Blatnice Pernarec 3:1 Reportage Ne 7.4. 15:00
Blatnice Líně B 6:0 Reportage Ne 21.4. 15:00
Zbůch B Blatnice 1:2 Reportage So 27.4. 14:00
Blatnice Přehýšov 0:2 Reportage Ne 5.5. 15:00
H. Huť Blatnice 10:0 Reportage So 11.5. 17:00
Blatnice Sulkov B Ne 2.6. 15:00

Ostatní výsledky a tabulka na webu FAČR

Slovan Blatnice (B) - Sokol Pernarec 3:1 (2:0)

Papénův plodný návrat

Neděle 17. 4. 2019 - Tradičně až v dubnu začala druhá polovina sezóny pralesní ligy okresu Plzeň-sever. Vyhnuli jsme se tak zbytečnému ničení domácího hříště a nastupování v rukavicích. Ani s přáteláky jsme to raději nepřeháněli a nastoupili jsme pouze k jedinému s oblíbeným celkem Zbůchu, přičemž se nám podařilo vylepšit sebevědomí výhrou venku po přestřelce 7:6. Na mistráky doznala naše sestava oproti podzimu několika nečekaných změn. Nejvíce natrénovaní hráči s nejlepší formou (Ťafík, Pibaro, Kobreti, Jimmba, Čenda, Káva) nastupují pravidelně za A tým a my jsme rádi, že Béčko plní správně funkci záložního mužstva.

Pernarec chce očividně postoupit, takže angažoval trenéra Zenkla a již hodinu před výkopem se hráči intenzivně rozcvičovali na place. Naši hráči zatím postupně docházeli a sledujíc rozcvičku soupeře pokuřovali předzápasové Startky. Kromě kluků přesunutých do Áčka nám chyběl Mao, toho času na Srí Lance, Misha přijel s věcma oslaben moribundem, takže draft Honka s Piškootem byl logickým manažerským krokem. Navíc se po delší době zjevil Papén v nečekané solidní formě. Zápas začal na čas díky premiéře nové časomíry v pralesní lize.

Prvních dvacet minut bylo oťukávacích, hosté měli trochu více ze hry, ale šance byly na obou stranách. Ve 28. minutě Papén vybojoval míč, vysunul Šinduse, který vnikl do vápna a zkušeně obstřelil čapáka - 1:0. I na dalším gólu měl Papén svůj podíl. Při jedné z našich akcí proklouzl offsidovou pastí, a kdyby ho stoper nestahnul, šel by sám na bránu. Byla z toho rote pro jednoho z nejlepších hráčů Pernarce a přímák pro nás. Přestože se k míči hrnul Leoš, kapitán Kobreti nepřipustil žádné diskuze a nechytatelným placírem kolem zdi nasměroval balón přesně k tyči - 2:0! Do poločasu jsme tlačili, ale proti deseti se nám hrálo tradičně hůř než proti jedenácti. I přesto měl Papén jednu tutovku. Vzadu nám to relativně šlo, Piškot nepustil jediný míč, Hynek byl na stoperu jako ryba ve vodě, Honek eliminoval rodící se šance hostů a srdcař Kobreti na předstoperu rozděloval a paradoxně (i přes své nerváctví) uklidňoval hru.

O poločasu byl vystřídán vyšťavený Řízek, za něhož naskočil Čenda. Neponechali jsme nic náhodě a stále jsme tlačili. V 55. minutě Piškoot vysunul Papéna, který unikl po pravé straně, dokonale přihrál Alešovi a ten uklidil míč do prázdné brány - 3:0! Hra se poté trochu přiostřila, ambiciózním hostům došla trpělivost a začali hrát dost do těla. Škoda Maovy absence, ten by jim rád oplácel stejný způsobem. Na naší straně byl nejvíc vidět Terminátor Piškoot. Ten zařadil trojku, vypnul čidla bolesti a po dokonalém rohu od Vločky mohl vsítit hlavou. Míč bohužel skončil těsně nad vinglem. Hosté ještě v závěru korigovali na konečných 3:1 po řetězci několika chyb v naší obraně. Jarní půlsezónu jsme naskočili na pozitivní vlnu, cílem je udržení pohárových příček, získání bodů do klubového koeficientu a podpora Áčka v záchranných pracích.

Sudí: Karda
Branky: 28’ Šindus, 34’ Kobreti, 55’ Aleš
Sestava: Vojta – Leoš, Myšiloff, Kobreti (C) (58’ Vločka), Honek – Řízek (46’ Čenda), Aleš, Piškoot, Forest (70’ Kemo) – Papén, Šindus (75’ Misha)

Author: Tomish

Zpět na přehled

Slovan Blatnice (B) – Baník Líně (B) 6:0 (3:0)

Kemo s Piškootem sfoukli Líně jako svíčku

Neděle 21. 4. 2019 Minulý týden jsme měli v rozpisu volno, využili jsme proto nabídku přáteláku s týmem Mantova hrajícím IV. třídu na Jihu. Už v páté minutě jsme vedli 1:0 a vypadalo to na snadnou výhru, jenže Mantov nejenže tento stav udržel do poločasu, ale dvěma rychlými brankami na začátku druhé půle nás uzemnil a otočit na konečných 4:3 nás stálo nemalé úsilí, Aleš si navíc odnesl zranění svého robokolena.

V dalším kole jsme hostili Líně B a chyběli nám zraněný Kobreti, Misha plnící rodinné povinnosti a turista Leoš (Stopa janovického Smirníka), což se později ukázalo výhodou. Aleš se naštěstí zahojil, poprvé se letos ukázal světoběžník Mao, Piškoot s Honkem se stávají základními pilíři B týmu, tj. sestava tak byla i přes ztráty relativně nabitá…

Brzy po úvodním hvizdu se na levém křídle individuálně prosadil Šindus, vykličkoval hráče i brankáře podél brány a ač mohl zakončit do prázdné, přenechal míč Vločkovi, který si křiknul ... Jenže Vločka dokázal v prázdné bráně trefit dobíhajícího hráče!?!? I druhou příležitost na otevření skóre Vločka zahodil, tentokrát sám vlétl do pokutového území, místo zakončení však centroval z malého vápna... Zřejmě chtěl Šindymu oplatit nezištnou přihrávku. Po dvou vraždách byl stav 0:0 a začali zlobit hosté… Dvakrát jsme je nechali hlavičkovat v malém vápně, jenže Vojta přesně věděl, kam se postavit a obě hlavy z bezprostřední blízkosti flegmaticky lapil do koše! Ve 22. minutě jsme zaslouženě otevřeli skóre – Piškoot se uvolnil na hranici šestnáctky a křížnou přihrávkou našel Kema na zadní tyči a ten pohotově vsítil – 1:0! Hosté rozehráli, ale míč se po ose Mao – Piškoot znovu dostal ke Kemovi, tentokráte ve složitější situaci, ale jeho tečovaná bomba zaplula přesně k zadní tyči – 2:0! Nejfotbalovější moment zápasu nastal ve 30. minutě… Honek vyhrál hlavičkový souboj po výkopu líňského brankáře, pro míč si seběhl Šindus a vykouzlil skvostnou kolmici pro Piškoota nabíhajícího do vápna, na jeho střelu k bližší tyči neměl brankář nárok – 3:0! Do poločasu jsme měli několik šancí na zvýšení, ale skóre se již neměnilo. Slibně vypadala zejména kombinace Vločky s Řízkem, při které Vločka obešel u lajny 2 hráče, přihrál Řízkovi, který mu dal pár vteřin na doplnění kyslíku, pak mu přihrál do otevřeného prostoru, což Vločka ocenil pouze zdviženým palcem.

Ve druhé půli se dlouho nic nedělo, hosté přitvrdili v osobních soubojích, naloženo dostal hlavně Aleš se Šindym… Řízek si poprvé na jaře vzal před zápasem 1 den dovolenou a na jeho výkonu to bylo znát – při 4. brance unikl na pravém křídle, přihrál do vápna Piškootovi, jehož liftovaná dum-dum střela stáhla líňskému brankáři obě rukavice – 4:0! Pátá branka na sebe nenechala dlouho čekat – Kemo převzal míč v hloubi pole, obešel dva hráče, po 80 metrovém sprintu ho nešetrným skluzem atakoval Bimba, Kemo ale nejenže nešel k zemi, ještě stihl přihrát Šindymu, který pohodlně obstřelil čapáka. Hosté bůra těžko nesli, slabší povahy se nechali vystřídat, horké hlavy se uchylovaly k prasáckým zákrokům… Největším přeborníkem v této disciplíně byla „devítka“, srážku dvou vagonů připomínal souboj s Maem, menu v podobě loktu do žeber + koňar bylo pro Řízkovo atari moc a po odpískání faulu rozhodčím došlo k menší potyčce, po které oba fighteři putovali do sprch. Nutno zmínit, že sudí Kreutz málem omylem vyloučil jiného hráče Líní, nedaleko incidentu byl naštěstí Leoš právě dorazivší z pochodu a přehmatu rozhodčího s vekou dávkou asertivity rázně zabránil! V závěru utkání inkasoval Piškoot nepříjemný kule-čník… Vypořádal se s ním po piškootovsku: souboj, ťukes s Kemem, vyšachování gólmana - Kemo završil hattrick a uzavřel na konečných 6:0!

Příští zápas: sobota(!) 27. dubna od 14:00 ve Zbůchu, sraz 13:00.

Sudí: Kreutz

Branky: 22’, 24’, 90’ Kemo, 30’, 70’ Piškoot, 73’ Šindus
Rote:Řízek
Sestava: Vojta – Káva (60’ Čenda), Myšiloff (C), Mao, Honek – Řízek, Aleš, Piškoot, Kemo – Vločka (70’ Drogba), Šindus

Author: Tomek

Baník Zbůch (B) - Slovan Blatnice (B) 1:2 (1:1)

Gatuzo – muž zápasu

Sobota 27. 4. 2019 Oba týmy hrály ve stejný den, sestavy se ladily celý týden… Podle plánu měly mít oba týmy na lavičce 3 kusy na střídání, precisní plán počítal i s přesunem 2 hráčů do Nečtin po odehrání poločasu za B, nakonec to bylo trošku jinak… Papén si v telefonu ještě nenašteloval letní čas, ale trumfnul ho Leoš, který v době srazu B obědval a hrooozně se divil, že hrajeme v sobotu!?!? Nakonec nás ale nenechal ve štychu a jel! Bonusovými hráči byli bažiňák Gatuzo a Gareth Vany.

Ještě než jsme se rozkoukali, domácí otevřeli skóre. Hlavní arbitr agent Babyš pustil offside odmávaný asistentem Trapattonim, obrana zůstala nevěřícně stát a domácí útočník došel vycházkovým tempem do vápna a obstřelil Vojtu. V následující čtvrthodině jsme pak uzamkli soupeře na jeho polovině. Ofenzivní dovednosti předváděl Vany – dobrá kombinace ztroskotala na hranici vápna, střele na bránu chyběla přesnost… Po 2 Vanyho povedených akcích si jedna z přítomných fanynek Slovanu připsala 2 orgasmy! Jenže Vany přepálil začátek a i Vločka věděl, že je čeká celý zápas a přizpůsobili tomu svůj pohyb. Dopředu se vysouval Šindus nebo Mao, ale nedokázali jsme udržet míč… Domácí nás začali drtit aniž by je to stálo mnoho sil. Dvakrát jsme nechali projít celým hřištěm jednoho s domácích veteránů, potřetí už se na apatii spoluhráčů nevydržel koukat Šindus a přes půl hřiště vlající šátek doběhl a míč mu odebral. V závěru 1. půle se nám podařilo z ojedinělé šance vyrovnat… Gatuzo vysunul do vápna Maa, který se octl tváří v tvář gólmanovi, ale domácí stoper ho v posledním okamžiku stáhl k zemi – agent Babyš neváhal a nařídil penaltu – domácí nijak neprotestovali… Pokutový kop zahrával Šindy, gólman sice vystihl směr a střelu vyrazil, jenže Šindy pohotově dorazil a sudí vstřelený gól gestikulací potvrdil. Oslavovali jsme vyrovnávací branku, jenže několik domácích začalo protestovat, že penalta se nesmí dorážet, a že neplatí… A zmatený Babyš po pár vteřinách branku odvolal a změnil výrok na offside!?!? Po dalších diskusích hráče uklidnil, že se o poločase mrkne do pravidel… Někteří z přítomných diváků s rozhodcovskou licencí se museli pevně držet klandru, aby neomdleli. Fotbaloví příznivci v ČR jsou na podobné situace naštěstí zvyklí – viz zkušenosti s VAR systémem v české lize, kdy se dá odvolat branka, červená karta a časem možná i posouvat čas. (Pozn. autora: podle informací FAČR se VAR systém v pralesní lize plánuje až pro sezonu 3018/3019, pak již k podobným přehmatům nebude docházet!) Rozhodčí i domácí kapitán byli naštěstí rozumní a i bez naší intervence se penalta uznala, poločas tak skončil 1:1. Domácí o výhře nepochybovali, i vzhledem k našemu bezkrevnému výkonu v 1. dějství

Domácí o poločase vystřídali 3 hráče, které čekal následný zápas OP s Kaznějovem, v naší sestavě se probudil démon Gatuzo, který zatočil kormidlo neodvratně směrem k vítězství… Stačilo pár vítězných soubojů a trvale jsme se usídlili v útočném pásmu, domácí se mezi sebou navíc začali hádat, největším přepínákem byl hráč zvaný Sparťan (chápeme, že má těžké období) a slušně mu sekundoval i brankář. Brzy se dostali do takových otáček, že otrávili celý tým a z tohoto stavu se nevzpamatovali do konce zápasu. Navíc je drtil Gatuzo, který byl vpravo, vlevo, vepředu, vzadu, všechny míče přitahoval jako magnet, z protihráčů si dělal slalomové tyče a zastavit se ho dařilo pouze pomocí faulů. Hlavní arbitr z neznámého důvodu šetřil žluté karty a při dvacáté osmé kose se baníkovcům podařilo trefit Gatuza přesně do nedávno operovaného palce a vypadalo to zle… Coach Tomek se Gatuza pokoušel přesvědčit, že to rozběhá, ale bolest byla nesnesitelná, přišly tedy na řadu lži, že už bude konec zápasu… Pomohlo až převlečení Tomka do dresu, které veškeré bolesti utišilo :-)

Vyrovnaný stav držel dlouho, šance se pálily jako na běžícím pásu – Šindus nedal dvě hlavičky z malého čtverce, když ho Mao poslal do brejku a vyplaval přímo před vyběhnutým brankářem, pokus o lob skončil krtkem a kromě drnu v ústech měl překvapený brankář i míč v náruči. Vločka centroval když měl vystřelit a naopak… Vany v ideální střelecké pozici také zkoušel přihrát. Na nemohoucnost spoluhráčů se nemohl koukat Mao, i on se brzy dostal do střely z úrovně penalty... Vypadalo to, že brankář se snažil v bráně uhnout, ale Mao ho trefil!?!? Snahy domácích končily u Gatuza, který jim s lehkostí odebíral míče a znovu a znovu hnal naše forwardy na branku. Dočkali jsme se v 72. minutě - Šindyho centr Vany takticky přepustil Vločkovi na zadní tyči, ten nic nevymýšlel a nechytatelnou šajtlí málem protrhl síť‼!

V závěru se domácí pokusili o vyrovnání, vysunutý kapitán byl velkým nebezpečím, ale Kobreti nedopustil žádné komplikace, navíc byl stále všude Gatuzo… Dvakrát nás přesto podržel Vojta - nejprve vyrazil nepříjemnou střelu k tyči, jak se mu ale podařilo vytáhnout bombu pod víko doteď nikdo nepochopil – fantazie!!! Nekonečné závěrečné minuty zkrátil Vločka a nebylo to u rohového praporku ve stylu Traktůrka… Vločka chodil s míčem jako medvěd na rohu velkého vápna, občas k němu někdo z protihráčů přiběhl, pokusil se odebrat míč, ale brzy skončil v kotrmelcích aniž by ho Vločka fauloval. Těsnou výhru 1:2 jsme udrželi, radost byla obrovská.

Příští zápas: neděle 5. května od 15:00 doma s Přehýšovem, sraz 14:15.

Sudí: agent Babyš

Branky: 45’ Šindy (PK), 76’ Vločka
Žlutky: bez karet
Sestava: Vojta – Káva, Kobreti (C), Šindus, Leoš – Aleš, Misha, Mao, Gatuzo – Vločka, Vany

Slovan Blatnice (B) - Sokol Přehýšov 0:2 (0:1)

Derby je prostě nevyzpytatelné

Nastala neděle 5. 5. 2019 a nás čekalo tradiční derby s mužstvem z Vršíčku. Headcoach Tomek musel nejprve řešit kritickou situaci s brankáři. Vojta dostal ve Zbůchu nakopáno, Fanda byl mimo, Jimmba na melouchu a Hasič sloužil. Vločka si tedy šel automaticky k Rourovi pro jediný XXXXXXL brankářský dres v regálech Slovanu. Naštěstí se přišel podívat na pralesní zápas Bierhof, kterého nebylo třeba moc dlouho přemlouvat a už si jel pro kopačky a rukavice. Jinak jsme měli nabitou lavičku a relativně jsme si věřili. Přehýšov je v tabulce na předposlední příčce se ztrátou 12 bodů na Slovan. Sice v posledních zápasech začal chytat Sýkorka a začali se posouvat nahoru, ale papírově jsme měli kvalitnější kádr my.

Než jsme se rozkoukali, Rácík si ve druhé minutě posunul míč před vápnem a vyslal plachtu na zadní tyč. Střela zaplavala, Bierhof neměl šanci a bylo to 0:1. Branka nás opařila, hosté pokračovali v tlaku, ale další střely už Bierhof jistě kryl. V průběhu poločasu jsme se stali lehce aktivnějšími, jenže stále se nám nedařilo dát si míč více v pohybu a projít přes zónovou obranu Přehýšova. Bylo zřejmé, že nám chybí štírek Šindus, který stál u klandru s moribundusem. Světlými okamžiky byly šance Papéna a Piškoota (tomu bohužel nebyl uznán gól kvůli odpískané ruce). Málo razantní střely zpoza vápna Sýkorka s lehkostí sbíral. Neswatba začal tradičně zkoušet odolnost Řízkova atari tasením žluté karty za komentování Lojzova vymyšleného ofsajdu. Zásadní okamžik utkání přišel ve 42. minutě. Frustrovaný Vany po své nepodařené kličce zkosil zezadu Rácíka a Neswatba s rote bohužel neváhal.

Ve druhém poločase bylo stále o co hrát. Brzy po přestávce odešel Piškootovi sval, do hry šel místo něj Kemo. Hrálo se nahoru a dolů. My jsme konečně začali pronikat do vápna, přidali nebezpečnější střely a šance střídala šanci. Jasnou tutovku měl Aleš, který pronikl do vápna, viděl otevřenou bránu, ale Sýkorka přesně odhadl Alešovy úmysly a jasný gól lapil. V krátkém sledu jsme zapojili čerstvé síly: Josepha Sturridge, Vločku, George. Šancí dále přibylo, více jsme otevřeli hru a hosté začali hrozit brejky. Kolem 70. minuty se George prosmýkl do vápna, kde přišla kosa od hostujícího obránce a sudí foukl penaltu. Jenže Sýkorka měl Kobretiho opět nastudovaného a penaltu vyrazil. Náš tlak pokračoval, ovšem branka nepadla z přímáku Sturridge ani po Vločkově výstavní střele zpoza vápna, která málem zlomila břevno. I v derby bohužel platí klasické nedáš-dostaneš. Hosté se dostali po centru do vápna do ojedinělé šance a Trunčka hlavou k tyči upravil na 0:2. Pomezní Lojza, který začínal původně u vstupu do přehýšovského stánku fotbalových sportů, zvedal praporek při každém nákopu či přihrávce. Do konce chybělo ještě 15 minut, ale hosté si už výsledek pohlídali.

Příští zápas odehrajeme v sobotu 11. května od 17:00 v Heřmance, která nám bohužel nevyhověla s žádostí o přesun z důvodu paralelního zápasu našeho A týmu.

Sudí: Neswatba
Žlutka: 23’ Řízek
Rote: 42’ Vany
Sestava: Bierhof – Káva (67’ Vločka), Myšilof, Kobreti (C), Leoš – Mao, Aleš, Piškoot (48’ Kemo), Řízek (67’ George) – Papén (57’ Joseph Sturridge), Vany

Author: Tomisha

Heřmanova Huť (A) - Slovan Blatnice (B) 10:0 (5:0)

Deset statečných

Sobota 11. 5. 2019 - Intenzivní zákulisní jednání ztroskotola na heřmanské zabedněnosti a tak jsme se v sobotu sešli na základně společně s prvním mužstvem před paralelními zápasy v Nýřanech a v Heřmance. Vypadalo to tedy spíše jako sraz jednoho mužstva, ale dost hráčů A týmu bylo už v Nýřanech a Tomkovi se přes všechny možné i nemožné komunikační kanály sbíhaly informace o dostupnosti a pohybu rezerv Slovanu. Spiklo se toho proti nám docela dost - vyjimečné hudební akce (Káva, Papén), moribundus (Kobretti), technika (Řízek), rodinné oslavy (Mao). Chvíli už to vypadalo, že dáme dohromady jedenáct lidí. Jenže nakonec se i přes přesměrování Myšilova rovnou do Heřmanky stav ustálil na deseti statečných kusech s Trapatonim na lajnu a Pavlínou, aby nám hlídala na lavičce klíče od kabiny.

Bylo jasné, že jsme přijeli do Heřmanky hlavně přežít. Jejich sestava byla složená ze starých známých borců. Při pohledu na hřiště i kabiny to vypadalo, že se šest kilometrů od naší základny zastavil čas. O současné úrovni místního fotbalu vypovídala absence heřmanských hooligans, kteří za starých časů při takovém derby zaplnili celý klandr podél lajny i přírodní valové tribuny. Prvních patnáct minut zápasu bylo herně relativně vyrovnaných, i když psychicky jsme je lehce drtili. Heřmanští na nás zkoušeli vlítnout, ale nevycházely jim přihrávky, což neprospívalo jejich mentálnímu naladění. Jednou musel Hynek vykopávat míč z brankové čáry. Následně Šindus vyslal pas na Vločku, ten šel od půlky sám stíhaný zezadu obráncem a zvolil střelu z dálky, která jen těsně lízla šibenici. Kdyby se nám povedlo vsítit v desíti na 1:0, tak by pravděpodobně půlka soupeřů dostala infarkt. Naštěstí pro ně měl však zápas relativně očekávaný průběh. Při jedné z dohrávek v našem vápně podklouzl Aleš a nechtěně sejmul útočníka. Kali zapískal a jistě ukázal na značku penalty. Vesy se nemýlil a otevřel tak skóre. Poté jsme v rychlém sledu inkasovali z přímáku díky špatně postavené zdi, hlavou ze závaru ve vápně a dvou akcích po křídle plynoucích z nedostatečného počtu našich hráčů. Kromě toho, že jsme nastoupili o deseti, se Misha potýkal téměř od začátku zápasu se svalovým zraněním, jenže "střídat" stejně nemělo cenu.

Přestávku jsme zkrátili na minimum vzhledem k tomu, že někteří hráči měli jet ještě podpořit A tým do Nýřan. V našem rozpoložení a za stavu 5:0 víceméně nebylo o co hrát, jenže to bychom nesměli být v Blbákově. Soupeř občerstvil sestavu o tři nové hráče, přesto se dvacet minut druhého poločasu hrálo opět chvíli vyrovnaně. Půlvločka potom bohužel zaplatil daň za přemotivovanost na vlhkém terénu, při jednom ze soubojů podklouzl a sám se o zem téměř přizabil. Po jeho přesunu za lajnu nás na hřišti zbylo devět. Heřmanka se na nás valila, Vojta čapal, co to šlo, ale bylo jasné, že pár gólů v naší síti ještě přibyde. My už to chápali spíše jako trénink a zejména Slumpy, Šindus a Leoš občas zkušeli ťukec a kličky, na které by při normálním zápase ani nedokázali pomyslet. Heřmanští měli přepnuto a vypadlo to, že jejich cílem je dát tak padesít gólů. Běhali nám pro míče, pro které jsme chodili jen vlažně, a při zkažených přihrávkách a střelách si nadávali. Ke konci už začala docházet trpělivost i nám, což se nejvíc projevila u Myšilova, který nejprve ustanovil nový světový rekord v délce zavazování nerozvázaných kaniček a potom párkrát poslal míč prakticky až do sklárny. Kala pochopil a ukončil zápas za stavu 10:0. Nezbývá než poděkovat statečným zúčastnivším se hráčům a co nejrychleji zapomenout.

Příští zápas hrajeme v neděli 19. května od 15:00 doma.

Sudí: Starej Calián
Sestava: Vojta – Leoš, Myšilof, Misha, Slumpy – Půlvločka, Aleš (C), Šindus, Páťa – Vločka

Author: Misha