně zavěsil k pravé tyči!

Bod proti Doubravě je určitě zklamání, vymlouvat se na černochy, jitrocel a rozhodčího určitě nechceme, ale tragický výkon sudího většině hráčů pokazil neděli.

Náladu si spravte na přiložených fotech ... instalatéři si určitě nenechají ujít nejnovější řadu vodovodních baterií HansGrohe doplněnou benátským zrcadlem!

Kožené slunce II, Bombierung , Luskovo noční můra 1, Luskovo noční můra 2, Sudího cimra, Umývárka s teplou a studenou vodou - baterie HansGrohe-Sport (speciální edice pro WM South Africa 2010)

V neděli 23.5. od 16 hodin hrajeme doma proti Kozím Lupům (B).

Sudí: Šmauz

Branky: 52’ Torres, 90’ Torres (PK)
Žlutky: 58’ Kobreti, 70’ Káva
Sestava: Dejv – Ťafík, Vydra, Honza Keňa, Káva – Mao, Kobreti (C), Mirdedine (60’ M.Keňa), Stehno (75’ Vločka) – Mildánek (75’ Georginhu jr.), Torres


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Kozolupy (B) 1:2 (1:2)

15 minut rozhodlo

Neděle 23.5.2010 Po naší výhře nad Kameňosem se do čela Pralesní ligy dostaly právě Kozolupy (B), které nás na podzim vyprovodili dvojciferným přídělem. Hosté dorazili víceméně ve stejné sestavě jako na podzim… v útoku Kulička a ex-doubravecký kanonýr, vzadu 2 veteráni, ve středu zálohy obávaný Tejc obklopený rychlými halfy... Nám chyběl Capitán Cobreti, který byl na služební cestě v Paříži. Po demokratické volbě se kapitánské pásky ujal Naná. Utkání řídil „neznámý“ sudí Lapina.

Od úvodních minut nám hosté pěkně zatápěli. V krátkém sledu třikrát tvrdě zakončoval Tejc a Dejv brzy hlásil, ať to trochu podržíme, že už ho bolí ruce ... Vytáhl ze svého repertoáru ještě dvě boxovačky, jeden leopardí skok a dával nám čas na vzpamatování... jenže pak přišlo fatální podběhnutí a prohrávali jsme 0:1. Ve 14.minutě jsme vhazovali aut, následovala chyba při rozehrávce, přečíslení a bylo to 0:2. Byli jsme zralí na ručník... zvýšili jsme důraz, Tejce si vzal do parády Honza Keňa a došlo k obratu! Pressing byl fyzicky velmi náročný, ale donutili jsme hosty chybovat a natrvalo jsme se přesunuli na jejich polovinu. Běžela 17.minuta, na Georginhův centr zleva nikdo nedosáhl, centr zleva byl také přetažený, po souboji ve vápně se ale k míči dostal Torres a neomylně zavěsil – 1:2! Hosté se nedokázali vzpamatovat, klíčem k úspěchu bylo pokrytí Tejcáka. Captain Naná se věnoval útočným aktivitám... škoda, že se neujala jeho technická střela adresovaná levé šibenici!

Hosté ztráceli nervy a čím dál častěji komentovali výroky sudího Lapky, který si zjednal respekt včas vytaženou žlutkou. Respekt si bohužel musel zjednat i v našich řadách, když Liškenroyovi ujely nervy po loktovce do ksichtu...

Od 15.minuty jsme měli územní převahu, ale trápili se v koncovce. Veteráni v obraně Kozolup hráli zkušeně… žádné ofsajdové pasti, pěkně v klídku, 20 metrů fóra. A rychlost ani techniku našich útočníků jsme nemohli naplno využít. Těžili jsme tak hlavně ze závarů ve vápně... největší šanci spálil Torres, jehož liftovaná střela těsně minula pravou šibenici! V samotném závěru vypálil Mao, jehož "projektil" měl sice dobrý směr, ale svojí razancí měl šanci na úspěch jedině v Líních :-)

Do druhé půle namíchal Trappattoni smrtící koktejl: zkušenost a kreativitu Pepíka Kožicha a zdravého rapla Vločku! Původně měl v plánu střídání Naná, ale po 45.minutách se pracně zbavil veškerých zplodin z Kutné Hory a hlavně kapitánská páska zafungovala jako droga!

Honza Keňa zcela vygumoval Tejce, Ťafík jezdil karlušovsky na pravé lajně a Vydra začal chodit na rohy! Stále jsme měli navrch. Bohužel, po pár minutkách musel kvůli obnovenému zranění střídat Kožich, nastoupil Káva. Branku neměl souzenou Mildánek… buď půl kroku chybělo, nebo přebývalo. Maův krokoměr ukazoval 15 kilometrů, ale jezdil jako pila. Bohužel se nepodařilo zakončit žádný z jeho centrů, když mu ve vápně patou namazal Mildánek, užuž jsme zvedali ruce nad hlavu… celá pravá strana brány odkrytá… jenže míč skočil na levaso a místo placíra k pravé tyči z toho byla šajtle vedle levé tyče. V závěrečném vabanku hosté málem zvýšili, když Tomkovi nechtěla naskočit forsáž a skluz ve vápně by znamenal jistou penaltu ... Dejv ale chytře vyběhl a střelu reflexivně vyrazil!

Utkání skončilo 1:2. Rozhodlo prvních 15 minut, kdy jsme se nedokázali zorganizovat a dali Tejcákovi moc prostoru. Příští rok si před zápasem přečteme reportáže a dostaneme vás! Je pravda, že pokud bychom vedli, hosté by víc kousali, ale bodík by byl spravedlivější. Prohra nás mrzí, ale 23.5.2010 se hrálo důležitější utkání – ve finále MS v hokeji jsme porazili Rusáky 2:1! Před 23.hodinou zaznělo na Základně ohlušující: Mistři!!!!!!!!!!!!!

V neděli 30.5. od 15 hodin hrajeme v Hunčicích.

Sudí:Lapina

Branky:17’ Torres
Žlutky: 25’ Liškenroy
Sestava: Dejv – Ťafík, Vydra, Honza Keňa, Tomek – Mao, Naná (C), Torres, Liškenroy (45’ Pepík Kožich (60’ Káva)) – Mildánek, Georginhu jr. (45’ Vločka)


Author: Tomek


Zpět na přehledSokol Hunčice (B) - Slovan Blatnice (B) 4:1 (3:0)

Praskání kostí I

Neděle 30.5.2010 Po prohře s Kozolupy jsme chtěli bodovat na půdě posledních Hunčic. Do sestavy se vrátil Kobreti, který měl po týdnu na tenisovém Roland Garros problémy s velikostí míče, přemlouval pořadatele, aby v půlce natáhli síť a žadonil na rozhodčím, aby ho nechal hrát s tenisovou raketou :-) Štafetovou kapitánskou pásku si nasadil Mao!

Papírové předpoklady se hrubě nepotvrdily. Domácí hráli s velkou chutí a prakticky k ničemu nás nepustili. Naše obrana hořela střídavě nalevo i napravo, nedařilo se nám podržet míč v záloze, všechno špatně ... Dejv se slibně rozchytal a domácí slušně vraždili ... v 17.minutě však přišla černá čtvrthodinka. Během deseti minut domácí třikrát vsítili a byli jsme zralí na ručník. Vychutnal si nás sudí Filckingr, který vycítil, že jsme na kolenou a několika spornými výroky se nás pokusil dodělat ... hra se pochopitelně přiostřila, emoce maximální. Filckingr nemohl mít čisté svědomí, protože to, co si vyslechl by donutilo k vylučování i Kempese. Zkáza byla dovršena soubojem Dejva a dojíždějícím hunčickým forwardem s dvojnásobnou hmotností. Oba šli do souboje odvážně a naplno, po srážce zůstal Dejv bez hnutí ležet v hodně nesportovní poloze, hrůza. Domácí hráč otřesen s boulí na čele velikosti pinkponkáče. Následovalo přivolání záchranky, nekonečné čekání, nosítka, ... v podstatě bylo dohráno. Naštěstí jsme měli Drogbu, který se z hrotu přesunul do branky.

Ve druhé půli jsme se pokusili o zvrat, měli jsme více ze hry, ale tříbrankové vedení bylo moc ... V 50.minutě sáhl Trappattoni k poslednímu střídání – Káva pustil do hry Míšu Keňu. Pět minut nato podstoupil Tomek běžný souboj u rohového praporku, odnesl to kotník, rozchodit to nešlo, hráli jsme v deseti. V závěrečném náporu jsme vrhli všechny síly do útoku, na jehož hrotu se trvale zabydlel Vydra ... V 77.minutě vykřesal jiskru naděje Ťafík, když vybojoval penaltu a Torres neomylně rozvlnil síť – 3:1. Do šancí se opakovaně dostal Vydra, Mildánek i Torres, ale další branku jsme nedali. Domácí v poslední minutě uzavřeli skóre na 4:1.

Hunčice se na nás zjevně vyspaly. Kromě potupné porážky se bude muset Trappattoni obejít bez Dejva, kterému doktoři potvrdili otřes mozku a zlomenou čelist a Tomka s diagnózou fraktura zevního kotníku:-(

V neděli 6.6. od 16 hodin hrajeme doma proti Pňovanům.

Sudí:Filckingr

Branky:77’ Torres (PK)
Rote: 90’ Vydra
Sestava: Dejv (30’Torres) – Ťafík, Vydra, Honza Keňa (30’ Vločka), Tomek – Mao (C), Naná, Kobreti, Káva (50’ Michal Keňa) – Mildánek, Drogba


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Sokol Pňovany 1:4 (0:2)

Praskání kostí II

Neděle 6.6.2010 Trhliny v naší sestavě vyztužil Trappattoni draftováním dalších dorostenců, kteří před týdnem fantasticky vyhráli v Žihly a v posledním (dopoledním) zápase parádně otočili zápas s Kameňosem na 5:5, když se čtyřikrát trefil Vločka! Pořadatelé museli zprovoznit zvláštní sektor pro lazary:-) I hosté nám potvrdili, že to letos na jaře nějak praská ... v jejich výpravě byl jeden zasádrovaný GIBSon, další dva GIBSony nechali doma.

Počasí připomínalo půlku července, padaly i mouchy! Hosté přijeli víceméně v obvyklé sestavě, rumunské posily zůstaly doma, obávaný James Earl Jones klasicky na hrotu. Oba mančafty začaly opatrně, nikdo nechtěl udělat první chybu. Bohužel už v páté minutě střídal hrdina dopoledního zápasu Vločka ... ze zdánlivě lehce vymknutého kotníku se později vyklubal další zlomený kotník :-( Musel nastoupit jediný hráč ze střídačky – nakřápnutej Honza Keňa. Honza si vzal do parády největší pňovanskou hvězdu Jonese a po pár zahřívacích zákrocích ho zcela vygumoval! Jednoznačně jsme měli více ze hry, ale hosté dávali góly. První poločas skončil 0:2, ale věděli jsme, že jsme lepší a máme na vítězství!

Ve druhé půli hosté pokračovali ve vyučování produktivity. My jsme hráli, oni skórovali. Obrana vytažená na půlku často aktivně spolupracovala s vysunutým Jimmym v naší svatyni ... hosté toho bohužel využili a střelou z 30 metrů zvýšili na 0:3. Kontaktní branku vsítil Torres, ale hosté dalším 40ti metrovým lobem přes vyběhnutého Jimmyho pojistili na konečných 1:4. Bohužel došlo i na výjezd záchranky ... Vločka si v tu dobu myslel, že má menší výron, sanitka přijela pro jednoho z pňovanských halfů, který nešťastně šlápl na míč a skončil s pochroumaným kolenem i kotníkem a zapsal se do smolné statistiky červnových zranění (nejen fotbalových).

Zápas se na Základně rozebíral dlouho do noci. Trudomyslnosti se čelilo letošním nápojovým hitem s názvem "koupání" (oficiálně "rituál s hruškou") i „ochutnávkou“ domácích klobás ze zdrojů jednoho nejmenovaného ex-punkera:-) Vrcholové družstvo (Dado Pršo) skončilo na kávě v Kobretiojc pergole:-))

V neděli 13.6. od 17 hodin hrajeme ve Všerubech.

Sudí:Kreutz

Branky:61’ Torres
Žlutky: 68’ Káva
Sestava: Jimmy – Kotche, Vydra, Ťafík, Káva – Michal Keňa, Kobreti (C), Torres, Vločka (13’ Honza Keňa) – Mildánek, Georginhu jr.


Author: Tomek


Zpět na přehledSK Všeruby (B) - Slovan Blatnice (B) 3:3 (0:1)

Spasitel Messi

Neděle 13.6.2010 Áčko hrálo paralelní zápas v Bříze a na srazu to vypadalo, že to tentokráte fakt nedáme dohromady – 8 hráčů! Díky Mildánkovo a Kobretiho mravenčí psychologické práci se to nakonec podařilo! Takříkajíc „do svých“ musel sáhnout coach Trappattoni a poprvé povolal do služeb mužů TJ Slovan svého syna Luboše! Post gólmana ve WunderTeamu není (po hunčickém zranění Dejva) pro dorostence úplné lákadlo, ale Dan nás podržel – díky! Lavorovým testem sice neprošel Kobreti, ale Trappattoni neměl jinou možnost, na střídačce se tísnil sám.

Všeruby v nás vzbuzovaly respekt, ale na místě se ukázalo, že to jsou také jen obyčejní pralesní hráči. Na konci první čtvrthodinky jsme se dokonce radovali z vedení! Po zátahu na pravé straně se k míči dostal Georginhu jr., precisně nacentroval na velké vápno, kde fantastickým volejem rámoval Mao! Po zbytek poločasu jsme byli lepším týmem. Dan předváděl své gólmanské grify, Luboš šokoval jistotou na postu předstopera a hlavně čistým vygumováním domácí legendy - Rudy Heráka! V útoku čaroval Georginhu jr. s Mildánkem95 (pozn. redakce: Mildánek95 = Mildánek po vánocích – 9 kg).

Domácí ve druhé půli v rozmezí dvaceti minut otočili na 3:1 a vypadalo to zle. Osud utkání vzal do svých nohou Naná (dnes Messi)! Tři minuty po třetí všerubské brance se pustil do odvážného průniku, domácí museli zatáhnout za ruční brzdu. Jasnou kosu musel písknout i Filckingr. K trestňáku se postavil captain Kobreti a byla z toho famosní šibenice (3:2) a potvrzení výzkumu slovenských lékařů! Domácí gólman si na míč sáhnul, ale na liftovanou střelu neměl nárok. Znovu jsme byli na koni!

Těsně před koncem jsme se dočkali zasloužené remízy! Georginhu na sebe stáhnul dva hráče, přesně přihrál Maovi do vápna, Mao přiťukl Messimu, který se ve skrumáži nejlépe zorientoval a vyrovnal!!!!!!!! Naše radost neměla mezí. Domácí spokojeni s bodem ... jenže náš oblíbenec z Líšťan (pošta Pakoslav) nám ukázal, kdo je na hřišti pánem a čistý skluz Ťafíka ve vápně posoudil jako pokutový kop! Písknutá penalta zjevně překvapila i většinu domácích hráčů, kteří s úsměvem kroutili hlavami. Pravda se ale ukázala a Dan penaltu fantasticky chytil!!!!!!! Ze Všerub odvážíme zasloužený bod.

Poslední zápas sehrajeme v sobotu 19.6. od 13,30 hodin (změna termínu proti rozpisu!!!) doma proti Líním.

Sudí:Filckingr

Branky: 17’ Mao, 79’ Kobreti, 88’ Messi
Žlutky:
Sestava: Dan – Ťafík, Vydra, Trappattoni nejml., Káva – Stehno, Kobreti (C), Messi, Mao – Mildánek95, Georginhu jr.


Author: Tomek


Zpět na přehledSlovan Blatnice (B) – Baník Líně (B) 1:2 (0:0)

Tak příští sezonu znovu a lépe

Sobota 19.6.2010 V posledním kole Pralesní ligy jsme na Nou Campu hostili Líně (B). Sektor lazarů praskal ve švech, zato v kabině bylo spousta volných míst. 15 minut před hvizdem měl coach k dispozici 8 hráčů a zavánělo to ostudou. Nakonec jsme to ale zase dali dohromady... Kapitán Kobreti zastupoval TJ Slovan na metalovém festivalu Sonisphere, kapitánské pásky se ujal Naná!

Od úvodu jsme měli opticky více ze hry, ale branka Baníkovců byla zakletá. Neproměnili jsme tři tutovky a neujal se ani projektil, který z 25 metrů vypálil Naná! Hosté byli už duchem na oslavách ukončení sezony a v podstatě čekali na konec...

Ve druhé půli se situace změnila, bohužel v náš neprospěch... hosté se dostávali do nebezpečných brejků, Jimmy čaroval ve vzduchu i na zemi, ale po dvou nevydařených ofsajd systémech jsme prohrávali 0:2. O vzrušení se postaral sudí Kreutz, který se nespokojil s rolí nevýrazného pralesního rozhodčího a ukázal všem, jakým je pánem na trávníku... Brzy došlo na emoce a Ťafík byl oceněn žlutkou. Kreutz neprokázal smysl pro humor ani při Vydrovo laškovném naražení míče o hlavu jednoho z hostujících forvardů.

Naná se bil jako lev, soupeř ho neúprosně kosil, ale kapitánská páska mu opakovaně nalévala krev do žil a strhával celý mančaft k otočení nepříznivého skóre. Škoda neproměněné šance Petra Keňi, který nepřekonal hostujícího gólmana z malého vápna… V závěrečném náporu hosté nevěděli čí jsou a sebevědomý průnik Georginha zastavili jen za cenu faulu. Nařízenou penaltu zahrával Mildánek (v tu dobu Kobretimu zvonilo v obou uších při FearFactory a cukala pravá noha) a flegmaticky snížil na 1:2. V posledních minutkách jsme sahali po bodu... Georginhu z úhlu orazítkoval tyč, Petr Keňa ze slibné pozice tvrdě pálil nad... utkání skončilo 1:2.

Nadějně rozjetý podzim jsme na jaře tak říkajíc zazdili a s 25 body a skórem 40:56 končíme na osmé příčce Pralesní ligy. Sezonu spláchneme v pátek 2. července na Základně. Máme rozhodně o čem mluvit… něco se musí stát!

Pro odlehčení vyhlašuje redakce kvíz: kdo uhodne jméno neznámého kytaristy na snímku, vyhrává 1 pivo a právo přikládat na Ukončení sezony celý večer do ohně.

Sudí:Kreutz

Branky:85’ Mildánek (PK)
Žlutky:Ťafík, Vydra
Sestava: Jimmy – Ťafík, Vydra, Honza Keňa, Káva – Stehno, Naná (C), Kissák (45’ Petr Keňa), Mao – Mildánek, Georginhu jr.


Author: Tomek


Zpět na přehled