Béčko: Sezóna 2008/2009 (jaro)

Blatnice Heřmanova Huť B 1:3 Reportage
Kamenný Újezd B Blatnice 1:2 Reportage
Blatnice Hunčice B 2:2 Reportage
Sulkov Blatnice 0:1 Reportage
Blatnice Přehýšov 3:0 Reportage
Vochov Blatnice 5:2 Reportage
Blatnice Kozolupy B 4:4 Reportage
Doubrava Blatnice 2:4 Reportage
Blatnice Pňovany 1:2 Reportage
Blatnice Líně B 2:2 ReportageSlovan Blatnice (B) – Heřmanova Huť 1:3 (0:2)

Prolog nevyšel

Neděle 12.4.2009 Ve šlágru prvního jarního kola Pralesní ligy jsme se utkali s odvěkým rivalem z Blbákova. Trenérovi se sešlo neskutečných 18 nažhavených borců, bohužel ani jeden gólman (ač měli přijít tři!). Situaci vyřešil podzimní čapák Pibaro, který se svým vzrůstem a počtem prstů nenašel mezi spoluhráči konkurenci :-) Coach musel rovněž vyřešit přetlak ve středu zálohy, kde se na post mozku hlásilo nejméně 6 hráčů. Na post stopera nastoupila zimní akvizice Slovanu: Rotující Medvěd alias Spinner.

Utkání probíhalo za typicky letního počasí. Občerstvovací lavory u lajn byly některými hráči využity již po rozcvičce. Oba celky se postupně seznamovali s míčem i spoluhráči (někteří se neviděli od 9.listopadu :-)) První udeřili hosté. Po Tomkově přerušení 10 metrů za půlkou nařídil Nyjdrs přímák, míč si postavil heřmanecký half s účesem ala Lev Nikolajevič Tolstoj a zákeřně vystřelil na vzdálenější tyč – 0:1. Po půlhodině hry se hosté dostali do vápna podruhé a s notnou dávkou štěstí zvýšili na 0:2. Přitom ze hry jsme měli rozhodně více my! Po rychlých kombinacích v záloze se několikrát uvolnil Barosh a opakovaně rozvlnil boční síť. Hosty jsme do poločasu k ničemu nepustili, Spinner využíval své lehké velterové váhy a nenechal beky ani na vteřinu vydechnout. Tomka vyhecoval k žlutému zákroku ... Tojfl jen těsně minul ostré plechy střídačky.

Poločasový rozbor předčil všechna očekávání, příště už dojde na peckovačku ...

Úvod druhé půle nám vyšel. Kobreti na sebe stáhl 3 hráče, přihrál Bezdičkovi, který po krátkém zatažení parádně našel sprintujícího Baroshe. Barosh zamířil přímo do kuchyně a z úhlu propálil bezmocného brankáře SHH - 1:2. Záložní řadu brzy oživil Torres a vzhledem ke stavu utkání jsme museli více otevřít hru. Brazilskými prvky bavil ochozy i spoluhráče Stehno, když si u lajny dovolil mazáckou přehazovačku patou ... následný centr zůstal nevyužit. O místo v sestavě si řekl i Krtek, který obešel 2 hráče a levasem vypálil do šibenice ... brankář střelu nepochopitelně vyškrábl. Hosté se omezili na brejkové situace, které byly velice nebezpečné. Jistou branku odvracel ukázkovým skluzem sounož Spinner. V závěrečném vabanku jsme inkasovali potřetí, když Kobreti namazal Zelímu ... žialbohu to nebol náš Gabo Zelenaj, ale zapráskanej Zelí z Blbákova :-(

Příští zápas: neděle 19.4. od 15h v Kameňosu

Sudí: Nyjdrs

Branky: 49' Barosh
Žlutky: Tomek
Sestava: Pibaro – Bolf (70' Dado Pršo), Spinner, FruFru, Tomek – Naná (56' Torres), Knoflíček (38' Stehno), Kobreti, Bezdička – Barosh, Klofák (79' Krtek)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Baník Kamenný Újezd (B) - Slovan Blatnice (B) 1:2 (0:2)

Překvapivě hladká výhra

Neděle 19.4.2009 V dalším derby jsme zavítali do Kameňosu, jehož rezerva měla na začátku podzimu jasné postupové ambice a na Nou Campu nás potupila 0:4. Momentálně se sice pohybují ve středu tabulky, ale po naší prohře Blbákovem a trápení v přípravných mačích jsme do Kameňosu odjížděli více méně uhrát maximálně bodík. Navíc opět bez brankáře ... Naštěstí jsme při srazu na Základně zalovili v Rourovo pergole, kde trávila odpoledne spousta nadějných hráčů, a do brány jsme draftovali famosního Honzíka Karbyho! Trappattoni byl o něco nervosnější než obvykle, přece jen má za sebou určité kameňácké angažmá ... Marodka se rozšířila, ale do sestavy se vrátil Mildánek a nečekaně i jeho brašule - Alli Patroler.

Od počátku utkání jsme se do domácích zcela bez respektu zakousli. Trenéři Kameňosu evidentně studovali naši hru, pohledem na skóre v tabulce 17:41 (!!!) vyhodnotili, že naší předností je ofenzivní hra a zvolili systém 4 – 4 – 2. Deset minut jsme měli problém s organizací obrany, protože na beky nevycházeli hráči a Tomkovo pokrývání Spinnera se Mildánkovi vůbec nelíbilo ... Spinner se tedy vysunul na štít obrany a na Tomka logicky zbyl post libera:-)

U zrodu první šance byl Knoflíček, jehož dlouhý aut precisně prodloužil Klofák a Bezdička se vřítil sám do šestnáctky ... střela skončila těsně vedle tyče. Alli zatím pouze deptal domácí zadáky svým sníženým těžištěm a absolutním pokrytím míče ... Nutno zdůraznit, že naše ofenzivní pojetí hry bylo dílem slovaňáckého kotle, který byl v početní, ale hlavně hlasové převaze ... v promilích jakbysmet:-) Hlavním kotelníkem byl nejmenovaný hráč Slovanu ... toho dne s přezdívkou Prasklá hlava alias Ubroušený kecky:-) Kotel se dočkal v 28.minutě, když Knoflíček vyslal do vápna přesný centr na Alliho, Alli na sebe stáhl tři hráče, přiklepl Bezdičkovi, který z úhlu propálil Frantu Pleskáčka – 0:1. V sektoru vlajkonoši - hosté zazněly oslavné chorály ... došlo k ohnutí klandru!

Domácí se pokusili ihned srovnat ... po závaru ve vápně Tomek nepřesvědčivě odkopl a namazal domácímu halfovi ... do souboje se obětavě vrhnul Naná, odvrátil jistou branku, ale achilovka byla v háji ... nastoupil nažhavený Torres. Domácí mohli vyrovnat, když nám vyšla ofsajdová past, ale druhá vlna halfů už postupovala sama ... Karby však vytáhl ze svého arsenálu skvostného pavoučka a 110% tutovku domácích eliminoval.

Před koncem poločasu jsme těžili z našeho aktivního pressingu na soupeřově polovině ... stoper v tísni přihrál Kobretimu, ten kolmicí do vápna oslovil Alliho a Alli chladnokrevně obešel stopera a vsítil – 0:2! Psychicky jsme byli na koni, bylo zjevné, že Kameňos nemá ve středu tabulky žádnou motivaci, kdežto pro nás byla každá výhra elixírem. Domácí to viděli samozřejmě jinak, za všechno mohl neznámý sudí Konik, který si během první půle vyslechl tolik nadávek, že by i Mário dal nejmíň tři žlutky.

Druhá půle pokračovala ve stejném stylu. Trestuhodně jsme ale vraždili ... Náš neutichající kotel postupně skandoval jména všech hráčů a hecoval celý mančaft. Parádní kousek vymysleli Kačáci, když sehráli divadelní etudu při hádce o kop trestňáku („Neodkpneš aut od brány a sereš se k přímáku ...“). Když Alli přihrál podél zdi Mildánkovi, zůstali všichni stát jak opaření ... Franta Pleskáček ale Mildánkův projektil nepochopitelně vytáhl. U další příležitosti byl opět Franta. Laxně si pleskal míč ve vápně a když ho nečekaně odzbrojil Klofák a přihrál na vápno Torresovi, Franta jen nečinně přihlížel ... Torresův pokus o šibenici do prázdné brány nevyšel. Torres hrál s velkou chutí a byl platným hráčem nejen dopředu ... Ukázal, že mu není cizí ani defenziva a předváděl vybroušené obranné skluzy z dílny Kelly & Hunt. Domácí naši drtivou převahu těžce nesli a bohužel se vybyli na Kobretim, kterého mimořádně brutálním způsobem vyvrhli u lajny a náš kapitán zůstal bezvládně ležet ve velmi nefotbalové pozici ... v areálu bylo naštěstí několik lékařů a veterinářů, kteří Kobretimu diagnostikovali naraženou stydkou kost:-) Kobretiho nahradil Bimba.

Domácí nedokázali na naši hru najít recept a Karbyho v bráně ve druhé půli prakticky neohrozili. Nerozchytanost způsobila mírné zaváhání po přímáku, které znamenalo snížení na 1:2, ale k žádnému zdrcujícímu náporu a infarktovému závěru nedošlo a utkání se dohrálo vesměs na polovině domácích.

Ihned po závěrečném hvizdu rozpoutal náš kotel mohutnou děkovačku. Všichni hráči přišli poděkovat za fantastickou podporu, došlo i na rybičky ... pravda, na mokrém trávníku je to lepší, ale vítězná euforie to vynahradila!

Příští zápas: neděle 26.4. od 16h doma proti Hunčicím (B).

Sudí: Konik

Branky: 28' Bezdička, 40' Alli, 80' Karby (vlastenec)
Žlutky: Tomek
Sestava: Karby H. – Pibaro, Mildánek, Spinner, Tomek (57' Pršo) – Knoflíček (46' Káva), Naná (31' Torres), Kobreti (65' Bimba), Bezdička – Ally, Klofák


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – STS Hunčice (B) 2:2 (1:0)

Utrápený bod

Neděle 26.4.2009 Tři bodíky v Kameňosu nás zdravě nakoply. Porážku Hunčic jsme brali skoro jako povinnou ... Na druhou stranu víme, že Hunčice chtějí od příští sezony Béčko odhlásit, takže sestava A a B se příliš neliší. Statistiky navíc hovoří jasně: Hunčice porážíme většinou venku, doma je bilance slabší ... K utkání se dostavilo neuvěřitelných 18 hráčů! Do brány se postavila naše jednička – Honzík Karby.

Už v páté minutě se nešťastně zranil Klofák. Po nenápadném zákroku si vyhodil raménko a obnovil si zranění, které léčil celou zimu ... sakra! Na hřišti jsme měli zřetelnou převahu, Klofáka nahradil na tykadle Pršo, Alli klasicky neodstavitelný od balónu motal hunčickým zadákům hlavy. V 16. minutě vybojoval Torres faul zhruba 5 metrů za vápnem, míč si postavil Alli a skvostně zavěsil pod víko – 1:0! Vypadalo to slibně ... hosté se pokusili o rychlé vyrovnání, většina akcí však končila v naší precisně fungující ofsajdové pasti. Kvůli svalovému zranění musel bohužel ve 20.minutě střídat Pibaro ... Do šance se dostal agilní Kobreti, jeho nohejbalové zakončení ale gólman lapil. V další šanci přihrál Kobreti na vápno Pršovi, který jeho narážečku zužitkoval výstavním homerunem.

Po půlhodině hry došlo k nenápadnému zákroku na pravém okraji naší obrany. Po krátkém psychologickém pohovoru FruFrua s hunčickým forwardem došlo ke strkanici, hunčickému Mižárovi se zatmělo a oplácení mu vyneslo předčasnou cestu do sprch, neboť přesný Kozina měl celou situaci pod kontrolou.

Hunčice o desíti velmi ožili, celý tým se semknul a bojovali jako lvi. Nastala tak známá situace, kdy hra proti desíti je horší než proti plnému počtu. Karby měl plné ruce práce ... opět vytáhl oblíbeného pavoučka, když střelu z 5 metrů reflexivně kryl, zanedlouho si pochvaloval dobře postavenou branku, když zazvonila tyč. Čisté konto do kabin udržel vyškrábnutím těžkého míče po střele zprava. Naše kombinace končily většinou ve středové řadě, hrubě se nedařila finálová přihrávka. Ještě do poločasu dovršil smůlu Torres, když musel kvůli kolénku ven – nahradil ho Bezdička.

Druhá půle byla jako přes kopírák. Fatálně selhávala finálová přihrávka ... Bezdička sice lítal jak utrženej z řetězu a hlavě s Kobretim a Allim zkoušeli něco vymyslet, ale zkušený stoper všechny akce spolehlivě přečetl a nedostali jsme se prakticky k ničemu ... Gólman vypadal rovněž velice sebejistě. Ač jsme vedli, hosté rozhodně nevypadali odevzdaně, spíše naopak. Karby musel dál čarovat, dvakrát ho podržela tyč! V 62.minutě však po Tomkově zaváhání při ofsajd-systému poprvé kapituloval – 1:1. Nás vyrovnání konečně nakoplo a znovu jsme se tlačili do útoku, hosté kontrovali nepříjemnými brejky. Karby lapil další tutovku ... ale deset kouzelnických zákroků si vybralo daň v podobě špatného vyboxování a čtvrthodiny před koncem jsme prohrávali 1:2. Otevřeli jsme hru, zrychlili přechod do útočné fáze, ale přihrát Allimu se nepodařilo nikomu ... tedy nikomu kromě hunčického kapitána, který evidentně v dobrém rozmaru přihrál z hlouby naší poloviny vlastnímu gólmanovi ... a to byl přesně pas, který Alli potřeboval – 2:2.

Utkání skončilo navlas stejně jako v minulé sezoně. Vedli jsme skoro celý zápas, remíza však byla tentokráte skoro nespravedlivá ... pro Hunčice. Příští neděli 3.5. od 17h se pokusíme o reparát na Sulkově.

Sudí: Konzina

Branky: 16', 81' Alli
Žlutky: Tomek
Sestava: Karby H. – Bolf, Mildánek, FruFru, Tomek – Knoflíček (46' Káva), Torres (37' Bezdička), Kobreti, Pibaro (20' Stehno) – Alli, Klofák (5' Pršo)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Sparta Sulkov (B) - Slovan Blatnice (B) 0:1 (0:1)

Větší vůle po vítězství přinesla kýžené 3 body

Neděle 3.5.2009 Trappattoni si na srazu oddychl, že nemusel znovu řešit nepříjemnou jarní situaci – koho z dvaceti hráčů postavit – a byl rád, že musel řešit klasickou podzimní situaci – jak dát dohromady jedenáct hráčů do základu. Dorost hrál totiž v Žihli (jako "v růži / nůši":-)) a marodka se rozšířila ... naštěstí se do sestavy vrátil Barosh a štístko WunderTeamu - Spinner, který se čerstvě vrátil z „projížďky“ s Olgou Šípkovou:-) Jediným náhradníkem byl FruFru s hnutými zády, který počítal s nástupem pouze v případě hry v osmi lidech ... V areálu se sice objevil Vydra draftovaný Kobretim ... jenže v registračce stálo pod vrstvou pavučin: „TJ Sokol Zrnko Přehýšov“.

Utkání jsme zahájili ve velké stylu. Neměli jsme co ztratit, v základu tři nakřáplý kusy, všeobecně se ví, že ze Sulkova se body vozí těžko. Naprosto bez respektu jsme tak tvořili hru a vznikaly oku lahodící kombinace. Zcela jsme ovládli střed pole a nebezpečně pronikali po obou lajnách ... domácí čapák však ukázal svou kvalitu, skvěle četl hru a nepřipustil žádné komplikace. V 18.minutě zamotali hlavu sulkovským zadákům Kobretti a Bezdička. Několikrát si až provokativně narazili u levé lajny, stáhli na sebe pozornost 4 hráčů, mezitím Spinner naběhnul do prostoru před vápno, kde ho našel Kobretiho precisní centr, který Spinner ukázkově zpracoval na prsa, přihrál volnému Knoflíčkovi ... všichni čekali střelu, jenže Knoflíček periferně viděl Kobretiho, který se přesunul do středu a pak už jen všichni bez dechu sledovali, jeho umístěný top-spin-placír, který fantasticky zapadl přímo do šibenice!!! Radost byla obrovská ... celá akce prakticky na jeden dotyk, vybroušená technika, geniální souhra ... Trappattonimu na lajně vyhrkly slzy a Gerta s Hansem zvažovali vnik na hrací plochu:-))

Domácí pokračovali ve hře bez chuti a zápachu, my pokračovali s chutí a neutuchající vůli. Vzadu jsme nepřipouštěli žádné komplikace, nebezpečné byly akorát rohy, protože na domácího Kollera výškově nikdo neměl. Do poločasu jsme měli několik příležitostí na pojištění výsledku. Vše podstatné se rodilo v kuchyni Naná – Kobreti. Bezdičkův volej těsně minul tyč, Torres s Pršem ladili mušku, Tomek osvobozujícím odkopem málem napodobil Kobretiho oblouček ... největší šance však začala na levé straně po zatažení Bezdičky, Torres na malém vápně ladně zpracoval a místo střely volil profesorskou přihrávku na Baroshe v ideální pozici. Barosh v optimálním postavení chladnokrevně pálil do odkryté svatyně do protipohybu domácího beka ... nikdo nechápal, kde se náhle objevila fosforová čapka a domácí CopperField střelu šarlatánsky kryl. Zklamání bylo obrovské, ale rozhodně nás to nedostalo ze sedla – bušili jsme do domácích až do poločasu! Baroshovu smůlu dokonalo obnovení zranění a těsně před půli musel nastoupit FruFru.

Ve druhém dějství se ukázalo, že předváděný styl hry je pro nás poněkud fyzicky náročný ... počítač naměřil za prvních 45 minut Bezdičkovi 9 kilometrů, Kobretimu 4,5 (1,5 kilometru zasekávaček družice nezachytila) ... po Torresovi zůstala po poločasové pauze v rohu kabiny louže potu! Museli jsme krapet ubrat a více se zatáhnout. Domácí reagovali zvýšenou aktivitou, ale obrana vše zažehnala v dostatečné vzdálenosti od pokutového území. Tlak domácích narůstal, odkopnuté míče se vracely během pár vteřin ... potřebovali jsme nějaký impuls. A tím impulsem bylo paradoxně odstoupení zraněného Naná. Hra o desíti nás ještě více semkla, bojovnost se znásobila a všichni věřili v udržení vedení. Obrana jezdila po zadku, FruFru nemohl riskovat těžší souboje, proto byl u všech míčů s dvoumetrovým náskokem před útočníky a tím je totálně frustroval. Skomírajícího Tomka oživila střela do koulí ... poté už cesta přes levou obranu nevedla:-)) Spinner ukázkově přerušil nebezpečně začínající přečíslení, nespočet důležitých obranných zákroků podstoupil Knoflíček (!!!) ... vše pod Mildánkovou taktovkou. Podržel nás Honzík Karby, když ojedinělou střelu k tyči vyškrábl na roh. V závěru jsme těžili z brejků adresovaných hlavně na Torrese ... jeden šachově zakončený u rohového praporku, druhý ragbyově zakončený 20 metrů nad z malého vápna:-)

Ze Sulkova si zaslouženě odvážíme tři body! K vylepšení skóre došlo i díky kontumaci mače s Kameňosem kvůli černochovi v dresu domácích ... takže místo 1:2 bude ve statistikách 0:3. Každopádně důležitější je vítězství na zeleném pažitu než na zeleném stolu!

V neděli 10.5. od 16h se doma utkáme s Přehýšovem.

Sudí: Kabík

Branky: 18' Kobreti
Žlutky:
Sestava: Karby H. – Dado Pršo, Mildánek, Spinner, Tomek – Knoflíček, Bezdička, Kobreti, Naná – Torres, Barosh (40‘ FruFru)


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Zrnko Přehýšov 3:0 (1:0)

Comeback Vydry ozdoben cenným vítězstvím

Neděle 10.5.2009 Bodová úroda nás katapultovala na devátou příčku tabulky Pralesní ligy. Hosté z Vršíčku naopak prožívají na jaře těžké období, v minulém kole ztratili s nevyzpytatelnými Hunčicemi, stratégovi Trunčkovi se moc nevyvedly ani jarní akvizice. Psychická výhoda byla na naší straně. Na srazu však bylo dusno ... znovu jsme sedli na lep Wannyakovi a uvěřili jeho slibům. Do brány musela nakonec jarní jednička Honzík K., Henry přenechal místo v sestavě Bezdičkovi. Na sraz dorazil i Vydra, k překvapení všech bez věcí ... v úterý předal foto a počítal s 2 měsíci vyřizování ... hrubě tak podcenil administrativní procesy Slovanu a bleskem musel na Vršíček pro strelky. Nabytá marodka dělala coachovi vrásky na čele ... po oznámení indispozice Tomka a Knoflíčka se o Trappattoniho pokoušely mdloby ... FruFru svůj handicap proto raději nenahlásil. Trappattoni postavil sestavu s pracovním názvem „atomová obrana s lišáky na tykadlech“. Váhový průměr obrany sice silně kazil Spinner, ale díky Vydrovi, který dostal důvěru na post stopera, byl průměr rozhodně nad 100 kg!

Jak bývá na jaře zvykem, začali jsme velmi nebojácně. V krátkém sledu zakončoval hlavou Torres a Mildánek – obě situace připravil Bezdička z pravé strany. Obrana vypadala velmi sehraně ... podezřelé bylo, že se Dado Pršo s Vydrou dožadovali třetí minerálky už v 15 minutě:-) Hosté hrozili hlavně z brejků, ale Vydra na stoperské grify nezapomněl. Devět z deseti šancí končilo ofsajdovým postavením, což se vůbec nezdálo hráčům TJ Zrnko ani Gerdovi u lajny. Gerd dokonce poslal Brzdu, aby na sporné situace dohlédl, ten ale brzy zjistil, že si náš pomezní El Presidento Radu Radučoju nic nevymýšlí a zanedlouho s pokyvováním odešel. Trenérovi dělaly vrásky hlavně útočné choutky Spinnera a pěší styl Torrese. Torres však brzy trenéra přesvědčil, že pouze šetří síly na důležité momenty ... a byl to právě Torres, který otevřel skóre. Bezdička unikl po pravé straně, nacentroval na přední tyč, Torres se odvážně položil do souboje a jeho maxinoha usměrnila míč přesně mezi bránícího stopera a vybíhajícího Sýkorku – 1:0! Zvýšení měl na klepetu Káva, škoda, že jeho dva projektily těsně minuly branku.

Hosté, mohutně podporovaní svými věrnými kotelníky, po brance trošku ožili, ovládli střed pole, ale nevytvořili si prakticky žádnou gólovou šanci. Centry končili na hlavách našich beků, míče za obranu s přehledem sbíral nulák Karby. Infarktově vypadala Vydrovo zápletka s Rackem, když nechtěl lacině odkopnout a chtěl si hbitého forwarda povodit. Poločas skončil 1:0.

Bylo jasné, že chceme-li vyhrát, musíme zvýšit a přidat na důrazu. Fyzicky toho měli všichni dost, ale touha po bodech nám nalévala sílu do žil. Na hostech byla znát nervozita a vzhledem k podzimním postupovým ambicím víceméně i (pro nás nepochopitelně) povinnost výhry. Znovu jsme tahali za delší konec ... Dado Pršo předvedl 50-ti metrový únik zakončený ukázkovým slalomem ... užuž se řítil do vápna, když si před zakončením dal špeka. Káva pokračoval ve střeleckých pokusech, v kolonce „shots on goal“ svítila na ukazateli IPC Klima číslice 6 ... žádná se však neujala. Hru oživil Knoflíček, který se chvíli zahřával na nezvyklém postu beka, pak se přesunul na svůj oblíbený okraj zálohy, kde vybojoval celou řadu důležitých míčů. Povedlo se i nasazení juniora Vločky, který vyztužil naší středovou řadu v tu nejdůležitější chvíli. Pojištění vedení jsme se dočkali až v poslední čtvrthodince. Důrazný Mildánek podstoupil hlavičkový souboj, bek pod tlakem parádně přehlavičkoval Sýkorku a překvapivě mrštný Mildánek dorážel do prázdné branky – 2:0! Při třetí brance centroval z levé strany Pršo, na jeho centr si opět naskočil Mildánek, využil zmatku v pokutovém území a opět dokázal být ve správný čas na správném místě a pohodlně zasouval do prázdné branky – 3:0!!!

Děkujeme početné účasti a podpoře ultras! V sobotu 16.5. od 17h hrajeme ve Vochově.

Sudí: Káli Mayer

Branky: 27' Torres, 72', 86' Mildánek
Žlutky:
Sestava: Karby H. – Bolf, Vydra (88' Bimba), Spinner, Dado Pršo – FruFru (65' Knoflíček), Bezdička (72' Vločka), Kobreti, Káva – Torres, Mildánek


Author: Tomek


Zpět na přehled
Sokol Vochov - Slovan Blatnice (B) 5:2 (4:2)

Statečný výkon omlazené sestavy

Sobota 16.5.2009 Zápas s Vochovem aspirujícím na postup vyšel nepříjemně na sobotu. Áčko hrálo v Plasích ... Kromě Bezdičky a Torrese jsme tak postrádali i Olega Naná, štístko Spinner pískal, přibylo několik raněných, nepochopitelně nedorazil Pibaro ... na post gólmana se dobrovolně přihlásil Vločka jr.! Dorostenci nás výrazně podrželi, bez jejich pomoci bychom nedali dohromady ani 7 statečných – hoši díky, jen tak dál – brzy to bude i váš mančaft!!!

Trappattoni sestavu dlouho ladil, věkový průměr se pohyboval na hranici 18 let (!!!), na střídání jediný žolík! Domácí se netajili choutkami na postup ... na druhou stranu, z dobře informovaných zdrojů blízkých Kreutzovi pronikly na veřejnost tajné informace, že někteří funkcionáři Vochova by rádi ještě rok vyhrávali v Pralese :-) Nutno podotknout, že vochovský areál doznal velkých změn jak v kvalitě pažitu, tak zázemí. Některým pamětníkům vháněl pohled na opuštěnou shnilou buňku „Hosté“ slzy do očí ... Domácí vypadali sebevědomě, rozchytávání gólmana připomínalo minimálně 2.ligu! Rozchytávání našeho gólmana s tím trošku kontrastovalo, ale nálada v týmu byla rozhodně lepší – neměli jsme co ztratit!

Od prvních minut se ukázalo, že domácí mají nohy svázané taktikou a nervozitou. Dařilo se nám ve středu pole a byli jsme to kupodivu my, kdo si vytvořil první platonické šance. Mário Kempes nasadil od počátku zvláštní metr na posuzování zákroků ... a Kobretimu došlo, proč mu při podpisu zápisu pětkrát opakoval, že Vochov chce postoupit ... výsledkem bylo několik trestňáčků a dvě žlutky na našem kontě. Domácí otevřeli skóre po naší hrubce v obraně a pojistili dvěma slepenci v rozmezí 13. a 17. minuty. Vločka hájil naši svatyni jako lev ... škoda vyražené pumelice, která skončila za brankovou čarou.

Tři inkasované branky po dvaceti minutách hry byl hrozivý příděl. K tomu dvě žlutky v obraně a Mário schopný čehokoliv - to nevěštilo nic dobrého. Nezabalili jsme to, přidali důraz v obraně a zvýšili aktivitu v útoku. Vydra několikrát eliminoval pokusy domácích ... jediné, co mu trenér vytýkal, byla přílišná mlčenlivost vůči spoluhráčům ... Mildánek by ve Vochově spolehlivě přišel o hlas už během první půlhodinky. Po tvrdém, ale čistém souboji Honzy Keni ve vápně, nařídil Mário velepřísnou penaltu. Mário evidentně nechtěl připustit žádné komplikace, klobásu bylo potřeba pojistit hned v první půli ... domácí si mysleli, že mají výhru v kapse, jenže to se šeredně pletli ... Penaltu šel zahrávat vochovský gólman, kterého Vločka svým odvážným pohledem zcela rozhodil. Už při rozběhu exekutora se Vločka zkušeně přesunul v levé tyči a k úžasu všech přítomných pokutový kop směřující do šibenice chladnokrevně lapil!!! A začaly se dít věci ...

Neproměněná penalta srazila domácí do kolen a začali jsme je nekompromisně válcovat. Dorostenci odhodili veškeré zábrany a příkladně spolupracovali s ostřílenými matadory WunderTeamu ... ukázkově působily kombinace Kobretiho a Stehna, Mildánek dával prostor Georginhovi a postupně ho herně hecoval a provokoval, až Georginhu zjistil, že na ty vochovský páprdy může zkoušet úplně všechno ... Od neproměněné penalty uběhlo sotva pár minut a domácí bek zkosil na hranici pokutového území Mildánka. Domácí postavili speciální zeď ve tvaru střelecké mušky (na krajích dvě dvoumetrové věže, uprostřed skřítek metr-padesát). Trestňáku se chopil captain Kobreti, dokonale využil tvaru zdi a umístěnou střelou z dílny Kankrdlík trefil šibenici – 3:1! Domácí rozehráli, asi minutu odolávali našemu presingu ... Vybojovali jsme rohový kop, který přesně do ohně nacentroval Mildánek, míč se dostal ke Kobretimu, jenž propálil skrumáž ve vápně a s přispěním teče domácího hráče snížil na 3:2!!! Domácí nevěřili vlastním očím, gólman byl na Diazepam a generální sponzor TJ Sokol zvažoval demolici kabin a odstoupení od lukrativní smlouvy. Nejhůř bylo asi Máriovi, jeho pocity zmaru nejlépe ilustrovalo škrtátko, objevené na jeho spodním prádle s potiskem ČD Nýřany ... Do konce prvního dějství jsme domácí mačkali, vyrovnání bylo na spadnutí. Naše ztráta míče na hranici soupeřovi šestnáctky však založila brejk domácích – 4:2. Ihned po rozehrávce „ty-ty-tydýt“ a poločas – škoda :-(

Ve druhé půli se hlavně bojovalo. Domácí chtěli udržet dvoubrankový náskok, my zkoušeli využít brejků, ale zároveň jsme nechtěli příliš otevřít hru a dopustit dvojciferný debakl. Parádním zákrokem se presentoval Vločka, když naprosto přirozeným brankářským zákrokem kryl projektil domácího halfa ... je vidět, že gólmanů je v Blatnici dostatek :-) Domácí v závěru zvýšili na konečných 5:2, vyhráli určitě zaslouženě, ale nahnáno měli pěkně ... Mário ukončil utkání pro jistotu v 18:30 :-) Asi žízeň :-))

V neděli 24.5. od 16h hrajeme doma s leaderem tabulky - Kozochupama (B).

Sudí: Kempes

Branky: 36', 38' Kobreti
Žlutky: 9' Tomek, 22' Vydra
Sestava: Vločka – Bolf, Vydra, Honza Keňa, Tomek – Stehno, Knoflíček (62' Michal Keňa), Kobreti, Káva – Georginhu jr., Mildánek


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) - Sokol Kozolupy (B) 4:4 (3:3)

Torres s Del Pierem zařídili cenný bod!

Neděle 24.5.2009 Kozolupy na jaře neví čí jsou ... ve hře je jak postup Béčka z Pralesa, tak sestup Áčka z Okresu. Sobotní výprask na půdě Slovanu jim situaci ještě více zamotal a byli jsme zvědaví, kdo přijede v neděli vstoupit podruhé do stejné řeky. Když do areálu vkročil obávaný král střelců 1.B třídy Tejc, nebylo pochyb o tom, že si Kozolupy přijely pro tři body. Coach Trappattoni měl k dispozici skoro 20 hráčů ... škoda, že se neuskutečnil avizovaný comeback legendárního gólmana Cajdíčka:-( Nahradil ho však jiný bažiňák – Gatuso (!!!) a do brány nastoupil Honzík Karby (mimochodem také obyvatel Bažin). Trappattoni postavil ofenzivně laděnou sestavu se smrtícím útokem: Hynessandro Del Piero (Bažiny auch:-)), Mildánek, Torres (!!!). Škoda, že kvůli zranění nemohl nastoupit Barosh s Klofákem, jinak bychom hráli na plnohodnotné dvě útočné řady, něco jako 4 – 0 – 3 – 3.

Utkání začalo pěkně zostra – běžela 2 minuta, hosté zatáhli po pravé straně a nepovedený centr skončil přesným padáčkem – 0:1. V dalších minutách jsme odvraceli několik tutovek, Tejc byl pro Tomka velkým oříškem a vypadalo to na ručník. Dado Pršo navíc signalizoval zavzdušnění a Trappattoni na lavičce si v páté minutě zapaloval třetí cigaretu. Jenže ... Bolf vysunul po pravé straně Del Piera, který neomylně přihrál Mildánkovi, ten periferně viděl nabíhajícího Torrese na hranici šestnáctky a Torres umístěnou střelou vsítil – 1:1!!! Začínalo se znovu od začátku ...

Hosté si věřili a naše vyrovnání jejich styl hry nijak nezměnilo. Většina akcí hostů šla přes Tejce, když z druhé vlny zaútočila záloha – bylo zle. Pět minut po vyrovnávací brance šli hosté znovu do vedení 1:2. Tejce si vzal na starost Bolf, přidali jsme v bojovnosti, Pršo vypil 2 Karbyho i Vydrovo zásoby vody a v 19.minutě pustil do hry Kávu ... Užuž to vypadalo, že jsme našli recept na kozolupské výpady, když Tomek zkosil čahouna pronikajícího do vápna. Ačkoliv došlo ke kontaktu 2 metry před vápnem, skončil letec na úrovni penalty a přísný Kissinger bez váhání ukázal na značku pokutového kopu a hosté zvýšili na 1:3.

Domácí ultras, trenér, obrana i záloha si přála v tu chvíli jediné – do poločasu neinkasovat. Jenže naše útočné trio mělo jiné plány ... Nejprve Bolf překopl míč za obranu a mazák Del Piero křížem propálil k levé tyči – 2:3. V krátkém sledu pak Mildánek tvrdě pálil šajtlí těsně vedle levé tyče ... v samotném závěru exceloval Pepino Torres, když si naběhl na Del Pierův centr a výstavními nůžkami pod víko nedal kozolupskému brankáři šanci – 3:3!!!

Do druhé půle oživil záložní řadu Gatuso ... naši útočníci se nenechali rozhodit poločasovou pauzou a pokračovali s lehkostí a nápadem. Del Piero brzy vymyslel skvostnou ulici pro Torrese – hosté mohli buď jen přihlížet nebo faulovat ... zvolili druhou možnost. Exekuce penalty se chopil Karby a sebevědomou střelou do boční sítě získal poprvé v zápasu vedení na stranu Slovanu – 4:3!!! Hosté málem vyrovnali z protiútoku, když zatáhl za ruční brzdu ve vápně Káva. Penaltu zahrával kdo jiný než Tejc ... Karby se v mžiku zkoncentroval a penaltu famosně vytáhnul nad ... celý stadion na několik vteřin doslova oněměl. Penalta byla velmi slušně kopnutá, Karby se přesto dokázal přesunout k pravé tyči a tvrdou střelu vyškrábnul. Byl to zásadní okamžik druhé půle, který nám vlil novou krev do žil ... začalo se jezdit po zadku, Trappattoni povzbuzoval (!!!) na lajně, Tomek začal vyhrávat hlavičkové souboje s Tejcem:-)) Zkrátka emoce jako prase.

Hosté to rozhodně nezabalili a permanentně jsme odvraceli nebezpečné situace. Jenže Karby v bráně byl po chycené penaltě doslova neprůstřelný. Zlikvidoval několik tvrdých projektilů i samostatných nájezdů. Když se ho pokoušel obejít hbitý útočník kličkou, vrhl se mu pod nohy, odebral mu míč a ještě mu v podstatě rukama nasadil jesličky ...

Hosté srovnali v 56.minutě a coach postupně zapojil juniory Georginha a Vločku. Byl to neskutečně dobrý tah, protože Georginhu rychle zapadl mezi naše hračičky v útoku a Vločka zásoboval centry z pravé strany ... V závěru nám docházely síly, každá vteřinka oddechu byla dobrá – všichni hráči tak byli vděční Del Pierovi za taktické zakopnutí v prostoru rohového praporku, které přesně pískající Kissinger pohotově odměnil žlutkou.

Kozolupy byly určitě lepším týmem, ale tento víkend zkrátka neměly v Blatnici souzeno.

V neděli 31.5. od 17h hrajeme v Doubravě.

Sudí: Kissinger

Branky: 6' Torres, 37' Del Piero, 44' Torres, 48' Karby (PK)
Žlutky: 87' Del Piero
Sestava: Honzík Karby – Pibaro, Vydra, Bolf (60' Georginho jr.), Tomek – Knoflíček (46' Gatuso), Kobreti, Torres (75' Vločka), Dado Pršo (19' Káva) – Del Piero, Mildánek


Author: Tomek


Zpět na přehled
Zrnko Doubrava - Slovan Blatnice (B) 2:4 (0:1)

Probudil nás až Vločka

Neděle 31.5.2009 Zápasu s poslední Doubravou jsme se tradičně obávali. Jednak máme problémy s nalezením motivace a jednak je v Doubravě brutální terén (jetel zahuštění svlačcem a kostřavou polní), což nevyhovuje naší technicky orientované hře. Patrně sobotní konjunkce Venuše a Jupiteru zapříčinila, že se nějak víc popíjelo a kromě tradičních kaličů ... zkrátka najít 3 řidiče byl v neděli po 16 hodině problém ... A to mohlo všechno dopadnou mnohem hůř, protože vedení TJ Zrnko vyslalo v neděli nad ránem do Blatnice rusky mluvícího agenta, který měl za úkol vyzvědět naší taktiku a zlikvidovat jednoho nejmenovaného vysokého funkcionáře TJ Slovan. Naštěstí byl zcela náhodou přítomen Tomek, který v duchu šaolínských mistrů špiona paralyzoval kelímkáčem a když se z korun stromů snesl i Mistr Jedi ... byl útočník v mžiku znehybněn.

Mysleli jsme, že nás doubravecký areál nemá čím překvapit ... omyl! Dorazili jsme 25 minut před výkopem a po „hrací ploše“ se proháněl maník se sekačkou ... unikátní metoda místních rolníků spočívá ve speciální mulčovací technologii – detaily viz. foto (Copyright Zrnko). Domácí se scházeli jak šváby na pivo – viz. další foto pořízené v jejich kabině 10 minut před plánovaným hvizdem sudího Bushka z Velhartic.

Utkání začalo ve „strhujícím“ tempu. Domácí o desíti měli jediný cíl – dočkat se piváků po zápase. My jsme potřebovali rychle vstřelit gól ... První příležitost vypracoval Fernando Torres, který nacentroval Mildánkovi na přední tyč – domácí gólman (kameňácký internacionál) ukázal, že s debaklem nepočítá, nebojácně se vrhl do souboje a střelu vyrazil. Poctivě jsme stříleli, ale buď to byly homeruny nebo šmudly. Horší bylo, že jsme se postupně nechali ukolébat turistickým pojetím domácích ... Vysvobození přišlo v 16.minutě, když centrovaný míč Kobretiho, přenechal Naná mazácky Mildánkovi a ten nekompromisně otevřel skóre utkání – 0:1. Tak teď už to půjde ... pomyslela si většina hráčů. Jenže ... domácí se probrali, hra se přesunula do středu pole a po zbytečných chybách v naší obraně, mohli dvakrát vsítit. Trošku nás dusil sudí Bushek, který měl s domácími soucit a zřejmě vzhledem k početní převaze, domácím krapet nadržoval ... Když však posoudil zákrok na pronikajícího Pibaru jako simulování a ukázal mu žlutku ... už toho bylo moc. Přitom Pibaro jednak v životě nesimuloval a jednak ani simulovat neumí ... Šok nastal, když se domácí dostali do ojedinělého brejku a v nastalém závaru nastřelili Bolfa do ramena – Bushek neomylně ukázal na značku pokutového kopu. Penaltový specialista v naší brance však střelu vytěsnil očima ... Poločas skončil 0:1 a vypadalo to, že už moc branek nedáme.

A bylo ještě hůř. Domácí hráli o devíti a hru úplně zastavili ... Nezívali už jenom diváci, ale už i většina hráčů. Po deseti minutách druhé půle jsme zjistili, že to byla taktika, domácí vstali z mrtvých, dostali se do vápna a Bushek nařídil další přísnou penaltu. Domácí se tentokrát nemýlili – 1:1. Vypadalo to zle. Trappattoni musel reagoval a tah s nasazením Vločky a FruFrua se ukázal jako geniální. FruFru přinesl potřebnou jistotu a Vločka se nenechal odradit pomalým tempem ani hodinou a půl strávenou na střídačce a od prvního kontaktu s míčem začal domácí zadáky neúprosně drtit. A probudil se celý mančaft! Mildánek si vtipně narazil s Kobretim, vystřelil z úhlu a tečovaný míč rozvlnil síť – 1:2. Sedm minut na to nažhavený Vločka ukázal, jak je fotbal jednoduchý ... obešel hráče, dravě pronikl do šestnáctky a přesnou střelou k levé tyči zvýšil na 1:3! Gólman domácích byl na diazepam ... hlášky „Něco ti tam spadlo“, „Vloupej si ho“ apod. ze sektoru Vlajkonoši-hosté mu nepřidaly:-) A to ještě netušil, že za necelé dvě minuty dokoná Mildánek svůj hattrick a brilantním obloučkem uzavře skóre na konečných 1:4.

Vyhráli jsme zaslouženě, ale bylo to trápení. O symbolickou tečku se postarali domácí pořadatelé, když ztratili klíč od rozhodčího kabiny ... Zapomenutí oslavných husqaren zcela vystihlo naše pozápasové rozpoložení.

V neděli 7.6. od 16h hrajeme doma s Pňovanama.

Sudí: Bushek z Velhartic

Branky: 16', 67', 77' Mildánek (hattrick!!!), 75' Vločka
Žlutky: 27' Pibaro (simulace:-))
Sestava: Honzík Karby – Pibaro (32' DadoPršo), Vydra (70' FruFru), Bolf, Tomek – Káva, Naná, Kobreti, Knoflíček (60' Vločka) - Torres, Mildánek

P09_Doubrava_sekani.jpg.JPG, P09_Doubrava_kabina_domacich.jpg.JPG, P09_Doubrava_kabina_hostu.jpg.JPG.


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Sokol Pňovany 1:2 (0:1)

Prokletí jménem Pňovany

Neděle 7.6.2009 Dávno pominuly doby, kdy jsme se Pňovanům vysmívali ... ať už díky pamětní dětské vaničce ve sprchách nebo nosítkům na skříni v kabině a před utkáním jsme přeměřovali vodováhou neskutečný sklon jejich „hřiště“. S tou vodováhou jsme to tenkrát asi přehnali, protože od té doby jsme ve vzájemných mačích nezískali ani bod.

Hosté dorazili v plné sestavě, neznali jsme pouze gólmana s portorikánskými rysy ... Dorazil i obávaný shooter s velkými nadočnicovými oblouky (detaily viz. Wikipedia) nevlastní prasynovec známého afrického herce James Earl Jonese, kterého dostal k velké radosti na starost René Bolf.

Hned od prvních minut bylo zřejmé, že většina hráčů není ve své kůži. Devět z deseti přihrávek bylo buď moc procítěných nebo příliš tvrdých nebo do autu nebo přímo soupeři. Mimořádné minely předváděl přímo před naší střídačkou Tomek ... zcela zdeptaný Trappattoni v 30. minutě omylem střídal FruFrua místo Tomka ... V 35.minutě Tomek alibisticky přenechal míč Kávovi, ten se ještě nezahřátý nedokázal prosadit proti James Earl Jonesovi, buldozer se nepodařilo zastavit ani Bolfovi a Del Piero v bráně byl bezmocný – 0:1 a Bolf si z tvrdého souboje odnesl kotník v hajzlu. Kua!

Do druhé půle již Bolf nemohl nastoupit. Rébus s pokrytím James Earl Jonese vyřešil Trappattoni osobním strážcem Naná! Naná byl velmi konsternován, ale řekl, že to zkusí ... A šlo mu to skvěle! V podstatě nedošlo k většímu kontaktu, zárodky nebezpečných situací včas bezbolestně přerušoval na půlce a po jednom z odzbrojení James Earl Jonese založil akci na levé straně ... lahůdkový centr se dostal až k Allimu do vápna, který s přehledem zavěsil - 1:1! Škoda, že se Trappattoni rozhodl k dalšímu střídání a stáhl ze hry právě Naná, který našel v obraně velké zalíbení ... Pokoušeli jsme se převzít vedení, ale nepřesností neubívalo ... 15 minut před koncem naopak James Earl Jones obešel Tomka a zajistil hostům 3 body. Hoši sorry:-(

Hosté zaslouženě zvítězili, prokletí trvá ... chuť si spravte na přiložených skvělých fotech, díky Kabi!

Rekapitulace uplynulé sesony proběhne v pátek 26.6. na Základně.

Sudí: Káli Mayer

Branky: 59' Alli
Žlutky:
Sestava: Del Piero – Pibaro, Vydra, Bolf (45‘ Vločka), Tomek – Bezdička, Naná (60’ Georginhu jr.), Kobreti, FruFru (30' Káva) - Torres, Alli

P09_Pnov_5916.jpg.JPG, P09_Pnov_5917.jpg.JPG, P09_Pnov_5924.jpg.JPG, P09_Pnov_5932.jpg.JPG, P09_Pnov_5939.jpg.JPG, P09_Pnov_5940.jpg.JPG, P09_Pnov_5943.jpg.JPG, P09_Pnov_5945.jpg.JPG, P09_Pnov_5949.jpg.JPG, P09_Pnov_5953.jpg.JPG, P09_Pnov_5960.jpg.JPG, P09_Pnov_5968.jpg.JPG, P09_Pnov_5976.jpg.JPG, P09_Pnov_5977.jpg.JPG, P09_Pnov_5978.jpg.JPG, P09_Pnov_5983.jpg.JPG, P09_Pnov_5984.jpg.JPG, P09_Pnov_5994.jpg.JPG, P09_Pnov_5997.jpg.JPG, P09_Pnov_6010.jpg.JPG, P09_Pnov_6014.jpg.JPG, P09_Pnov_6016.jpg.JPG, P09_Pnov_6023.jpg.JPG.


Author: Tomek


Zpět na přehled
Slovan Blatnice (B) – Baník Líně (B) 2:2 (0:1)

Zaplaťpánbůh za bod

Neděle 14.6.2009 Ve šlágru závěrečného kola Pralesní ligy jsme se utkali na domácí půdě s týmem Líní (B). Byl to souboj těžkých vah, šlo o všechno: oba celky shodně 20 bodů, domácí s tabulkovým skórem 37:56, hosté 48:65!!! V ochozech se tísnilo 24 platících diváků, čest řídit toto prestižní utkání dostal sympatický albín Koník.

Trappattonimu se sešlo 17 hráčů, všichni chtěli napravit kolaps s Pňovany. Do branky se znovu postavil Fabien Barthez, po delší zdravotní pauze se vrátil Barosh, kterého head-coach postavil na halfa! Naše středová řada měla být pro soupeře smrtící, protože ideálně kombinovala prvky brazilské, kamerunské, německé i italské. A taktika docela vycházela ... Soupeři jsme půjčovali míč jen sporadicky, oproti minulému týdnu se zpřesnily přihrávky (i když rezervy tam pořád jsou:-)) Šance jsme měli hlavně po centrech zprava ... největší spálil Kobreti, když hlavou mířil těsně vedle tyče. Nadějný slalom Pibary skončil na hranici šestnáctky ... Torresovi i Mildánkovi chyběl parťák Del Piero. Hosté těžili pouze z brejků ... Tomek byl tentokráte jistý dozadu, leč rozehrávka stále pokulhávala ... znovu se tak potvrdila vysoká úmrtnost halfů na Tomkovo straně – Knoflíček střídal v 38.minutě. Pět minut před půlí se Líně dostaly poprvé do vápna, nezachytili jsme překvapivou druhou vlnu ze zálohy ... první střelu Barthez vyrazil, ale při dorážce téhož hráče jsme Barthezovi už pouze drželi palce – 0:1.

Druhá půle začala našim náporem ... v krátkém sledu dvakrát zakončoval Georginho jr. a táta na lajně začal přepočítávat obsah portmonky:-) Věřili jsme, že zápas otočíme! S přibývajícím časem jsme otevírali hru a brejky hostů se začali množit – vzadu však úřadoval neskutečně chladnokrevný a ještě neskutečněji hbitý Vydra! Barthez spolupracoval při rozehrávce – své brankářské kvality prokázal při tvrdém voleji do levé šibenice – vyškrábnutí střely doplnil famosní robinsonádou! Šokem bylo zvýšení hostů na 0:2 v 69.minutě – zakončující hráč měl doslova z prdele kliku, protože se mu míč ve třech soubojích třikrát odrazil míč přesně tam, kam potřeboval – míč se náhodou dokutálel k statickému halamovi a ten zázračně trefil přesně k tyči.

K obratu zavelel Dado Pršo, který se po nahrávce Georginha jr. nejlépe zorientoval ve vápně a nekompromisně rámoval – 1:2. Ve zbývajících 20 minutách zařadili všichni dvojku (Bezdička trojku) a za sílícího deště jsme dobývali soupeřovu svatyni. Do slibné pozice se dostal Barosh ... jasná kosa ve vápně však nechala Koníka chladným. Líně si už nevypracovaly nic ... snad jen po namazání od Tomka, které naštěstí sám „čistě“ vyřešil (míč – koleno – stehno – ... - bachor - sorry). Bezdička kromě standardních 26 kilometrů za zápas sehrával i roli zlého muže – sestřelení líňského sokolíka ještě Koníka nechalo v klidu ... vykostění jednoho z veteránů už ocenil žlutkou.

Líně bránily v deseti a ve vápně se nedalo vymyslet nic, chtělo to něco mazánýho ... Torres vybojoval na hranici vápna trestňák. Bylo to docela z úhlu, hosté se soustředili na pokrytí našich obávaných hlavičkářských věží:-)) a shooterů:-)) ... jenže Mildánek bleskově vyhodnotil postavení brankáře a chytrou střelou k bližší tyči vyrovnal na 2:2!

Zaplaťpánbůh, aspoň bod. Ročník 2008/2009 končíme na 8.příčce, fanouškům děkujeme za přízeň - hlavně skalním ultras se 100% účastí na venkovních hřištích! Klubovému fotografovi Kabiru Bedimu díky za skvostná fota - vychutnejte si ten příval dynamiky a emocí, kopací techniku i naše vypracovaná těla:-)

Sudí: Koník

Branky: 70' Dado Pršo, 80' Mildánek
Žlutky: Bezdička
Sestava: Fabien Barthez – Pibaro, Vydra, Bolf (58‘ Pršo), Tomek – Bezdička, Barosh (C!), Kobreti (C) (80' Káva), Knoflíček (38' Georginhu jr.) – Torres (83' Stehno), Mildánek

P09_Line_003.JPG, P09_Line_007.JPG, P09_Line_011.JPG, P09_Line_017.JPG, P09_Line_023.JPG, P09_Line_025.JPG, P09_Line_027.JPG, P09_Line_029.JPG, P09_Line_030.JPG, P09_Line_033.JPG, P09_Line_035.JPG, P09_Line_036.JPG, P09_Line_039.JPG, P09_Line_041.JPG, P09_Line_049.JPG, P09_Line_051.JPG, P09_Line_053.JPG, P09_Line_061.JPG, P09_Line_063.JPG, P09_Line_070.JPG, P09_Line_080.JPG, P09_Line_081.JPG, P09_Line_083.JPG, P09_Line_088.JPG, P09_Line_100.JPG, P09_Line_102.JPG, P09_Line_105.JPG, P09_Line_108.JPG, P09_Line_110.JPG, P09_Line_116.JPG, P09_Line_117.JPG, P09_Line_120.JPG, P09_Line_121.JPG, P09_Line_124.JPG, P09_Line_127.JPG, P09_Line_128.JPG, P09_Line_132.JPG, P09_Line_134.JPG, P09_Line_135.JPG, P09_Line_136.JPG.


Author: Tomek


Zpět na přehled